Przedłużona gwarancja na aparaty i obiektywy Leica

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Październik 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Leica podkreśla jakość „Made in Germany” i przedłuża gwarancję na sprzęt o dodatkowe 12 miesięcy. Ofertą objęte są aparaty i obiektywy kupione pomiędzy 1.09.2019 a 31.12.2021.

Informacja prasowa

W Leica Camera z niezwykłą dbałością produkujemy aparaty jak i obiektywy. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni ze swoich produktów. Niezwykle ważne jest dla nas, aby te produkty spełniały wszystkie pokładane w nich oczekiwania. To dlatego montujemy je z niezwykłą pieczołowitością w fabryce w Wetzlar pod czujnym okiem naszych inżynierów.

12 miesięcy dodatkowej gwarancji na aparaty serii Leica Q, Leica M i Leica SL oraz obiektywy

Dbałość o każdy detal i przywiązanie do utrzymywania najwyższej jakości sprawiły, że postanowiliśmy wydłużyć gwarancję na nasze produkty o pełne 12 miesięcy. To właśnie nazywamy jakością Made in Germany. Każdy z aparatów serii Q, M i SL oraz obiektyw z serii SL i M może zostać objęty tym programem.

Jeżeli kupili Państwo nowy produkt w Leica Store lub u jednego z autoryzowanych dealerów Leica wystarczy go zarejestrować w Leica Club w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu. Dotychczasowy okres gwarancji, licząc od daty zakupu wskazanej na dowodzie zakupu, zostanie przedłużony o dodatkowe 12 miesięcy. Dodatkowo otrzymasz jednorazowy kod, który pozwoli odebrać trzy wydania cyfrowe Magazynu LFI.

Leica Camera w geście dobrej woli, postanowiła rozszerzyć działanie programu dla klientów, którzy zdecydowali się na zakup sprzętu między 1 września 2019, a 31 grudnia 2021. W takim wypadku aparaty i obiektywy należy zarejestrować do 31 grudnia 2021.

Przydatne linki:

Lista oficjalnych dealerów w Twojej okolicy

Leica Club

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fujifilm Instax Wide 400 - pierwszy od 10 lat nowy Instax na duże wkłady
Fujifilm Instax Wide 400 - pierwszy od 10 lat nowy Instax na duże wkłady
Fujifilm prezentuje współczesna odsłonę aparatu natychmiastowego na duże wkłady Instax Wide. Nowy Wide 400 to m.in. unowocześniony design, ulepszony pomiar ekspozycji i...
13
Pentax 17 - współczesny kompakt półklatkowy oficjalnie zaprezentowany
Pentax 17 - współczesny kompakt półklatkowy oficjalnie zaprezentowany
Po miesiącach zapowiedzi, Pentax zaprezentował wreszcie swój nowy aparat analogowy. Zgodnie z przewidywaniami jest to półklatkowy kompakt z...
10
Nikon Z6 III - uniwersalna pełna klatka najnowszej generacji
Nikon Z6 III - uniwersalna pełna klatka najnowszej generacji
Nikon odświeża wreszcie podstawową serię uniwersalnych pełnych klatek systemu Z. Nikon Z6 III wyprzedza konkurencję pierwszą na rynku częściowo warstwową matrycą i możliwością...
32
Powiązane artykuły