XII Targi Fotojoker

W ubiegły weekend w miejscowości Ossa odbyły się XII Targi Fotojoker. To impreza przede wszystkim dla pracowników tej sieci sklepów. Swoje stoiska przygotowała większość czołowych producentów, dzięki czemu goście targów mogli zapoznać się ze sprzętowymi nowościami ostatnich kilku miesięcy.
stoisko CEWE

Fotojoker to sieć kilkudziesięciu salonów fotograficznych ulokowanych na terenie całego kraju. Została założona w 1995 roku i od tamtej pory stale się rozwija. Pojawiają się nowe usługi takie jak sklep internetowy czy możliwość zamawiania odbitek przez Internet i ich odbioru w którymś z salonów. Sieć sklepów Fotojoker to również armia wykwalifikowanych sprzedawców, dla których co roku odbywają się Targi Fotojoker. XII edycja gościła w ubiegły weekend w podwarszawskiej miejscowości Ossa.

część oferty CEWE

Na XII Targach Fotojokera pojawili się przedstawiciele większości największych producentów z branży foto. Na stoiskach zgromadzili aktualnie oferowany sprzęt, w tym również ten zaprezentowany po raz pierwszy na targach Photokina. W niektórych przypadkach była to pierwsza okazja do obejrzenia w kraju najnowszych modeli aparatów i obiektywów. Przy stoiskach dyżurowali specjaliści gotowi odpowiadać na pytania, wyjaśniać, podpowiadać i tłumaczyć. Kolejną okazją do bliższego poznania oferty poszczególnych producentów były prezentacje odbywające się przez cały następny dzień.

na stoisku Olympusa promowano dwie rzeczy: najnowszą lustrzankę E-5...

Zapraszamy do obejrzenia kilkunastu zdjęć zrobionych podczas XII Targów Fotojoker.

...oraz system Olympus PEN

stoisko Nikon wyglądało niczym kawałek dżungli

nie zabrakło na nim nowych aparatów, obiektywów i lornetek

na stoisku Samsunga malowano karykatury

oraz prezentowano najnowszy sprzęt

stoisko Canona

trójwymiarowy Panasonik - aparat GH2 z obiektywem 3D, podpięty to telewizora 3D

koncumencka kamera 3D Panasonic

atrakcje kulinarne na stoisku K-Consult

swoją ofertę zaprezentował też Kingstonsłowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1