Nagrody iF Design Gold Award dla Sony

Koncern Sony pochwalił się otrzymaniem aż czterech wyróżnień iF Design Gold Award. Na nagrodę zasłużył między innymi aparat Sony NEX-5 i kamera Handycam NEX-VG10.

Koncern Sony pochwalił się aż czterema nagrodami iF Design Gold Award. Wyróżniony został między innymi kompakt z wymienną optyką NEX-5 oraz kamera z wymienną optyką i dużą matrycą Handycam NEX-VG10. Poza tym jury doceniło serię telewizorów Bravia NX800 oraz projektor VPL-FX500L / VPL-FX30. Nagrody International Forum (iF) (wprowadzone w 1953 roku) są przyznawane przez międzynarodowy zespół ekspertów. W tym roku jury oceniło 2756 produktów, z czego 50 otrzymało iF Design Gold Award.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8