Aktualna oferta Nikkorów - interaktywne narzędzie Nikona

Nikon opracował ciekawą prezentację aktualnej oferty obiektywów. Interaktywne narzędzie pojawiło się na stronie głównej producenta. Dzięki niemu każdy może się łatwo zorientować w parametrach każdego z Nikkorów

Na stronie głównej Nikona pojawiło się {LNK|http://imaging.nikon.com/products/imaging/lineup/lens/positioningmap/index.htm;interaktywne narzędzie ułatwiające zorientowanie się w aktualnej ofercie obiektywów Nikkor. Na jednej osi znalazła się ogniskowa, na drugiej światłosiła. Za pomocą kilkunastu filtrów (FX/DX, zoom/stałoogniskowe, AF/MF, z VR/bez VR itd.) można wybierać, które obiektywy mają się pojawić na ekranie. Narzędzie umożliwia zaznaczenie posiadanych lub planowanych obiektywów i porównanie ich z innymi.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1