Chcesz wiedzieć jakim typem kreatywnej osoby jesteś? Wykonaj ten prosty quiz Adobe

Chcesz wiedzieć jakim typem kreatywnej osoby jesteś? Wykonaj ten prosty quiz Adobe

Lubisz wszelkiego rodzaju testy sprawdzające osobowość? Jeśli tak to z pewnością przypadnie Ci do gustu quiz „The Creative Types“, w którym sprawdzisz jakim typem kreatywnej osoby jesteś.

Zapewne nikt nie spodziewał się tego po Adobe, ale firma przy pomocy Anyways Creative i Carolyn Gregoire, współautorki „Wired to Create: Unraveling the Mysteries of the Creative Mind“, opracowała wyjątkowo ciekawy quiz „The Creative Types“, który bazuje na badaniach psychologicznych i jest „eksploracją wielu twarzy osobowości twórczej“.

Jak zaznacza Adobe, celem tego quizu jest rozszyfrowanie jakim dokładnie typem kreatywnej osoby jesteś. Algorytm jest w stanie to wskazać na podstawie odpowiedzi, które pokażą Twoje tendencje i zachowania oraz to w jaki sposób myślisz, działasz i postrzegasz różne aspekty.

Wszystko, co musisz zrobić to odpowiedzieć na 15 prostych - choć nieco podchwytliwych, a nawet abstrakcyjnych - pytań na swój temat. Po przeanalizowaniu odpowiedzi zostaniesz przypisany do jednego z 8 typów kreatywnej osoby: artysta, myśliciel, poszukiwacz przygód, twórca, producent, marzyciel, innowator lub wizjoner.

- Te typy osobowości nie są czarno-białymi etykietami. Pomyśl o nich bardziej jako o drogowskazach wskazujących Twój pełny potencjał twórczy. Chociaż istnieje prawdopodobnie jeden podstawowy typ, który najlepiej Cię opisuje, możesz zmieniać typy w różnych punktach swojego życia i kariery, a nawet na różnych etapach procesu twórczego. Jako twórca masz w sobie trochę z wszystkich ośmiu typów - czytamy w opisie quizu.

Tak więc jeśli chcesz dowiedzieć się jakim konkretnym typem kreatywnej osoby jesteś, to odwiedź stronę mycreativetype.com. Wykonanie quizu zajmuje zaledwie kilka minut.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12