Przedłużona gwarancja na aparaty i obiektywy Leica

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Październik 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Leica podkreśla jakość „Made in Germany” i przedłuża gwarancję na sprzęt o dodatkowe 12 miesięcy. Ofertą objęte są aparaty i obiektywy kupione pomiędzy 1.09.2019 a 31.12.2021.

Informacja prasowa

W Leica Camera z niezwykłą dbałością produkujemy aparaty jak i obiektywy. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni ze swoich produktów. Niezwykle ważne jest dla nas, aby te produkty spełniały wszystkie pokładane w nich oczekiwania. To dlatego montujemy je z niezwykłą pieczołowitością w fabryce w Wetzlar pod czujnym okiem naszych inżynierów.

12 miesięcy dodatkowej gwarancji na aparaty serii Leica Q, Leica M i Leica SL oraz obiektywy

Dbałość o każdy detal i przywiązanie do utrzymywania najwyższej jakości sprawiły, że postanowiliśmy wydłużyć gwarancję na nasze produkty o pełne 12 miesięcy. To właśnie nazywamy jakością Made in Germany. Każdy z aparatów serii Q, M i SL oraz obiektyw z serii SL i M może zostać objęty tym programem.

Jeżeli kupili Państwo nowy produkt w Leica Store lub u jednego z autoryzowanych dealerów Leica wystarczy go zarejestrować w Leica Club w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu. Dotychczasowy okres gwarancji, licząc od daty zakupu wskazanej na dowodzie zakupu, zostanie przedłużony o dodatkowe 12 miesięcy. Dodatkowo otrzymasz jednorazowy kod, który pozwoli odebrać trzy wydania cyfrowe Magazynu LFI.

Leica Camera w geście dobrej woli, postanowiła rozszerzyć działanie programu dla klientów, którzy zdecydowali się na zakup sprzętu między 1 września 2019, a 31 grudnia 2021. W takim wypadku aparaty i obiektywy należy zarejestrować do 31 grudnia 2021.

Przydatne linki:

Lista oficjalnych dealerów w Twojej okolicy

Leica Club

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Fujifilm X100VI – większa rozdzielczość, szybszy AF i po raz pierwszy stabilizacja matrycy
Szósta generacja najbardziej stylowego aparatu Fujifilm to przede wszystkim lepsze podzespoły i większa wydajność. Obiektyw pozostaje bez zmian. Aparat pojawi się też w wersji limitowanej z...
29
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Nadchodzi Leica SL3 - wyciekły pierwsze szczegóły specyfikacji
Według plotek, już w marcu ujrzymy najnowszą odsłonę flagowego pełnoklatkowego bezlusterkowca marki Leica. Oto, co oferować ma nadchodzący modele Leica SL3.
13
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Ile warte są chińskie aparaty z Aliexpress?
Przeglądając popularne portale zakupowe łatwo natknąć się na oferty wyjątkowo tanich aparat cyfrowych. Czego można po nich oczekiwać?
17
Powiązane artykuły