Przetestuj Sony NEX-5 - ogłaszamy konkurs

Dajemy naszym czytelnikom kolejną okazję do samodzielnego sprawdzenia gorącej sprzętowej nowości. Tym razem to NEX-5, jeden z kompaktów z wymienną optyką oferowanych przez firmę Sony. Niewielka, poręczna obudowa tego aparatu kryje dużą matrycę oferującą jakość zdjęć taką samą jak z lustrzanek. Razem z NEX-em wysyłamy dwa obiektywy. Zapraszamy do zgłaszania się.
Sony NEX-5 to bardziej zaawansowany z dwóch kompaktów z wymienną optyką zaprezentowanych przez japońskiego producenta kilka tygodni temu. Główne założenie konstrukcyjne było proste: jakość zdjęć jak z lustrzanki, rozmiary i łatwość obsługi jak z kompaktu. Użytkownik dostaje cały szereg ciekawych funkcji: filmy HD z kodowaniem AVCHD, tryb HDR, "Nocne zdjęcia z ręki" czy możliwość zrobienia panoramy jednym ruchem ręki. Dzięki naszemu konkursowi możecie dostać szansę samodzielnego sprawdzenia i opisania wszystkich interesujących funkcji aparatu.


Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczynamy już dziś, kończymy 20 czerwca. 22 czerwca ogłosimy nazwiska pięciu zwycięzców, którzy następnie dostaną do testu aparat Sony NEX-5D z dwoma obiektywami. Wszystko co trzeba zrobić to wypełnić formularz i opisać w nim swój pomysł na przeprowadzenie testu. Wysłanie zgłoszenia wymaga zaakceptowania regulaminu konkursu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
4
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0