Przetestuj Sony NEX-5 - ogłaszamy konkurs

Dajemy naszym czytelnikom kolejną okazję do samodzielnego sprawdzenia gorącej sprzętowej nowości. Tym razem to NEX-5, jeden z kompaktów z wymienną optyką oferowanych przez firmę Sony. Niewielka, poręczna obudowa tego aparatu kryje dużą matrycę oferującą jakość zdjęć taką samą jak z lustrzanek. Razem z NEX-em wysyłamy dwa obiektywy. Zapraszamy do zgłaszania się.
Sony NEX-5 to bardziej zaawansowany z dwóch kompaktów z wymienną optyką zaprezentowanych przez japońskiego producenta kilka tygodni temu. Główne założenie konstrukcyjne było proste: jakość zdjęć jak z lustrzanki, rozmiary i łatwość obsługi jak z kompaktu. Użytkownik dostaje cały szereg ciekawych funkcji: filmy HD z kodowaniem AVCHD, tryb HDR, "Nocne zdjęcia z ręki" czy możliwość zrobienia panoramy jednym ruchem ręki. Dzięki naszemu konkursowi możecie dostać szansę samodzielnego sprawdzenia i opisania wszystkich interesujących funkcji aparatu.


Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczynamy już dziś, kończymy 20 czerwca. 22 czerwca ogłosimy nazwiska pięciu zwycięzców, którzy następnie dostaną do testu aparat Sony NEX-5D z dwoma obiektywami. Wszystko co trzeba zrobić to wypełnić formularz i opisać w nim swój pomysł na przeprowadzenie testu. Wysłanie zgłoszenia wymaga zaakceptowania regulaminu konkursu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - test obiektywu
22 Lut 2019
Dziś sprawdzamy czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to pozycja, na którą czekali fotografowie systemu Sony E. Na papierze zoom ma wszystko, by nawiązać walkę z konkurencją, jednak jak wypada w praktyce?
0
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1