Aktualna oferta Nikkorów - interaktywne narzędzie Nikona

Nikon opracował ciekawą prezentację aktualnej oferty obiektywów. Interaktywne narzędzie pojawiło się na stronie głównej producenta. Dzięki niemu każdy może się łatwo zorientować w parametrach każdego z Nikkorów

Na stronie głównej Nikona pojawiło się {LNK|http://imaging.nikon.com/products/imaging/lineup/lens/positioningmap/index.htm;interaktywne narzędzie ułatwiające zorientowanie się w aktualnej ofercie obiektywów Nikkor. Na jednej osi znalazła się ogniskowa, na drugiej światłosiła. Za pomocą kilkunastu filtrów (FX/DX, zoom/stałoogniskowe, AF/MF, z VR/bez VR itd.) można wybierać, które obiektywy mają się pojawić na ekranie. Narzędzie umożliwia zaznaczenie posiadanych lub planowanych obiektywów i porównanie ich z innymi.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1R - pierwsze wrażenia (Photokina 2018)
26 Wrz 2018
#Photokina2018 Wczoraj Panasonic ogłosił prawdziwą fotograficzną bombę - nowy pełnoklatkowy system z dwoma profesjonalnymi bezlusterkowcami. Dziś natomiast mogliśmy zobaczyć, jak w rzeczywistości prezentuje się model S1R - prawdziwa bestia z 47 Mp matrycą.
0
Fujifilm GFX 50R - pierwsze wrażenia
26 Wrz 2018
Drugi w systemie średnioformatowy aparat ma być bardziej mobilną wersją modelu GFX 50S. W nasze ręce trafił właśnie egzemplarz przedprodukcyjny. Oto nasze pierwsze wnioski.
1
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0