Przed PMA 2007 - zapowiedź relacji bezpośredniej

Zapraszamy czytelników Fotopolis.pl na bezpośrednią relację z rozpoczynających się w najbliższy czwartek w Las Vegas targów PMA 2007. Już po raz trzeci będziemy opisywać na bieżąco najnowsze premiery, prezentować najciekawsze stoiska, rozmawiać z najciekawszymi ludźmi branży, opisywać pierwsze wrażenia związane z najnowszym sprzętem, który zostanie po raz pierwszy pokazany w Las Vegas. Dzień prasowy już w najbliższą środę. Zapraszamy!
Już trzeci rok z rzędu będziemy na żywo relacjonować dla naszych czytelników przebieg targów PMA. Największa targowa impreza fotograficzna tego roku odbędzie się tym razem w dniach 8-12 marca w Las Vegas. Ponad 650 wystawców zaprezentuje swoje najnowsze produkty, a odwiedzający będą mogli wybierać wśród ponad 200 wydarzeń edukacyjnych - spotkań, wykładów, prezentacji itp. Największe firmy fotograficzne będą się chciały pochwalić swoimi osiągnięciami, a mniejsi producenci spróbują nas przekonać do swoich rozwiązań - często niszowych, ale na pewno pomysłowych. Nie mogło tam zabraknąć Fotopolis.pl.


Tym razem firmy nie czekały z premierami do samych targów. Najwyraźniej doszły do wniosku, że rozkładając prezentacje nowych produktów w czasie mają szansę, że zauważy je większa liczba konsumentów. Im większe stłoczenie nowego sprzętu, tym trudniej wyłapać to, co najciekawsze. Dlatego wysyp nowości obserwujemy praktycznie od początku roku - od 1 stycznia 2007 informowaliśmy naszych czytelników już o 80 nowych modelach aparatów! Do zeszłorocznego rekordu trochę brakuje, ale w końcu targi jeszcze się nie zaczęły. A przecież sprzętowa strona fotografii to nie tylko aparaty...

Większość mocnych graczy odsłoniła karty dość wcześnie, ale wielce prawdopodobne, że jeszcze nie wszystkie. Nie ma więc chyba obawy, że już nic się nie będzie działo. Nawet gdyby okazało się, że najbogatsze koncerny nie chowają asów w rękawie, z pewnością usłyszymy choćby zapowiedzi kilku ciekawych produktów, a firmy o mniejszych budżetach, ale niemniej ciekawych propozycjach, nieraz nas zaskoczą. O rozwoju wypadków będziemy na bieżąco informować na łamach Fotopolis.pl - zarówno w formie tradycyjnych artykułów, jak i kolejnych wpisów do relacji.

Zaczynamy już w środę, która jest tzw. dniem prasowym (targi nie są jeszcze otwarte dla publiczności). Jednak ze względu na przesunięcie czasowe (w Las Vegas jest 9 godzin wcześniej), większość materiałów naszego korespondenta na PMA 2007 będzie się pojawiała na łamach Fotopolis.pl późną nocą. Radzimy więc zaopatrzyć się w zapasy mocnej kawy. Zapraszamy!

Sponsor relacji:


 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0