Melba Magazine - numer zerowy

0

Autor: Michał Dąbrowski

27 Wrzesień 2012
Artykuł na: 4-5 minut
Już jutro, 28 września pojawi się nowy, internetowy magazyn poświęcony modzie i fotografii. W numerze zerowym pojawią się zdjęcia Niny Sawińskiej, Przemka Dzienisa, Agnieszki Stodolskiej i Igi Drobisz, a także tekst Lidii Popiel i wywiady z Karoliną Kominek i Elise Toide. Magazyn Melba będzie udostępniany bezpłatnie.

Melba Magazine to nowy, internetowy magazyn skierowany do osób interesujących się modą i fotografią. Każdy numer ma swój temat przewodni, który jest punktem wyjścia dla autorów tekstów i zdjęć. W numerze zerowym pt. Dark pojawią się zdjęcia Przemka Dzienisa, Niny Sawińskiej, Agnieszki Stodolskiej i Igi Drobisz, tekst Lidii Popiel i wywiady z Karoliną Kominek i francuską fotografką Elise Toide, która współpracuje m.in. z Yojim Yamamoto.

zdj. Nina Sawińska
zdj. Przemek Dzienis

Magazyn będzie można bezpłatnie pobrać ze strony www.melbamagazine.com już 28 września.

Trzymamy kciuki za świeżą inicjatywę.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Ikea stworzyła kampanię z wirtualną modelką. Takich działań będzie coraz więcej
Ikea stworzyła kampanię z wirtualną modelką. Takich działań będzie coraz więcej
Nie spóźniają się, nie mają humorów, zawsze świetnie wyglądają i są wiecznie dostępne. Wirtualne modelki wkraczają do świata dużej reklamy.
29
0
Od dziś wyszukasz skradzione zdjęcia na Facebooku i Instagramie
Od dziś wyszukasz skradzione zdjęcia na Facebooku i Instagramie
Koniec z bezprawnym publikowaniem zdjęć? Nowe narzędzie Facebooka wykorzystuje technologię dopasowywania obrazu, aby pomóc twórcom i wydawcom chronić i zarządzać treściami graficznymi.
548
2
Sony idzie w ślady Nikona i opuszcza Brazylię
Sony idzie w ślady Nikona i opuszcza Brazylię
Likwidacja fabryki w Manaus i całkowite wycofanie się z brazylijskiego rynku. Sony opuszcza ten kraj po 48 latach obecności.
8
0
Więcej z tagiem: melba magazine
Powiązane artykuły