Nikon Coolpix S3000 - firmware 1.1, Coolpix S4000 - firmware 1.2

Nikon opublikował aktualizację oprogramowania wewnętrznego do dwóch aparatów kompaktowych: Coolpix S3000 i S4000. W obydwu przypadkach nowy firmware poprawia jeden błąd związany z kontrolą stanu naładowania baterii.

Firmware 1.1 do aparatu Nikon Coolpix S3000 i firmware 1.2 do Coolpiksa S4000 wprowadza jedną zmianę (przytaczamy za producentem):
  • Po włożeniu do aparatu i naładowaniu akumulatora jonowo-litowego EN-EL10 ładowanie czasami nie było zatrzymywane po upływie wyznaczonego czasu. Ten problem został rozwiązany.
Szczegółów związanych z tą aktualizacją należy szukać na {LNK|http://www.nikon.pl;stronach Nikona.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
0
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12