Samsung NX200 - firmware 1.02

Samsung opublikował aktualizację oprogramowania wewnętrznego do bezlusterkowca NX200. Nowy firmware wprowadza kilka zmian w funkcjonalności aparatu.

Firmware 1.02 do aparatu Samsung NX200 wprowadza trzy zmiany: dwie z nich dotyczą poprawienia działania automatycznego balansu bieli podczas używania adaptera z bagnetem K, a trzecia to dodanie funkcji AE Lock w ustawieniach użytkownika. Wszystkie szczegóły związane z aktualizacją można znaleźć na stronie {LNK|http://www.samsung.com/uk/consumer/camera-camcorder/nx-system/nx-cameras/EV-NX200ZBSBGB-support?subsubtype=nx-style;Samsunga.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0