Przetestuj Sony NEX-5 - ogłaszamy konkurs

Dajemy naszym czytelnikom kolejną okazję do samodzielnego sprawdzenia gorącej sprzętowej nowości. Tym razem to NEX-5, jeden z kompaktów z wymienną optyką oferowanych przez firmę Sony. Niewielka, poręczna obudowa tego aparatu kryje dużą matrycę oferującą jakość zdjęć taką samą jak z lustrzanek. Razem z NEX-em wysyłamy dwa obiektywy. Zapraszamy do zgłaszania się.
Sony NEX-5 to bardziej zaawansowany z dwóch kompaktów z wymienną optyką zaprezentowanych przez japońskiego producenta kilka tygodni temu. Główne założenie konstrukcyjne było proste: jakość zdjęć jak z lustrzanki, rozmiary i łatwość obsługi jak z kompaktu. Użytkownik dostaje cały szereg ciekawych funkcji: filmy HD z kodowaniem AVCHD, tryb HDR, "Nocne zdjęcia z ręki" czy możliwość zrobienia panoramy jednym ruchem ręki. Dzięki naszemu konkursowi możecie dostać szansę samodzielnego sprawdzenia i opisania wszystkich interesujących funkcji aparatu.


Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczynamy już dziś, kończymy 20 czerwca. 22 czerwca ogłosimy nazwiska pięciu zwycięzców, którzy następnie dostaną do testu aparat Sony NEX-5D z dwoma obiektywami. Wszystko co trzeba zrobić to wypełnić formularz i opisać w nim swój pomysł na przeprowadzenie testu. Wysłanie zgłoszenia wymaga zaakceptowania regulaminu konkursu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0