Chcesz wiedzieć jakim typem kreatywnej osoby jesteś? Wykonaj ten prosty quiz Adobe

Chcesz wiedzieć jakim typem kreatywnej osoby jesteś? Wykonaj ten prosty quiz Adobe

Lubisz wszelkiego rodzaju testy sprawdzające osobowość? Jeśli tak to z pewnością przypadnie Ci do gustu quiz „The Creative Types“, w którym sprawdzisz jakim typem kreatywnej osoby jesteś.

Zapewne nikt nie spodziewał się tego po Adobe, ale firma przy pomocy Anyways Creative i Carolyn Gregoire, współautorki „Wired to Create: Unraveling the Mysteries of the Creative Mind“, opracowała wyjątkowo ciekawy quiz „The Creative Types“, który bazuje na badaniach psychologicznych i jest „eksploracją wielu twarzy osobowości twórczej“.

Jak zaznacza Adobe, celem tego quizu jest rozszyfrowanie jakim dokładnie typem kreatywnej osoby jesteś. Algorytm jest w stanie to wskazać na podstawie odpowiedzi, które pokażą Twoje tendencje i zachowania oraz to w jaki sposób myślisz, działasz i postrzegasz różne aspekty.

Wszystko, co musisz zrobić to odpowiedzieć na 15 prostych - choć nieco podchwytliwych, a nawet abstrakcyjnych - pytań na swój temat. Po przeanalizowaniu odpowiedzi zostaniesz przypisany do jednego z 8 typów kreatywnej osoby: artysta, myśliciel, poszukiwacz przygód, twórca, producent, marzyciel, innowator lub wizjoner.

- Te typy osobowości nie są czarno-białymi etykietami. Pomyśl o nich bardziej jako o drogowskazach wskazujących Twój pełny potencjał twórczy. Chociaż istnieje prawdopodobnie jeden podstawowy typ, który najlepiej Cię opisuje, możesz zmieniać typy w różnych punktach swojego życia i kariery, a nawet na różnych etapach procesu twórczego. Jako twórca masz w sobie trochę z wszystkich ośmiu typów - czytamy w opisie quizu.

Tak więc jeśli chcesz dowiedzieć się jakim konkretnym typem kreatywnej osoby jesteś, to odwiedź stronę mycreativetype.com. Wykonanie quizu zajmuje zaledwie kilka minut.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6