Sony - zimowy Cashback do 2500 zł w sklepie Fotoforma.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

2 Listopad 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Wystartował zimowy cashback marki Sony. Do 31 stycznia poszczególne aparaty, obiektywy i akcesoria kupicie do 2500 zł taniej w sklepie Fotoforma.pl.

Sklep Fotoforma Pro Partner Sony zaprasza do skorzystania z wyjątkowej promocji producenta Sony Zimowy Cashback do 2500zł. Przy zakupie wybranych modeli aparatów, obiektywów oraz akcesoriów będzie można odebrać zwrot gotówki nawet do 2500 zł!

W tym roku promocją objętych jest 8 korpusów i 20 obiektywów systemu Sony E oraz akcesoria w postaci nowych mikrofonów, lamp błyskowych czy kart pamięci. Łącznie prawie 50 produktów w świetnych cenach. Pełną listę sprzętu biorącego udział w akcji cashback znajdziecie na stronie fotoforma.pl.

Sprzęt biorący udział w promocji

Aparaty:

Obiektywy:

Akcesoria:

Jak skorzystać z promocji?

Aby uzyskać zwrot gotówki, należy zakupić wybrany produkt w okresie do 31 stycznia 2024 roku, a następnie najpóźniej do 29 lutego zarejestrować zakup na stronie www.sony.pl/cashback. W formularzu należy załączyć dane osobowe oraz numer seryjny produktu i dowód zakupu. Po pozytywnym zatwierdzeniu wniosku środki zostaną przelane na konto podane w formularzu.

Każdy klient może dokonać maksymalnie dwóch zgłoszeń dotyczącego danego modelu, a ogółem maksymalnie 5 zgłoszeń. Jedno zgłoszenie może dotyczyć tylko jednego produktu/zestawu.

Więcej szczegółów na stronie www.sony.pl/cashback.

 

Skorzystaj z oferty autoryzowanego Pro Partnera Sony – Fotoforma.pl

Zimowy Cashback to nie wszystko. W sklepie Fotoforma.pl znajdziesz więcej ofert związanych z marką Sony, które Cię zainteresują. Aktualne promocje sprawdzisz na stronie: fotoforma.pl/promocje-sony.

Kup wszystkie produkty Sony na wygodne raty 20 x 0% 

Więcej informacji o ratach 0%

Promocja do odwołania.

TU Europa - dodatkowa ochrona urządzeń dla klientów Fotoforma 

Więcej informacji o dodatkowych ubezpieczeniu

Zapraszamy do zakupów online na Fotoforma.pl lub w jednym ze sklepów stacjonarnych! 

  • Bezpłatna infolinia: 800 700 000

Salon Fotoforma Warszawa

 

Odwiedź stronę sklepu

Salon Fotoforma Wrocław

Odwiedź stronę sklepu

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Canon EOS R1 - flagowiec wkracza na linię startu
Canon EOS R1 - flagowiec wkracza na linię startu
Po latach oczekiwań Canon prezentuje wreszcie flagowy korpus EOS R1. Wyposażony w superszybką warstwową matrycę, krzyżowy układ AF i rozwiązania AI ma zaoferować wszystko, co niezbędne...
18
Canon EOS R5 Mark II - nowy standard zawodowej pracy
Canon EOS R5 Mark II - nowy standard zawodowej pracy
Druga generacja EOS-a R5 usprawnia niemal wszystko, rozwijając ideę aparatu, który ma jednocześnie oferować wysoką rozdzielczość i być szybkim. Dzięki warstwowej matrycy, nowemu...
37
Premiera EOS R1 i R5 II już za tydzień? Canon rozpoczął odliczanie
Premiera EOS R1 i R5 II już za tydzień? Canon rozpoczął odliczanie
Canon oficjalnie zapowiada nowe premiery w systemie EOS R i zapraszana na wydarzenie online, które odbędzie się w środę, 17 lipca o godz. 11:00.
13
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)