Koniec targów "Focus on Imaging"

Organizatorzy targów "Focus on Imaging" poinformowali, że tegoroczna edycja była ostatnią w 24-letniej historii. Odbywające się w Birmingham targi "Focus on Imaging" były największą doroczną imprezą branży fotograficznej w Europie.
To koniec targów "Focus on Imaging". Odbywające się w Birmingham targi FOI były największą doroczną imprezą branży fotograficznej w Europie (targi Photokina odbywają się co dwa lata). Pierwsza edycja, jeszcze pod nazwą "Focus on Photography", odbyła się 24 lata temu. Ostatnia odbyła się w marcu i zgromadziła niemal 35 000 gości. Organizatorzy ogłosili, że nie zamierzają odsprzedać komuś innemu praw do nazwy i formuły targów. To kolejna impreza targowa branży fotograficznej, która znika z kalendarza. Wcześniej spotkało to PMA, które zostały wchłonięte przez Consumer Electronic Show w Las Vegas.

FOI 2010

W 2010 roku przeprowadzaliśmy relację z targów "Focus on Imaging".
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0