Produkty Carl Zeiss dostępne w Polsce

Od końca 2006 roku nowym dystrybutorem produktów marki Carl Zeiss jest gdańska firma Foto-Technika. Obecnie dostępne są już w Polsce wszystkie obiektywy i aparaty. Oczywiście Foto-Technika prowadzi też serwis tego sprzętu.


Obecnie trwają prace nad polskim katalogiem produktów. Niestety na stronie dystrybutora nie znajdziemy, póki co, informacji technicznych (trzeba korzystać ze strony producenta). Niemniej jednak widać postęp i być może Zeiss będzie reprezentowany w Polsce tak jak powinien być. Przypomnijmy, że Foto-Technika ma od wielu lat w swojej ofercie produkty marki Tamron, a więc posiada doświadczenie w tej dziedzinie.

Załączamy aktualny cennik (na dzień 1.11.2006) z sugerowanymi cenami detalicznymi.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0