Przedłużona gwarancja na aparaty i obiektywy Leica

Autor: Redakcja Fotopolis

26 Październik 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Leica podkreśla jakość „Made in Germany” i przedłuża gwarancję na sprzęt o dodatkowe 12 miesięcy. Ofertą objęte są aparaty i obiektywy kupione pomiędzy 1.09.2019 a 31.12.2021.

Informacja prasowa

W Leica Camera z niezwykłą dbałością produkujemy aparaty jak i obiektywy. Chcemy aby nasi klienci byli zadowoleni ze swoich produktów. Niezwykle ważne jest dla nas, aby te produkty spełniały wszystkie pokładane w nich oczekiwania. To dlatego montujemy je z niezwykłą pieczołowitością w fabryce w Wetzlar pod czujnym okiem naszych inżynierów.

12 miesięcy dodatkowej gwarancji na aparaty serii Leica Q, Leica M i Leica SL oraz obiektywy

Dbałość o każdy detal i przywiązanie do utrzymywania najwyższej jakości sprawiły, że postanowiliśmy wydłużyć gwarancję na nasze produkty o pełne 12 miesięcy. To właśnie nazywamy jakością Made in Germany. Każdy z aparatów serii Q, M i SL oraz obiektyw z serii SL i M może zostać objęty tym programem.

Jeżeli kupili Państwo nowy produkt w Leica Store lub u jednego z autoryzowanych dealerów Leica wystarczy go zarejestrować w Leica Club w ciągu trzech miesięcy od daty zakupu. Dotychczasowy okres gwarancji, licząc od daty zakupu wskazanej na dowodzie zakupu, zostanie przedłużony o dodatkowe 12 miesięcy. Dodatkowo otrzymasz jednorazowy kod, który pozwoli odebrać trzy wydania cyfrowe Magazynu LFI.

Leica Camera w geście dobrej woli, postanowiła rozszerzyć działanie programu dla klientów, którzy zdecydowali się na zakup sprzętu między 1 września 2019, a 31 grudnia 2021. W takim wypadku aparaty i obiektywy należy zarejestrować do 31 grudnia 2021.

Przydatne linki:

Lista oficjalnych dealerów w Twojej okolicy

Leica Club

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Sony FX30 - najtańsza kamera filmowa linii Cinema Line
Sony FX30 - najtańsza kamera filmowa linii Cinema Line
Zamiast zaawansowanego korpusu APS-C, producent prezentuje kompaktową kamerę filmową, która ma być odpowiedzią na bolączki aspirujących twórców wideo. FX30 to jedna z...
13
Do 7740 zł rabatu na obiektywy przy zakupie Fujifilm GFX 50S II
Do 7740 zł rabatu na obiektywy przy zakupie Fujifilm GFX 50S II
Do końca października, kupując aparat średnioformatowy Fujifilm GFX 50S II w zestawie lub osobno otrzymamy dodatkowy rabat na zakup obiektywów.
21
Panasonic Lumix GH6 pozwoli w końcu nagrywać na dyskach SSD. Aktualizacja dostępna od 27 września
Panasonic Lumix GH6 pozwoli w końcu nagrywać na dyskach SSD. Aktualizacja dostępna od 27 września
Jedną z najciekawszych nowości wprowadzonych wraz z modelem GH6 jest opcja bezpośredniej rejestracji na dyskach SSD. Niestety nie była ona dostępna w dniu premiery. Za...
1
Powiązane artykuły