Przetestuj Sony NEX-5 - ogłaszamy konkurs

Dajemy naszym czytelnikom kolejną okazję do samodzielnego sprawdzenia gorącej sprzętowej nowości. Tym razem to NEX-5, jeden z kompaktów z wymienną optyką oferowanych przez firmę Sony. Niewielka, poręczna obudowa tego aparatu kryje dużą matrycę oferującą jakość zdjęć taką samą jak z lustrzanek. Razem z NEX-em wysyłamy dwa obiektywy. Zapraszamy do zgłaszania się.
Sony NEX-5 to bardziej zaawansowany z dwóch kompaktów z wymienną optyką zaprezentowanych przez japońskiego producenta kilka tygodni temu. Główne założenie konstrukcyjne było proste: jakość zdjęć jak z lustrzanki, rozmiary i łatwość obsługi jak z kompaktu. Użytkownik dostaje cały szereg ciekawych funkcji: filmy HD z kodowaniem AVCHD, tryb HDR, "Nocne zdjęcia z ręki" czy możliwość zrobienia panoramy jednym ruchem ręki. Dzięki naszemu konkursowi możecie dostać szansę samodzielnego sprawdzenia i opisania wszystkich interesujących funkcji aparatu.


Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczynamy już dziś, kończymy 20 czerwca. 22 czerwca ogłosimy nazwiska pięciu zwycięzców, którzy następnie dostaną do testu aparat Sony NEX-5D z dwoma obiektywami. Wszystko co trzeba zrobić to wypełnić formularz i opisać w nim swój pomysł na przeprowadzenie testu. Wysłanie zgłoszenia wymaga zaakceptowania regulaminu konkursu.

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1