Produkty Carl Zeiss dostępne w Polsce

Od końca 2006 roku nowym dystrybutorem produktów marki Carl Zeiss jest gdańska firma Foto-Technika. Obecnie dostępne są już w Polsce wszystkie obiektywy i aparaty. Oczywiście Foto-Technika prowadzi też serwis tego sprzętu.


Obecnie trwają prace nad polskim katalogiem produktów. Niestety na stronie dystrybutora nie znajdziemy, póki co, informacji technicznych (trzeba korzystać ze strony producenta). Niemniej jednak widać postęp i być może Zeiss będzie reprezentowany w Polsce tak jak powinien być. Przypomnijmy, że Foto-Technika ma od wielu lat w swojej ofercie produkty marki Tamron, a więc posiada doświadczenie w tej dziedzinie.

Załączamy aktualny cennik (na dzień 1.11.2006) z sugerowanymi cenami detalicznymi.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0