Przed PMA 2007 - zapowiedź relacji bezpośredniej

Zapraszamy czytelników Fotopolis.pl na bezpośrednią relację z rozpoczynających się w najbliższy czwartek w Las Vegas targów PMA 2007. Już po raz trzeci będziemy opisywać na bieżąco najnowsze premiery, prezentować najciekawsze stoiska, rozmawiać z najciekawszymi ludźmi branży, opisywać pierwsze wrażenia związane z najnowszym sprzętem, który zostanie po raz pierwszy pokazany w Las Vegas. Dzień prasowy już w najbliższą środę. Zapraszamy!
Już trzeci rok z rzędu będziemy na żywo relacjonować dla naszych czytelników przebieg targów PMA. Największa targowa impreza fotograficzna tego roku odbędzie się tym razem w dniach 8-12 marca w Las Vegas. Ponad 650 wystawców zaprezentuje swoje najnowsze produkty, a odwiedzający będą mogli wybierać wśród ponad 200 wydarzeń edukacyjnych - spotkań, wykładów, prezentacji itp. Największe firmy fotograficzne będą się chciały pochwalić swoimi osiągnięciami, a mniejsi producenci spróbują nas przekonać do swoich rozwiązań - często niszowych, ale na pewno pomysłowych. Nie mogło tam zabraknąć Fotopolis.pl.


Tym razem firmy nie czekały z premierami do samych targów. Najwyraźniej doszły do wniosku, że rozkładając prezentacje nowych produktów w czasie mają szansę, że zauważy je większa liczba konsumentów. Im większe stłoczenie nowego sprzętu, tym trudniej wyłapać to, co najciekawsze. Dlatego wysyp nowości obserwujemy praktycznie od początku roku - od 1 stycznia 2007 informowaliśmy naszych czytelników już o 80 nowych modelach aparatów! Do zeszłorocznego rekordu trochę brakuje, ale w końcu targi jeszcze się nie zaczęły. A przecież sprzętowa strona fotografii to nie tylko aparaty...

Większość mocnych graczy odsłoniła karty dość wcześnie, ale wielce prawdopodobne, że jeszcze nie wszystkie. Nie ma więc chyba obawy, że już nic się nie będzie działo. Nawet gdyby okazało się, że najbogatsze koncerny nie chowają asów w rękawie, z pewnością usłyszymy choćby zapowiedzi kilku ciekawych produktów, a firmy o mniejszych budżetach, ale niemniej ciekawych propozycjach, nieraz nas zaskoczą. O rozwoju wypadków będziemy na bieżąco informować na łamach Fotopolis.pl - zarówno w formie tradycyjnych artykułów, jak i kolejnych wpisów do relacji.

Zaczynamy już w środę, która jest tzw. dniem prasowym (targi nie są jeszcze otwarte dla publiczności). Jednak ze względu na przesunięcie czasowe (w Las Vegas jest 9 godzin wcześniej), większość materiałów naszego korespondenta na PMA 2007 będzie się pojawiała na łamach Fotopolis.pl późną nocą. Radzimy więc zaopatrzyć się w zapasy mocnej kawy. Zapraszamy!

Sponsor relacji:


Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7