Photo-to-go - nowy serwis dla fotografów

Photo-to-go to nowopowstały serwis dla fotografów, w którym znajdziemy informacje na temat międzynarodowych festiwali, konkursów, grantów, programów "artist in residence", masterclass oraz kalendarz wydarzeń.


Photo-to-go to nowy portal informacyjny dla fotografów, w którym znajdziemy wybór najważniejszych międzynarodowych konkursów, grantów, programów "artist in residence", masterclass i festiwali.

Photo-to-go to także kalendarz wydarzeń i terminów nadsyłania prac na konkursy oraz profil na Facebooku z najważniejszymi aktualnościami.

Serwis dostępny jest pod adresem: www.phototogo.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4