Black Week z marką Sigma - ponad 50 obiektywów z rabatami do 3000 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

25 Listopad 2022
Artykuł na: minutę

Sigma wystartowała z tegorocznymi promocjami na Black Friday. Do 4 grudnia wybrane obiektywy z oferty producenta kupicie nawet 3000 zł taniej.

Materiał partnera

Wystartował Black Week z marką Sigma! W tym roku przygotowaliśmy ponad 50 obiektywów Sigma w mega wyprzedażowej ofercie, nawet do 3000 zł taniej. Promocją objęte zostały wybrane obiektywy z każdego aktualnie produkowanego przez firmę Sigma mocowania.

W tym roku, Black Week z marką Sigma potrwa od 25 listopada do 4 grudnia (lub do wyczerpania zapasów). W tych dniach obniżamy ceny wybranych obiektywów nawet o 3000zł.

Wszystkie szczegóły promocji dostępne pod linkiem https://sigma-foto.pl/black-week/.

O promocje Sigma pytaj w sieci salonów Sigma ProCentrum oraz w autoryzowanych punktach sprzedaży.

*Prezentowana oferta cenowa jest jedynie rekomendacją  dystrybutora i ofertą prezentowaną w oficjalnym sklepie marki SIGMA. Oferta u poszczególnych Dealerów może się różnić pod kątem poszczególnych modeli objętych promocją, jak i ich ceną.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Wiosenne ceny Samyang - obiektywy do Sony E i Fujifilm X z dużymi rabatami
Wiosenne ceny Samyang - obiektywy do Sony E i Fujifilm X z dużymi rabatami
Samyang wystartował z wiosennymi rabatami na obiektywy z mocowaniami Sony E i Fujifilm X. Do 30 czerwca 9 modeli z oferty producenta kupicie sporo taniej.
5
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
Panasonic prezentuje obiektyw Lumix S 26 mm f/8 i zapowiada 18-40 mm
System L-mount wzbogaci się o nowy poręczny obiektyw. To lekki i cienki “naleśnik” S 26 mm f/8 bez autofokusa, który ma spełniać rolę dekielka do aparatu. Jest też zapowiedź nowego zooma.
1
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Zestaw Irix Cine Entry Set to zestaw 3 jasnych szkieł, idealnie skrojonych na potrzeby filmowca ślubnego! Do 31 maja dostępny z rabatem -15%!
4
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)