Camlendo.pl - wypożyczanie sprzętu między użytkownikami

Camlendo.pl to pierwszy w Polsce serwis oferujący możliwość wypożyczania sprzętu fotograficznego pomiędzy użytkownikami.
Wystartował serwis Camlendo.pl, czyli pierwsza w Polsce platforma służąca wypożyczaniu sprzętu fotograficznego pomiędzy użytkownikami. Każdy z użytkowników po zarejestrowaniu się może od razu oferować swoje przedmioty. Dodając ogłoszenie należy wybrać kategorię sprzętu fotograficznego, podać cenę za wynajem (do wyboru cena za godzinę wynajmu lub za 24 godziny) oraz uzupełnić dane kontaktowe. Ponadto można załączyć zdjęcie oferowanego przedmiotu. Serwis jest bezpłatny, nie pośredniczy w transakcji pomiędzy użytkownikami i nie pobiera opłat ani prowizji od pożyczonego sprzętu.


W informacji prasowej czytamy: Dla zabezpieczenia wynajmu radca prawny serwisu przygotował szczegółowy wzór umowy najmu sprzętu fotograficznego. Każdy jednak może zawrzeć umowę według własnego uznania. Twórcy serwisu ponadto zapowiedzieli pracę nad systemem opinii i komentarzy by w przyszłości uwiarygodnić osoby wynajmujące i najmujące sprzęt fotograficzny pomiędzy sobą. Dodatkowo dla zainteresowanych firm z branży fotograficznej Camlendo.pl umożliwia dodanie swojej wizytówki w dziale "Firmy".
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7