ON1 Photo RAW 2018.5.2 - darmowa aktualizacja, a wraz z nią kilka kluczowych zmian

ON1 Photo RAW 2018.5.2 - darmowa aktualizacja, a wraz z nią kilka kluczowych zmian

Jeszcze lepsza wydajność programu, nowe narzędzia optymalizujące edycję zdjęć oraz wsparcie systemowe dla nowych aparatów, to tylko kilka zmian jakie wprowadza nowa bezpłatna aktualizacja ON1 Photo RAW.

Ostatnia poważna aktualizacja ON1 Photo RAW została udostępniona w połowie czerwca. Wprowadziła ona znaczną poprawę wydajności, tablice LUT, nowe pakiety przygotowane przez znanych retuszerów, a także wsparcie dla najnowszych aparatów i obiektywów. Jednak teraz producent zaprezentował kolejne uaktualnienie do wersji 2018.5.2.

- ON1 Photo RAW 2018 zawiera niezbędne narzędzia i funkcje, których potrzebuje każdy fotograf do swojej pracy. Nasz super szybki najnowocześniejszy silnik przetwarzania zapewnia niezwykle płynną i wydajną edycję. ON1 Photo RAW koncentruje się na tym, aby z każdego zdjęcia wyciągnąć jego maksimum. Fotografowie mają teraz narzędzie z szybkim zarządzaniem zdjęciami, setkami dostosowywanych efektów fotograficznych, szybkim i pięknym HDR, panoramami, maskowaniem i narzędziami do selekcji w jednej aplikacji - zaznacza producent.

  • Nowe narzędzia Keystone, Level i Move dostępne w Transform panelu Develop. Dzięki nim łatwiej będzie można poprawić perspektywę zniekształcenia obrazu.
  • Zwiększona wydajność programu na urządzeniach z systemem MacOS.
  • Funkcja usuwania „gorących pikseli“ dla czujników Fujifilm X-Trans.
  • Wsparcie dla aparatu Canon EOS 2000D.
  • Ulepszone narzędzie do usuwanie kolorowych przebarwień spowodowanych aberracją chromatyczną.
  • Poprawiona wydajność filtrów: Dynamic Contrast, HDR Look, Sharpening.
  • Poprawa pomniejszych błędów programowych.

Aktualizacja do wersji 5.2 jest już dostępna do darmowego pobrania dla dotychczasowych użytkowników ON1 Photo RAW 2018. Więcej informacji możecie znaleźć na stronie producenta.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13