Produkty Carl Zeiss dostępne w Polsce

Od końca 2006 roku nowym dystrybutorem produktów marki Carl Zeiss jest gdańska firma Foto-Technika. Obecnie dostępne są już w Polsce wszystkie obiektywy i aparaty. Oczywiście Foto-Technika prowadzi też serwis tego sprzętu.


Obecnie trwają prace nad polskim katalogiem produktów. Niestety na stronie dystrybutora nie znajdziemy, póki co, informacji technicznych (trzeba korzystać ze strony producenta). Niemniej jednak widać postęp i być może Zeiss będzie reprezentowany w Polsce tak jak powinien być. Przypomnijmy, że Foto-Technika ma od wielu lat w swojej ofercie produkty marki Tamron, a więc posiada doświadczenie w tej dziedzinie.

Załączamy aktualny cennik (na dzień 1.11.2006) z sugerowanymi cenami detalicznymi.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0