Camlendo.pl - wypożyczanie sprzętu między użytkownikami

Camlendo.pl to pierwszy w Polsce serwis oferujący możliwość wypożyczania sprzętu fotograficznego pomiędzy użytkownikami.
Wystartował serwis Camlendo.pl, czyli pierwsza w Polsce platforma służąca wypożyczaniu sprzętu fotograficznego pomiędzy użytkownikami. Każdy z użytkowników po zarejestrowaniu się może od razu oferować swoje przedmioty. Dodając ogłoszenie należy wybrać kategorię sprzętu fotograficznego, podać cenę za wynajem (do wyboru cena za godzinę wynajmu lub za 24 godziny) oraz uzupełnić dane kontaktowe. Ponadto można załączyć zdjęcie oferowanego przedmiotu. Serwis jest bezpłatny, nie pośredniczy w transakcji pomiędzy użytkownikami i nie pobiera opłat ani prowizji od pożyczonego sprzętu.


W informacji prasowej czytamy: Dla zabezpieczenia wynajmu radca prawny serwisu przygotował szczegółowy wzór umowy najmu sprzętu fotograficznego. Każdy jednak może zawrzeć umowę według własnego uznania. Twórcy serwisu ponadto zapowiedzieli pracę nad systemem opinii i komentarzy by w przyszłości uwiarygodnić osoby wynajmujące i najmujące sprzęt fotograficzny pomiędzy sobą. Dodatkowo dla zainteresowanych firm z branży fotograficznej Camlendo.pl umożliwia dodanie swojej wizytówki w dziale "Firmy".
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0