Pentax K-3 Prestige Edition

Pentax K-3 Prestige Edition
Firma Ricoh wprowadziła do swojej oferty limitowaną edycję lustrzanki Pentax K-3. "Prestige Edition" wyróżnia się stalowym kolorem obudowy. W skład zestawu wchodzi dodatkowo grip, dwie baterie, a także specjalny pasek na szyję.
Pentax K-3 Prestige Edition
Firma Ricoh zaprezentowała aparat Pentax K-3 Prestige Edition. To limitowana edycja, która wyróżnia się stalowo-szarą obudową korpusu i gripu. Poza aparatem i gripem w zestawie znalazły się dwie baterie, a także pasek na szyję ze sztucznej skóry z napisem "2014 TIPA BEST DIGITAL SLR EXPERT" oraz "PENTAX K-3". Oczywiście od względem technicznym lustrzanka w nowej wersji niczym nie różni się od standardowego Pentaksa K-3.

Pentax K-3 Prestige Edition trafi do sprzedaży w sierpniu, będzie kosztował około 1400 dolarów. Dostępnych będzie tylko 2000 sztuk.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8