Aktualna oferta Nikkorów - interaktywne narzędzie Nikona

Nikon opracował ciekawą prezentację aktualnej oferty obiektywów. Interaktywne narzędzie pojawiło się na stronie głównej producenta. Dzięki niemu każdy może się łatwo zorientować w parametrach każdego z Nikkorów

Na stronie głównej Nikona pojawiło się {LNK|http://imaging.nikon.com/products/imaging/lineup/lens/positioningmap/index.htm;interaktywne narzędzie ułatwiające zorientowanie się w aktualnej ofercie obiektywów Nikkor. Na jednej osi znalazła się ogniskowa, na drugiej światłosiła. Za pomocą kilkunastu filtrów (FX/DX, zoom/stałoogniskowe, AF/MF, z VR/bez VR itd.) można wybierać, które obiektywy mają się pojawić na ekranie. Narzędzie umożliwia zaznaczenie posiadanych lub planowanych obiektywów i porównanie ich z innymi.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13