Samyang 8mm f/3,5 Fish-eye - z myślą o Sony NEX-VG10

Samyang 8mm f/3,5 Fish-eye CS VG10 to specjalna wersja z bagnetem Sony E stworzona z myślą o filmowaniu za pomocą kamery cyfrowej Sony NEX-VG10.

Samyang zaprezentował nową wersję stałoogniskowego, manualnego fish-eye'a 8mm f/3,5 z mocowaniem Sony E. Obiektyw został stworzony z myślą o filmowaniu za pomocą kamery Sony NEX-VG10 - ma płynną regulację przysłony oraz konstrukcję dającą możliwie szerokokątny obraz bez winietowania. Oficjalna premiera tego obiektywu będzie miała miejsce na zbliżających się targach Focus On Imaging - najprawdopodobniej wtedy poznamy też jego cenę. Koreański producent jednocześnie informuje, że niebawem zaprezentuje wersję przeznaczoną do aparatów NEX.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - test obiektywu
22 Lut 2019
Dziś sprawdzamy czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to pozycja, na którą czekali fotografowie systemu Sony E. Na papierze zoom ma wszystko, by nawiązać walkę z konkurencją, jednak jak wypada w praktyce?
0
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1