ON1 Photo RAW 2018.5.2 - darmowa aktualizacja, a wraz z nią kilka kluczowych zmian

0
Michał Chrzanowski
3 Sierpień 2018
Artykuł na: 2-3 minuty

Jeszcze lepsza wydajność programu, nowe narzędzia optymalizujące edycję zdjęć oraz wsparcie systemowe dla nowych aparatów, to tylko kilka zmian jakie wprowadza nowa bezpłatna aktualizacja ON1 Photo RAW.

Ostatnia poważna aktualizacja ON1 Photo RAW została udostępniona w połowie czerwca. Wprowadziła ona znaczną poprawę wydajności, tablice LUT, nowe pakiety przygotowane przez znanych retuszerów, a także wsparcie dla najnowszych aparatów i obiektywów. Jednak teraz producent zaprezentował kolejne uaktualnienie do wersji 2018.5.2.

- ON1 Photo RAW 2018 zawiera niezbędne narzędzia i funkcje, których potrzebuje każdy fotograf do swojej pracy. Nasz super szybki najnowocześniejszy silnik przetwarzania zapewnia niezwykle płynną i wydajną edycję. ON1 Photo RAW koncentruje się na tym, aby z każdego zdjęcia wyciągnąć jego maksimum. Fotografowie mają teraz narzędzie z szybkim zarządzaniem zdjęciami, setkami dostosowywanych efektów fotograficznych, szybkim i pięknym HDR, panoramami, maskowaniem i narzędziami do selekcji w jednej aplikacji - zaznacza producent.

  • Nowe narzędzia Keystone, Level i Move dostępne w Transform panelu Develop. Dzięki nim łatwiej będzie można poprawić perspektywę zniekształcenia obrazu.
  • Zwiększona wydajność programu na urządzeniach z systemem MacOS.
  • Funkcja usuwania „gorących pikseli“ dla czujników Fujifilm X-Trans.
  • Wsparcie dla aparatu Canon EOS 2000D.
  • Ulepszone narzędzie do usuwanie kolorowych przebarwień spowodowanych aberracją chromatyczną.
  • Poprawiona wydajność filtrów: Dynamic Contrast, HDR Look, Sharpening.
  • Poprawa pomniejszych błędów programowych.

Aktualizacja do wersji 5.2 jest już dostępna do darmowego pobrania dla dotychczasowych użytkowników ON1 Photo RAW 2018. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie producenta.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Luminar Flex z systemem Accent AI 2.0 - inteligentna wtyczka, która odmienić ma sposób pracy w programach graficznych
Luminar Flex z systemem Accent AI 2.0 - inteligentna wtyczka, która odmienić ma sposób pracy w...
Skylum zaktualizowało wtyczkę Flex, która użytkownikom programów Photoshop i Lightroom oferuje najważniejsze funkcje programu Luminar w przystępnej i wygodnej do...
23
0
Luminar rośnie w siłę. Teraz jest jeszcze szybszy i wydajniejszy
Luminar rośnie w siłę. Teraz jest jeszcze szybszy i wydajniejszy
Luminar doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z uaktualnieniem do wersji 3.1.1 program ma wyraźnie przyspieszyć. Cieszyć się mamy także z poprawy stabilności oraz...
15
0
ON1 Effects 2019 dostępne do pobrania za darmo
ON1 Effects 2019 dostępne do pobrania za darmo
Chcecie dodać waszym zdjęciom nieco charakteru? Teraz możecie to zrobić zupełnie za darmo. Aż do 19 czerwca program ON1 Effects 2019 możemy pobrać bezpłatnie ze strony...
89
1