Camlendo.pl - wypożyczanie sprzętu między użytkownikami

Camlendo.pl to pierwszy w Polsce serwis oferujący możliwość wypożyczania sprzętu fotograficznego pomiędzy użytkownikami.
Wystartował serwis Camlendo.pl, czyli pierwsza w Polsce platforma służąca wypożyczaniu sprzętu fotograficznego pomiędzy użytkownikami. Każdy z użytkowników po zarejestrowaniu się może od razu oferować swoje przedmioty. Dodając ogłoszenie należy wybrać kategorię sprzętu fotograficznego, podać cenę za wynajem (do wyboru cena za godzinę wynajmu lub za 24 godziny) oraz uzupełnić dane kontaktowe. Ponadto można załączyć zdjęcie oferowanego przedmiotu. Serwis jest bezpłatny, nie pośredniczy w transakcji pomiędzy użytkownikami i nie pobiera opłat ani prowizji od pożyczonego sprzętu.


W informacji prasowej czytamy: Dla zabezpieczenia wynajmu radca prawny serwisu przygotował szczegółowy wzór umowy najmu sprzętu fotograficznego. Każdy jednak może zawrzeć umowę według własnego uznania. Twórcy serwisu ponadto zapowiedzieli pracę nad systemem opinii i komentarzy by w przyszłości uwiarygodnić osoby wynajmujące i najmujące sprzęt fotograficzny pomiędzy sobą. Dodatkowo dla zainteresowanych firm z branży fotograficznej Camlendo.pl umożliwia dodanie swojej wizytówki w dziale "Firmy".
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13