XIII Targi Fotojoker

W ostatni weekend Wisła gościła XIII Targi Fotojoker. To impreza przede wszystkim dla pracowników tej popularnej sieci sklepów fotograficznych. Swoje stoiska przygotowała większość czołowych producentów branży foto.

Z założoną w 1995 roku siecią sklepów Fotojoker spotkał się chyba każdy zainteresowany fotografią. To kilkadziesiąt salonów w najpopularniejszych centrach sklepowych nieprzerwanie rozwijających swoją ofertę - do standardowej sprzedaży aparatów, obiektywów, akcesoriów, odbitek itd. dochodzą usługi zamawiane przez Internet oraz nowe produkty, na przykład fotoksiążki. Za siecią sklepów stoi potężny zespół doświadczonych sprzedawców, często pracujących w Fotojokerze od wielu lat. To właśnie dla nich odbywają się coroczne targi, których XIII edycja gościła w ostatni weekend w Perle Beskidów - Wiśle.


Na targach w Wiśle pojawili się przedstawiciele większości czołowych firm fotograficznych obecnych na naszym rynku. Zaprezentowali przekrój swojej oferty, oczywiście z naciskiem na nowości z ostatnich miesięcy. Poza możliwością obejrzenia i przetestowania zgromadzonego sprzętu na uczestników czekały dodatkowe atrakcje: konkursy, losowania nagród, symulatory, przejażdżki Segway'ami, a nawet strzelnica. Oczywiście w każdej chwili można było skorzystać z wiedzy specjalistów poszczególnych firm, stale obecnych na stoiskach. Wiedzę można było pogłębić następnego dnia, na prezentacjach koncernów.


Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć zrobionych w trakcie imprezy:
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12