Produkty Carl Zeiss dostępne w Polsce

Od końca 2006 roku nowym dystrybutorem produktów marki Carl Zeiss jest gdańska firma Foto-Technika. Obecnie dostępne są już w Polsce wszystkie obiektywy i aparaty. Oczywiście Foto-Technika prowadzi też serwis tego sprzętu.


Obecnie trwają prace nad polskim katalogiem produktów. Niestety na stronie dystrybutora nie znajdziemy, póki co, informacji technicznych (trzeba korzystać ze strony producenta). Niemniej jednak widać postęp i być może Zeiss będzie reprezentowany w Polsce tak jak powinien być. Przypomnijmy, że Foto-Technika ma od wielu lat w swojej ofercie produkty marki Tamron, a więc posiada doświadczenie w tej dziedzinie.

Załączamy aktualny cennik (na dzień 1.11.2006) z sugerowanymi cenami detalicznymi.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8