Koniec targów "Focus on Imaging"

Organizatorzy targów "Focus on Imaging" poinformowali, że tegoroczna edycja była ostatnią w 24-letniej historii. Odbywające się w Birmingham targi "Focus on Imaging" były największą doroczną imprezą branży fotograficznej w Europie.
To koniec targów "Focus on Imaging". Odbywające się w Birmingham targi FOI były największą doroczną imprezą branży fotograficznej w Europie (targi Photokina odbywają się co dwa lata). Pierwsza edycja, jeszcze pod nazwą "Focus on Photography", odbyła się 24 lata temu. Ostatnia odbyła się w marcu i zgromadziła niemal 35 000 gości. Organizatorzy ogłosili, że nie zamierzają odsprzedać komuś innemu praw do nazwy i formuły targów. To kolejna impreza targowa branży fotograficznej, która znika z kalendarza. Wcześniej spotkało to PMA, które zostały wchłonięte przez Consumer Electronic Show w Las Vegas.

FOI 2010

W 2010 roku przeprowadzaliśmy relację z targów "Focus on Imaging".
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7