Promocja "Kup papier - drukuj za darmo"

Trwa promocja "Kup papier - drukuj za darmo". Każdy klient, który kupi w sklepie Gellex papier fotograficzny będzie mógł wydrukować za darmo swoje fotografie w pracowni firmy, na fotograficznych drukarkach atramentowych.


Każdemu kto kupi w sklepie Gellex papier fotograficzny, udostępniona zostanie, na warunkach określonych Regulaminem akcji - pracownia firmy, fotograficzne drukarki atramentowe i atrament w celu wydrukowania swoich fotografii. Zupełnie za darmo!

Dostępne drukarki i formaty:
- Epson Stylus Photo 1400, atrament barwnikowy - druk do formatu A3+
- Epson Stylus Pro 3880, atrament pigmentowy - druk do formatu A2

Papier fotograficzny:
Oferujemy szeroki wybór papierów fotograficznych o różnych gramaturach, podzielony na trzy grupy asortymentowe:
- Papiery klasyczne Olmec i ProLine o wykończeniu Matte, Satin, Lustre i Gloss
- Papiery archiwalne Innova Fine Art, alfa celulozowe i bawełniane, fakturowane
- Papiery archiwalne Innova FibaPrint, na unikatowym podłożu dwutlenku tytanu, odpowiednik papierów barytowych

Cennik papierów można znaleźć tutaj. Oferta obejmuje formaty aktualnie dostępne w sklepie i może się zmieniać wraz z wyprzedażą i nowymi dostawami. Stan magazynowy będzie aktualizowany co tydzień.

Oprawa fotografii:
Istnieje możliwość oprawy wydrukowanych fotografii, korzystając z 3-wymiarowych paneli Innova Jetmaster lub przygotowanych formatek pianki Kapaplast.

Gdzie i kiedy:
Drukarki udostępniane są w dni powszednie (poniedziałek-piątek) w godz. 10-16 w siedzibie firmy w Warszawie, przy ul. Wał Miedzeszyński 646, budynek III, wejście A, lok. 30.

Udział w akcji, wymaga wcześniejszego umówienia się na sesje drukowania w ustalonym terminie. Aby się umówić skontaktuj się z firmą Gellex:

Telefon: 22 616 4105 albo 660 554 919
e-mail: drukuj@gellex.pl
Skype: gellex23

Terminy sesji wyznaczane są w kolejności zgłoszeń.
Nie czekaj, zarezerwuj swój termin! Masz pytania - zadzwoń lub napisz.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0