Photo-to-go - nowy serwis dla fotografów

Photo-to-go to nowopowstały serwis dla fotografów, w którym znajdziemy informacje na temat międzynarodowych festiwali, konkursów, grantów, programów "artist in residence", masterclass oraz kalendarz wydarzeń.


Photo-to-go to nowy portal informacyjny dla fotografów, w którym znajdziemy wybór najważniejszych międzynarodowych konkursów, grantów, programów "artist in residence", masterclass i festiwali.

Photo-to-go to także kalendarz wydarzeń i terminów nadsyłania prac na konkursy oraz profil na Facebooku z najważniejszymi aktualnościami.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.phototogo.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1