Promocja "Kup papier - drukuj za darmo"

Trwa promocja "Kup papier - drukuj za darmo". Każdy klient, który kupi w sklepie Gellex papier fotograficzny będzie mógł wydrukować za darmo swoje fotografie w pracowni firmy, na fotograficznych drukarkach atramentowych.


Każdemu kto kupi w sklepie Gellex papier fotograficzny, udostępniona zostanie, na warunkach określonych Regulaminem akcji - pracownia firmy, fotograficzne drukarki atramentowe i atrament w celu wydrukowania swoich fotografii. Zupełnie za darmo!

Dostępne drukarki i formaty:
- Epson Stylus Photo 1400, atrament barwnikowy - druk do formatu A3+
- Epson Stylus Pro 3880, atrament pigmentowy - druk do formatu A2

Papier fotograficzny:
Oferujemy szeroki wybór papierów fotograficznych o różnych gramaturach, podzielony na trzy grupy asortymentowe:
- Papiery klasyczne Olmec i ProLine o wykończeniu Matte, Satin, Lustre i Gloss
- Papiery archiwalne Innova Fine Art, alfa celulozowe i bawełniane, fakturowane
- Papiery archiwalne Innova FibaPrint, na unikatowym podłożu dwutlenku tytanu, odpowiednik papierów barytowych

Cennik papierów można znaleźć tutaj. Oferta obejmuje formaty aktualnie dostępne w sklepie i może się zmieniać wraz z wyprzedażą i nowymi dostawami. Stan magazynowy będzie aktualizowany co tydzień.

Oprawa fotografii:
Istnieje możliwość oprawy wydrukowanych fotografii, korzystając z 3-wymiarowych paneli Innova Jetmaster lub przygotowanych formatek pianki Kapaplast.

Gdzie i kiedy:
Drukarki udostępniane są w dni powszednie (poniedziałek-piątek) w godz. 10-16 w siedzibie firmy w Warszawie, przy ul. Wał Miedzeszyński 646, budynek III, wejście A, lok. 30.

Udział w akcji, wymaga wcześniejszego umówienia się na sesje drukowania w ustalonym terminie. Aby się umówić skontaktuj się z firmą Gellex:

Telefon: 22 616 4105 albo 660 554 919
e-mail: drukuj@gellex.pl
Skype: gellex23

Terminy sesji wyznaczane są w kolejności zgłoszeń.
Nie czekaj, zarezerwuj swój termin! Masz pytania - zadzwoń lub napisz.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1