Photo-to-go - nowy serwis dla fotografów

Photo-to-go to nowopowstały serwis dla fotografów, w którym znajdziemy informacje na temat międzynarodowych festiwali, konkursów, grantów, programów "artist in residence", masterclass oraz kalendarz wydarzeń.


Photo-to-go to nowy portal informacyjny dla fotografów, w którym znajdziemy wybór najważniejszych międzynarodowych konkursów, grantów, programów "artist in residence", masterclass i festiwali.

Photo-to-go to także kalendarz wydarzeń i terminów nadsyłania prac na konkursy oraz profil na Facebooku z najważniejszymi aktualnościami.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.phototogo.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
1
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5