Koniec targów "Focus on Imaging"

Organizatorzy targów "Focus on Imaging" poinformowali, że tegoroczna edycja była ostatnią w 24-letniej historii. Odbywające się w Birmingham targi "Focus on Imaging" były największą doroczną imprezą branży fotograficznej w Europie.
To koniec targów "Focus on Imaging". Odbywające się w Birmingham targi FOI były największą doroczną imprezą branży fotograficznej w Europie (targi Photokina odbywają się co dwa lata). Pierwsza edycja, jeszcze pod nazwą "Focus on Photography", odbyła się 24 lata temu. Ostatnia odbyła się w marcu i zgromadziła niemal 35 000 gości. Organizatorzy ogłosili, że nie zamierzają odsprzedać komuś innemu praw do nazwy i formuły targów. To kolejna impreza targowa branży fotograficznej, która znika z kalendarza. Wcześniej spotkało to PMA, które zostały wchłonięte przez Consumer Electronic Show w Las Vegas.

FOI 2010

W 2010 roku przeprowadzaliśmy relację z targów "Focus on Imaging".
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18