Promocja "Kup papier - drukuj za darmo"

Trwa promocja "Kup papier - drukuj za darmo". Każdy klient, który kupi w sklepie Gellex papier fotograficzny będzie mógł wydrukować za darmo swoje fotografie w pracowni firmy, na fotograficznych drukarkach atramentowych.


Każdemu kto kupi w sklepie Gellex papier fotograficzny, udostępniona zostanie, na warunkach określonych Regulaminem akcji - pracownia firmy, fotograficzne drukarki atramentowe i atrament w celu wydrukowania swoich fotografii. Zupełnie za darmo!

Dostępne drukarki i formaty:
- Epson Stylus Photo 1400, atrament barwnikowy - druk do formatu A3+
- Epson Stylus Pro 3880, atrament pigmentowy - druk do formatu A2

Papier fotograficzny:
Oferujemy szeroki wybór papierów fotograficznych o różnych gramaturach, podzielony na trzy grupy asortymentowe:
- Papiery klasyczne Olmec i ProLine o wykończeniu Matte, Satin, Lustre i Gloss
- Papiery archiwalne Innova Fine Art, alfa celulozowe i bawełniane, fakturowane
- Papiery archiwalne Innova FibaPrint, na unikatowym podłożu dwutlenku tytanu, odpowiednik papierów barytowych

Cennik papierów można znaleźć tutaj. Oferta obejmuje formaty aktualnie dostępne w sklepie i może się zmieniać wraz z wyprzedażą i nowymi dostawami. Stan magazynowy będzie aktualizowany co tydzień.

Oprawa fotografii:
Istnieje możliwość oprawy wydrukowanych fotografii, korzystając z 3-wymiarowych paneli Innova Jetmaster lub przygotowanych formatek pianki Kapaplast.

Gdzie i kiedy:
Drukarki udostępniane są w dni powszednie (poniedziałek-piątek) w godz. 10-16 w siedzibie firmy w Warszawie, przy ul. Wał Miedzeszyński 646, budynek III, wejście A, lok. 30.

Udział w akcji, wymaga wcześniejszego umówienia się na sesje drukowania w ustalonym terminie. Aby się umówić skontaktuj się z firmą Gellex:

Telefon: 22 616 4105 albo 660 554 919
e-mail: drukuj@gellex.pl
Skype: gellex23

Terminy sesji wyznaczane są w kolejności zgłoszeń.
Nie czekaj, zarezerwuj swój termin! Masz pytania - zadzwoń lub napisz.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1