Nikon Coolpix S8000 i S6000 - firmware 1.1

Nikon opublikował aktualizację firmware do modeli Coolpix S8000 oraz Coolpix S6000. Nowe oprogramowanie wewnętrzne usuwa problem związany z resetowaniem się wprowadzonej przez użytkownika korekty ekspozycji.

Firmware 1.1 do aparatów Nikon Coolpix S8000 i Coolpix S6000 usuwa problem, w wyniku którego {ITL|po wejściu w ustawienia samowyzwalacza, trybu lampy błyskowej czy trybu makro i wyjściu z nich bez korekty tych ustawień po zastosowaniu kompensacji ekspozycji ustawienia kompensacji ekspozycji były resetowane do 0.0. Aktualizację można pobrać ze strony Nikona. Dostępna jest w dwóch wersjach: oraz Mac OS X;Nikon Coolpix S6000 - Windows oraz Mac OX X]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tenba Fulton 14L - test plecaka
21 Maj 2019
Nowa linia Fulton to miejskie plecaki fotograficzne dla osób, które oprócz sprzętu chcą zabrać także rzeczy codziennego użytku i akcesoria, a przy tym zadbać o bezpieczeństwo i dobrze się prezentować. Sprawdzamy czy rzeczywiście spełniają te oczekiwania.
1
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
10
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12