Photoshop.com na Androida

Adobe wypuściło kolejną wersję aplikacji Photoshop.com Mobile, tym razem przeznaczoną na telefony z systemem Google Android. Podobnie jak w wersji na iPhone'a (zaprezentowanej kilkanaście dni wcześniej) użytkownik może dokonać podstawowych operacji na zdjęciu, zastosować filtry efektowe, a później wgrać przerobione zdjęcie do Internetu. Aplikacja na razie jest dostępna jedynie w USA i Kanadzie.

Kilkanaście dni po pojawieniu się programu Photoshop.com Mobile na {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=9721;iPhone'a firma Adobe zaprezentowała wersję przeznaczoną na komórki z systemem Google Android. Aplikacja ma niemal identyczne funkcje: za jej pomocą można dokadrowywać zdjęcie, obrócić je, poprawić ekspozycję, nasycenie i resztę podstawowych parametrów. Dostępne są też filtry efektowe. Efekt zabaw można szybko wgrać na konto w serwisie Photoshop.com (2 GB przestrzeni), a stamtąd może trafić na inne serwisy fotograficzne czy społecznościowe. Aplikację można pobrać poprzez Android Market. Na razie jest dostępna jedynie w USA i Kanadzie.]
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13