Warsztaty on-line Adobe

Firma Adobe organizuje bezpłatne warsztaty "on-line" poświęcone nowym pakietom oprogramowania graficznego CS5. Fotografów najbardziej powinien zainteresować wykład Piotra Janowczyka poświęcony pakietowi CS5 Design Premium, w którego skład wchodzi program Photoshop. Warsztaty odbędą się 16 czerwca.
Firma Adobe przygotowuje koleje bezpłatne warsztaty związane z niedawną premierą oprogramowania graficznego Creative Suite 5. Tym razem zajęcia będzie można śledzić w internecie, on-line. Warsztaty Creative Suite 5 odbędą się 16 czerwca i będą się składały z trzech części. Fotografów najbardziej powinna zainteresować ostatnia (rozpoczynająca się o 16:00), prowadzona przez Piotra Janowczyka, poświęcona pakietowi CS5 Design Premium, w którego skład wchodzą między innymi programy Photoshop i InDesign. Wszelkie szczegóły techniczne i formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie {LNK|http://kreatywnybazar.pl/2010/06/07/warsztaty-cs5-on-line/;kreatywnybazar.pl


]
Poniżej informacja prasowa firmy Adobe:


Bezpłatne warsztaty Creative Suite 5 on-line

W związku z niedawną premierą oprogramowania graficznego Creative Suite 5, Adobe Polska szykuje nie lada atrakcję dla wszystkich fanów, zawodowców i amatorów cyfrowej obróbki obrazu. Już 16 czerwca będą mogli oni wziąć udział w ogólnodostępnych, bezpłatnych warsztatach on-line, które "na żywo" przeprowadzą związani z firmą specjaliści. Wszyscy, którzy zarejestrują się na warsztaty na stronie http://kreatywnybazar.pl/ będą mieli możliwość poznania nowych funkcji najnowszych wersji takich programów jak Illustrator, Photoshop InDesign, Dreamweaver, Flash, Premiere Pro czy After Effects. Podczas warsztatów będzie też okazja do zadawania pytań prowadzącym.

Warsztaty Creative Suite 5 on-line składać się będą z 3 części, które łącznie potrwają 3 godziny. Pierwsza część dotyczyć będzie edycji wideo (CS5 Production Premium). Poprowadzi ją Marek Błędowski, który pokaże nowe techniki rotoscopingu, korzyści płynące z Mercury Playback Engine oraz inne nowości w programach After Effects i Premiere Pro. Marek Błędowski to trener Adobe i Wacom, wykładowca w Akademii Mediaarts (Kolonia, Niemcy) i specjalista od dokumentacji filmowej. Jest właścicielem agencji interaktywnej działającej głównie w Niemczech, zajmującej się tworzeniem projektów oprawy graficznej do filmów oraz dla telewizji.

Drugą część - o projektowaniu dla Internetu - poprowadzi Grzegorz Róg, trener oprogramowania Adobe, specjalizujący się w technologiach webowych, grafice oraz motion designie. Skupi się na nowościach w pakiecie CS5 Web Premium, nowych funkcjach Uczestnicy Dreamweavera oraz możliwości Flash Catalyst CS5.

Ostatnia część dotyczyć będzie edycji grafiki statycznej - nowych funkcji w pakiecie CS5 Design Premium. Poprowadzi ją Piotr Janowczyk, wykładowca Grafiki Wydawniczej i Ilustracji Prasowej przy katedrze Projektowania Graficznego Europejskiej Akademi Sztuk oraz Akademii Fotografii w Warszawie. Piotr pokaże jak rysować z zachowaniem perspektywy w Illustratorze i tworzyć wyjątkowe efekty malarskie w nowym Photoshopie. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się także jakie nowe funkcje kryje w sobie InDesign CS5.

Szczegóły techniczne i rejestracja: http://kreatywnybazar.pl/2010/06/07/warsztaty-cs5-on-line/


I. CZĘŚĆ PIERWSZA

Data: 16.06.10
Godz. 14.00 - 14.45
Prowadzacy: Marek Błędowski
Temat: Nowości w pakiecie CS5 Production Premium

II. CZĘŚĆ DRUGA

Data: 16.06.10
Godz. 15.00 - 15.45
Prowadzacy: Grzegorz Róg
Temat: Nowości w pakiecie CS5 Web Premium

III. CZĘŚĆ TRZECIA
Data: 16.06.10
Godz. 16.00 - 16.45
Prowadzacy: Piotr Janowczyk
Temat: Nowości w pakiecie CS5 Design Premium
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13