Promocja "Kup papier - drukuj za darmo"

Trwa promocja "Kup papier - drukuj za darmo". Każdy klient, który kupi w sklepie Gellex papier fotograficzny będzie mógł wydrukować za darmo swoje fotografie w pracowni firmy, na fotograficznych drukarkach atramentowych.


Każdemu kto kupi w sklepie Gellex papier fotograficzny, udostępniona zostanie, na warunkach określonych Regulaminem akcji - pracownia firmy, fotograficzne drukarki atramentowe i atrament w celu wydrukowania swoich fotografii. Zupełnie za darmo!

Dostępne drukarki i formaty:
- Epson Stylus Photo 1400, atrament barwnikowy - druk do formatu A3+
- Epson Stylus Pro 3880, atrament pigmentowy - druk do formatu A2

Papier fotograficzny:
Oferujemy szeroki wybór papierów fotograficznych o różnych gramaturach, podzielony na trzy grupy asortymentowe:
- Papiery klasyczne Olmec i ProLine o wykończeniu Matte, Satin, Lustre i Gloss
- Papiery archiwalne Innova Fine Art, alfa celulozowe i bawełniane, fakturowane
- Papiery archiwalne Innova FibaPrint, na unikatowym podłożu dwutlenku tytanu, odpowiednik papierów barytowych

Cennik papierów można znaleźć tutaj. Oferta obejmuje formaty aktualnie dostępne w sklepie i może się zmieniać wraz z wyprzedażą i nowymi dostawami. Stan magazynowy będzie aktualizowany co tydzień.

Oprawa fotografii:
Istnieje możliwość oprawy wydrukowanych fotografii, korzystając z 3-wymiarowych paneli Innova Jetmaster lub przygotowanych formatek pianki Kapaplast.

Gdzie i kiedy:
Drukarki udostępniane są w dni powszednie (poniedziałek-piątek) w godz. 10-16 w siedzibie firmy w Warszawie, przy ul. Wał Miedzeszyński 646, budynek III, wejście A, lok. 30.

Udział w akcji, wymaga wcześniejszego umówienia się na sesje drukowania w ustalonym terminie. Aby się umówić skontaktuj się z firmą Gellex:

Telefon: 22 616 4105 albo 660 554 919
e-mail: drukuj@gellex.pl
Skype: gellex23

Terminy sesji wyznaczane są w kolejności zgłoszeń.
Nie czekaj, zarezerwuj swój termin! Masz pytania - zadzwoń lub napisz.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13