Photoshop.com na Androida

Adobe wypuściło kolejną wersję aplikacji Photoshop.com Mobile, tym razem przeznaczoną na telefony z systemem Google Android. Podobnie jak w wersji na iPhone'a (zaprezentowanej kilkanaście dni wcześniej) użytkownik może dokonać podstawowych operacji na zdjęciu, zastosować filtry efektowe, a później wgrać przerobione zdjęcie do Internetu. Aplikacja na razie jest dostępna jedynie w USA i Kanadzie.

Kilkanaście dni po pojawieniu się programu Photoshop.com Mobile na {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=9721;iPhone'a firma Adobe zaprezentowała wersję przeznaczoną na komórki z systemem Google Android. Aplikacja ma niemal identyczne funkcje: za jej pomocą można dokadrowywać zdjęcie, obrócić je, poprawić ekspozycję, nasycenie i resztę podstawowych parametrów. Dostępne są też filtry efektowe. Efekt zabaw można szybko wgrać na konto w serwisie Photoshop.com (2 GB przestrzeni), a stamtąd może trafić na inne serwisy fotograficzne czy społecznościowe. Aplikację można pobrać poprzez Android Market. Na razie jest dostępna jedynie w USA i Kanadzie.]
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix TZ200 - test praktyczny
16 Sie 2018
Jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni spodni, ale oferuje aż 15-krotny zoom optyczny z funkcją stabilizacji obrazu. Do tego mamy 1-calową matrycę 20 Mp, filmy 4K, świetny AF, ekran LCD i malutki wizjer oraz wiele inteligentnych trybów czy Wi-Fi i Bluetooth. Czego chcieć więcej w aparacie dla podróżnika? Sprawdziliśmy, jak w praktyce sprawuje się Panasonic Lumix TZ200.
2
Fujifilm X-T100 - test aparatu
8 Sie 2018
Fujifilm wie, jak robić małe, piękne aparaty, a najnowszy model X-T100 jest tego świetnym przykładem. Ze stylem w parze idą interesujące parametry: 24-megapikselowa matryca APS-C, odchylany o 180 stopni, dotykowy ekran LCD, duża wydajność pracy na baterii i niezła ergonomia. Sprawdziliśmy, jak X-T100 radzi sobie w praktyce.
1
Sigma Art z mocowaniem Sony E - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
30 Lip 2018
Jesteście ciekawi, co do zaoferowania mają obiektywy Sigma Art z mocowaniem do Sony E? Sprawdziliśmy, jak w praktyce wypadają dostępne już w sprzedaży modele 20, 24, 35, 50 i 85 mm ze światłem f/1.4.
8
EIZO ColorEdge CG2730 - test monitora
27 Lip 2018
Ten profesjonalny 27-calowy monitor o rozdzielczości 2560 x 1440 px, z wbudowanym czujnikiem do automatycznej kalibracji, zaprojektowano do zastosowań w fotografii, grafice, druku i postprodukcji. Od zawsze monitory z serii CG wyznaczały najwyższe standardy obrazowania na rynku. Czy z tym modelem będzie podobnie? Sprawdźmy!
0