Przed PMA 2007 - zapowiedź relacji bezpośredniej

0
Łukasz Kacperczyk
5 Marzec 2007
Artykuł na: 2-3 minuty
Zapraszamy czytelników Fotopolis.pl na bezpośrednią relację z rozpoczynających się w najbliższy czwartek w Las Vegas targów PMA 2007. Już po raz trzeci będziemy opisywać na bieżąco najnowsze premiery, prezentować najciekawsze stoiska, rozmawiać z najciekawszymi ludźmi branży, opisywać pierwsze wrażenia związane z najnowszym sprzętem, który zostanie po raz pierwszy pokazany w Las Vegas. Dzień prasowy już w najbliższą środę. Zapraszamy!
Już trzeci rok z rzędu będziemy na żywo relacjonować dla naszych czytelników przebieg targów PMA. Największa targowa impreza fotograficzna tego roku odbędzie się tym razem w dniach 8-12 marca w Las Vegas. Ponad 650 wystawców zaprezentuje swoje najnowsze produkty, a odwiedzający będą mogli wybierać wśród ponad 200 wydarzeń edukacyjnych - spotkań, wykładów, prezentacji itp. Największe firmy fotograficzne będą się chciały pochwalić swoimi osiągnięciami, a mniejsi producenci spróbują nas przekonać do swoich rozwiązań - często niszowych, ale na pewno pomysłowych. Nie mogło tam zabraknąć Fotopolis.pl.


Tym razem firmy nie czekały z premierami do samych targów. Najwyraźniej doszły do wniosku, że rozkładając prezentacje nowych produktów w czasie mają szansę, że zauważy je większa liczba konsumentów. Im większe stłoczenie nowego sprzętu, tym trudniej wyłapać to, co najciekawsze. Dlatego wysyp nowości obserwujemy praktycznie od początku roku - od 1 stycznia 2007 informowaliśmy naszych czytelników już o 80 nowych modelach aparatów! Do zeszłorocznego rekordu trochę brakuje, ale w końcu targi jeszcze się nie zaczęły. A przecież sprzętowa strona fotografii to nie tylko aparaty...

Większość mocnych graczy odsłoniła karty dość wcześnie, ale wielce prawdopodobne, że jeszcze nie wszystkie. Nie ma więc chyba obawy, że już nic się nie będzie działo. Nawet gdyby okazało się, że najbogatsze koncerny nie chowają asów w rękawie, z pewnością usłyszymy choćby zapowiedzi kilku ciekawych produktów, a firmy o mniejszych budżetach, ale niemniej ciekawych propozycjach, nieraz nas zaskoczą. O rozwoju wypadków będziemy na bieżąco informować na łamach Fotopolis.pl - zarówno w formie tradycyjnych artykułów, jak i kolejnych wpisów do relacji.

Zaczynamy już w środę, która jest tzw. dniem prasowym (targi nie są jeszcze otwarte dla publiczności). Jednak ze względu na przesunięcie czasowe (w Las Vegas jest 9 godzin wcześniej), większość materiałów naszego korespondenta na PMA 2007 będzie się pojawiała na łamach Fotopolis.pl późną nocą. Radzimy więc zaopatrzyć się w zapasy mocnej kawy. Zapraszamy!

Sponsor relacji:


Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (3)