Koniec targów "Focus on Imaging"

Organizatorzy targów "Focus on Imaging" poinformowali, że tegoroczna edycja była ostatnią w 24-letniej historii. Odbywające się w Birmingham targi "Focus on Imaging" były największą doroczną imprezą branży fotograficznej w Europie.
To koniec targów "Focus on Imaging". Odbywające się w Birmingham targi FOI były największą doroczną imprezą branży fotograficznej w Europie (targi Photokina odbywają się co dwa lata). Pierwsza edycja, jeszcze pod nazwą "Focus on Photography", odbyła się 24 lata temu. Ostatnia odbyła się w marcu i zgromadziła niemal 35 000 gości. Organizatorzy ogłosili, że nie zamierzają odsprzedać komuś innemu praw do nazwy i formuły targów. To kolejna impreza targowa branży fotograficznej, która znika z kalendarza. Wcześniej spotkało to PMA, które zostały wchłonięte przez Consumer Electronic Show w Las Vegas.

FOI 2010

W 2010 roku przeprowadzaliśmy relację z targów "Focus on Imaging".
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13