Fujifilm FinePix F100fd - firmware 1.02

Fujifilm zareagował na wysyłane przez użytkowników FinePixa F100fd sygnały o pojawianiu się na zdjęciach różowych przebarwień i przygotował aktualizację firmware'u usuwającą tę usterkę. Poprawkę można ściągnąć ze strony producenta.

Problem użytkowników aparatu Fujifilm FinePix F100fd dotyczył różowych przebarwień pojawiających się na zdjęciach robionych przy czułości ISO 400 lub w trybie {ITL|Natural & Flash. Firmware 1.02 ma całkowicie eliminować to zjawisko. Poprawkę i instrukcję jej instalacji można znaleźć na stronie producenta.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4