Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Chcesz wiedzieć jakim typem kreatywnej osoby jesteś? Wykonaj ten prosty quiz Adobe

0

Autor: Michał Chrzanowski

24 Kwiecień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Lubisz wszelkiego rodzaju testy sprawdzające osobowość? Jeśli tak to z pewnością przypadnie Ci do gustu quiz „The Creative Types“, w którym sprawdzisz jakim typem kreatywnej osoby jesteś.

Zapewne nikt nie spodziewał się tego po Adobe, ale firma przy pomocy Anyways Creative i Carolyn Gregoire, współautorki „Wired to Create: Unraveling the Mysteries of the Creative Mind“, opracowała wyjątkowo ciekawy quiz „The Creative Types“, który bazuje na badaniach psychologicznych i jest „eksploracją wielu twarzy osobowości twórczej“.

Jak zaznacza Adobe, celem tego quizu jest rozszyfrowanie jakim dokładnie typem kreatywnej osoby jesteś. Algorytm jest w stanie to wskazać na podstawie odpowiedzi, które pokażą Twoje tendencje i zachowania oraz to w jaki sposób myślisz, działasz i postrzegasz różne aspekty.

Wszystko, co musisz zrobić to odpowiedzieć na 15 prostych - choć nieco podchwytliwych, a nawet abstrakcyjnych - pytań na swój temat. Po przeanalizowaniu odpowiedzi zostaniesz przypisany do jednego z 8 typów kreatywnej osoby: artysta, myśliciel, poszukiwacz przygód, twórca, producent, marzyciel, innowator lub wizjoner.

- Te typy osobowości nie są czarno-białymi etykietami. Pomyśl o nich bardziej jako o drogowskazach wskazujących Twój pełny potencjał twórczy. Chociaż istnieje prawdopodobnie jeden podstawowy typ, który najlepiej Cię opisuje, możesz zmieniać typy w różnych punktach swojego życia i kariery, a nawet na różnych etapach procesu twórczego. Jako twórca masz w sobie trochę z wszystkich ośmiu typów - czytamy w opisie quizu.

Tak więc jeśli chcesz dowiedzieć się jakim konkretnym typem kreatywnej osoby jesteś, to odwiedź stronę mycreativetype.com. Wykonanie quizu zajmuje zaledwie kilka minut.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Visual Crafters - LAF AM i Masik Production łączą siły
Visual Crafters - LAF AM i Masik Production łączą siły
Na polskim rynku agencyjno-produkcyjnym dochodzi do ciekawej fuzji. Od teraz LAF AM i Masik Production bedą działać pod wspólnym szyldem Visual Crafters, który ma być...
3
0
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Organizatorzy poinformowali o bezterminowym zawieszeniu targów sprzętu foto i wideo Photokina w Kolonii. Powód: "spadki na rynku obrazowania”.
33
1
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0