Przetestuj lustrzankę Sony A550 - ogłaszamy konkurs

Rozpoczynamy kolejny konkurs, dzięki któremu nasi czytelnicy będą się mogli wcielić w rolę redaktorów i przetestować ciekawy aparat. Tym razem to Sony A550 - szybka lustrzanka kierowana do pasjonatów fotografii. Razem z lustrzanką wysyłamy 2 obiektywy. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń.
Sony A550 miał swoją premierę pod koniec wakacji. Jego funkcje - wbudowany HDR, szybki Live View, odchylany ekran o wysokiej rozdzielczości - wzbudziły spore zainteresowanie pasjonatów fotografii. Chwilę później pokazaliśmy pierwsze zdjęcia testowe, które jeszcze bardziej podsyciły zainteresowanie aparatem. W najbliższych dniach na naszych łamach ukaże się pełny test tego modelu. Już teraz zapraszamy naszych czytelników do wzięcia udziału w konkursie, dzięki któremu będą mogli samodzielnie sprawdzić możliwości A550.


Aby wziąć udział w konkursie należy do 21 grudnia wypełnić formularz, w którym tradycyjnie zadajemy pytanie "Dlaczego chcesz przetestować ten aparat?". Pamiętajcie, żeby napisać nam w jakich warunkach planujecie przetestować A550. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy 5 pasjonatów fotografii, którzy zaintrygują nas swoimi pomysłami na test. Następnie przekażemy im zestaw złożony z aparatu, obiektywu 18-55mm i dodatkowego obiektywu najlepiej pasującego do danego rodzaju fotografii (16-105mm, 50mm Macro, 35mm f/1,4). Wyniki opublikujemy 22 grudnia, a zestawy trafią do wszystkich jednocześnie tuż przed Wigilią!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!
formularz zgłoszeniowy >>>
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8