Camlendo.pl - wypożyczanie sprzętu między użytkownikami

Camlendo.pl to pierwszy w Polsce serwis oferujący możliwość wypożyczania sprzętu fotograficznego pomiędzy użytkownikami.
Wystartował serwis Camlendo.pl, czyli pierwsza w Polsce platforma służąca wypożyczaniu sprzętu fotograficznego pomiędzy użytkownikami. Każdy z użytkowników po zarejestrowaniu się może od razu oferować swoje przedmioty. Dodając ogłoszenie należy wybrać kategorię sprzętu fotograficznego, podać cenę za wynajem (do wyboru cena za godzinę wynajmu lub za 24 godziny) oraz uzupełnić dane kontaktowe. Ponadto można załączyć zdjęcie oferowanego przedmiotu. Serwis jest bezpłatny, nie pośredniczy w transakcji pomiędzy użytkownikami i nie pobiera opłat ani prowizji od pożyczonego sprzętu.


W informacji prasowej czytamy: Dla zabezpieczenia wynajmu radca prawny serwisu przygotował szczegółowy wzór umowy najmu sprzętu fotograficznego. Każdy jednak może zawrzeć umowę według własnego uznania. Twórcy serwisu ponadto zapowiedzieli pracę nad systemem opinii i komentarzy by w przyszłości uwiarygodnić osoby wynajmujące i najmujące sprzęt fotograficzny pomiędzy sobą. Dodatkowo dla zainteresowanych firm z branży fotograficznej Camlendo.pl umożliwia dodanie swojej wizytówki w dziale "Firmy".
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18