Pentax K-3 Prestige Edition

Pentax K-3 Prestige Edition
Firma Ricoh wprowadziła do swojej oferty limitowaną edycję lustrzanki Pentax K-3. "Prestige Edition" wyróżnia się stalowym kolorem obudowy. W skład zestawu wchodzi dodatkowo grip, dwie baterie, a także specjalny pasek na szyję.
Pentax K-3 Prestige Edition
Firma Ricoh zaprezentowała aparat Pentax K-3 Prestige Edition. To limitowana edycja, która wyróżnia się stalowo-szarą obudową korpusu i gripu. Poza aparatem i gripem w zestawie znalazły się dwie baterie, a także pasek na szyję ze sztucznej skóry z napisem "2014 TIPA BEST DIGITAL SLR EXPERT" oraz "PENTAX K-3". Oczywiście od względem technicznym lustrzanka w nowej wersji niczym nie różni się od standardowego Pentaksa K-3.

Pentax K-3 Prestige Edition trafi do sprzedaży w sierpniu, będzie kosztował około 1400 dolarów. Dostępnych będzie tylko 2000 sztuk.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4