ON1 Photo RAW 2018.5.2 - darmowa aktualizacja, a wraz z nią kilka kluczowych zmian

ON1 Photo RAW 2018.5.2 - darmowa aktualizacja, a wraz z nią kilka kluczowych zmian

Jeszcze lepsza wydajność programu, nowe narzędzia optymalizujące edycję zdjęć oraz wsparcie systemowe dla nowych aparatów, to tylko kilka zmian jakie wprowadza nowa bezpłatna aktualizacja ON1 Photo RAW.

Ostatnia poważna aktualizacja ON1 Photo RAW została udostępniona w połowie czerwca. Wprowadziła ona znaczną poprawę wydajności, tablice LUT, nowe pakiety przygotowane przez znanych retuszerów, a także wsparcie dla najnowszych aparatów i obiektywów. Jednak teraz producent zaprezentował kolejne uaktualnienie do wersji 2018.5.2.

- ON1 Photo RAW 2018 zawiera niezbędne narzędzia i funkcje, których potrzebuje każdy fotograf do swojej pracy. Nasz super szybki najnowocześniejszy silnik przetwarzania zapewnia niezwykle płynną i wydajną edycję. ON1 Photo RAW koncentruje się na tym, aby z każdego zdjęcia wyciągnąć jego maksimum. Fotografowie mają teraz narzędzie z szybkim zarządzaniem zdjęciami, setkami dostosowywanych efektów fotograficznych, szybkim i pięknym HDR, panoramami, maskowaniem i narzędziami do selekcji w jednej aplikacji - zaznacza producent.

  • Nowe narzędzia Keystone, Level i Move dostępne w Transform panelu Develop. Dzięki nim łatwiej będzie można poprawić perspektywę zniekształcenia obrazu.
  • Zwiększona wydajność programu na urządzeniach z systemem MacOS.
  • Funkcja usuwania „gorących pikseli“ dla czujników Fujifilm X-Trans.
  • Wsparcie dla aparatu Canon EOS 2000D.
  • Ulepszone narzędzie do usuwanie kolorowych przebarwień spowodowanych aberracją chromatyczną.
  • Poprawiona wydajność filtrów: Dynamic Contrast, HDR Look, Sharpening.
  • Poprawa pomniejszych błędów programowych.

Aktualizacja do wersji 5.2 jest już dostępna do darmowego pobrania dla dotychczasowych użytkowników ON1 Photo RAW 2018. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie producenta.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
2
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0