Warsztaty on-line Adobe

Firma Adobe organizuje bezpłatne warsztaty "on-line" poświęcone nowym pakietom oprogramowania graficznego CS5. Fotografów najbardziej powinien zainteresować wykład Piotra Janowczyka poświęcony pakietowi CS5 Design Premium, w którego skład wchodzi program Photoshop. Warsztaty odbędą się 16 czerwca.
Firma Adobe przygotowuje koleje bezpłatne warsztaty związane z niedawną premierą oprogramowania graficznego Creative Suite 5. Tym razem zajęcia będzie można śledzić w internecie, on-line. Warsztaty Creative Suite 5 odbędą się 16 czerwca i będą się składały z trzech części. Fotografów najbardziej powinna zainteresować ostatnia (rozpoczynająca się o 16:00), prowadzona przez Piotra Janowczyka, poświęcona pakietowi CS5 Design Premium, w którego skład wchodzą między innymi programy Photoshop i InDesign. Wszelkie szczegóły techniczne i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie {LNK|http://kreatywnybazar.pl/2010/06/07/warsztaty-cs5-on-line/;kreatywnybazar.pl


]
Poniżej informacja prasowa firmy Adobe:


Bezpłatne warsztaty Creative Suite 5 on-line

W związku z niedawną premierą oprogramowania graficznego Creative Suite 5, Adobe Polska szykuje nie lada atrakcję dla wszystkich fanów, zawodowców i amatorów cyfrowej obróbki obrazu. Już 16 czerwca będą mogli oni wziąć udział w ogólnodostępnych, bezpłatnych warsztatach on-line, które "na żywo" przeprowadzą związani z firmą specjaliści. Wszyscy, którzy zarejestrują się na warsztaty na stronie http://kreatywnybazar.pl/ będą mieli możliwość poznania nowych funkcji najnowszych wersji takich programów jak Illustrator, Photoshop InDesign, Dreamweaver, Flash, Premiere Pro czy After Effects. Podczas warsztatów będzie też okazja do zadawania pytań prowadzącym.

Warsztaty Creative Suite 5 on-line składać się będą z 3 części, które łącznie potrwają 3 godziny. Pierwsza część dotyczyć będzie edycji wideo (CS5 Production Premium). Poprowadzi ją Marek Błędowski, który pokaże nowe techniki rotoscopingu, korzyści płynące z Mercury Playback Engine oraz inne nowości w programach After Effects i Premiere Pro. Marek Błędowski to trener Adobe i Wacom, wykładowca w Akademii Mediaarts (Kolonia, Niemcy) i specjalista od dokumentacji filmowej. Jest właścicielem agencji interaktywnej działającej głównie w Niemczech, zajmującej się tworzeniem projektów oprawy graficznej do filmów oraz dla telewizji.

Drugą część - o projektowaniu dla Internetu - poprowadzi Grzegorz Róg, trener oprogramowania Adobe, specjalizujący się w technologiach webowych, grafice oraz motion designie. Skupi się na nowościach w pakiecie CS5 Web Premium, nowych funkcjach Uczestnicy Dreamweavera oraz możliwości Flash Catalyst CS5.

Ostatnia część dotyczyć będzie edycji grafiki statycznej - nowych funkcji w pakiecie CS5 Design Premium. Poprowadzi ją Piotr Janowczyk, wykładowca Grafiki Wydawniczej i Ilustracji Prasowej przy katedrze Projektowania Graficznego Europejskiej Akademi Sztuk oraz Akademii Fotografii w Warszawie. Piotr pokaże jak rysować z zachowaniem perspektywy w Illustratorze i tworzyć wyjątkowe efekty malarskie w nowym Photoshopie. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się także jakie nowe funkcje kryje w sobie InDesign CS5.

Szczegóły techniczne i rejestracja: http://kreatywnybazar.pl/2010/06/07/warsztaty-cs5-on-line/


I. CZĘŚĆ PIERWSZA

Data: 16.06.10
Godz. 14.00 - 14.45
Prowadzacy: Marek Błędowski
Temat: Nowości w pakiecie CS5 Production Premium

II. CZĘŚĆ DRUGA

Data: 16.06.10
Godz. 15.00 - 15.45
Prowadzacy: Grzegorz Róg
Temat: Nowości w pakiecie CS5 Web Premium

III. CZĘŚĆ TRZECIA
Data: 16.06.10
Godz. 16.00 - 16.45
Prowadzacy: Piotr Janowczyk
Temat: Nowości w pakiecie CS5 Design Premium
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0