Adapter Fujifilm WCL-X100

Autor: Patryk Wiśniewski

15 Maj 2012
Artykuł na: minutę
Fujifilm zaprezentowało szerokokątny adapter przeznaczony dla aparatu X100. Fujifilm WCL-X100 to konwerter, który po nałożeniu na obiektyw zmienia jego ogniskową na ekwiwalent 28mm.

Fujifilm WCL-X100 to szerokokątny konwerter, który umożliwia nam zmianę ogniskowej aparatu z 35mm na 28mm. Został przygotowany z myślą o aparacie Fujifilm FinePix X100. Producent stwierdza, że użył dokładnie tych samych materiałów co w przypadku swojego aparatu kompaktowego z dużą matrycą. Konwerter będzie dostępny w kolorze srebrnym i czarnym.

Adapter jest w całości produkowany w Japonii. Jego konstrukcja optyczna składa się wyłącznie ze szkła. Cztery elementy, umieszczono w trzech grupach oraz pokryto je powłokami antyrefleksyjnymi Fujinon EBC.

Cena i dostępność na ten moment nie są znane.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Irix Cine Entry Set taniej o 15% do końca maja
Zestaw Irix Cine Entry Set to zestaw 3 jasnych szkieł, idealnie skrojonych na potrzeby filmowca ślubnego! Do 31 maja dostępny z rabatem -15%!
4
Irix - jasne stałki taniej o 20%
Irix - jasne stałki taniej o 20%
Świętuj Międzynarodowy Dzień Światła z Irix. Do 20 maja obiektywy fotograficzne ze światłem f/1.4 kupisz z rabatem w wysokości 20%. 
1
Sigma 24-70 mm f/2.8 DG DN II ART - lepsza rozdzielczość, szybszy autofokus, lżejsza obudowa
Sigma 24-70 mm f/2.8 DG DN II ART - lepsza rozdzielczość, szybszy autofokus, lżejsza obudowa
Sigma prezentuje drugą generację standardowego reporterskiego zoomu do aparatów bezusterkowych Sony E i L-Mount. Nowa Sigma 24-70 mm f/2.8 DG DN II Art to usprawnienia w każdym...
12
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)