Aktualna oferta Nikkorów - interaktywne narzędzie Nikona

Nikon opracował ciekawą prezentację aktualnej oferty obiektywów. Interaktywne narzędzie pojawiło się na stronie głównej producenta. Dzięki niemu każdy może się łatwo zorientować w parametrach każdego z Nikkorów

Na stronie głównej Nikona pojawiło się {LNK|http://imaging.nikon.com/products/imaging/lineup/lens/positioningmap/index.htm;interaktywne narzędzie ułatwiające zorientowanie się w aktualnej ofercie obiektywów Nikkor. Na jednej osi znalazła się ogniskowa, na drugiej światłosiła. Za pomocą kilkunastu filtrów (FX/DX, zoom/stałoogniskowe, AF/MF, z VR/bez VR itd.) można wybierać, które obiektywy mają się pojawić na ekranie. Narzędzie umożliwia zaznaczenie posiadanych lub planowanych obiektywów i porównanie ich z innymi.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4