Photoshop.com na Androida

Adobe wypuściło kolejną wersję aplikacji Photoshop.com Mobile, tym razem przeznaczoną na telefony z systemem Google Android. Podobnie jak w wersji na iPhone'a (zaprezentowanej kilkanaście dni wcześniej) użytkownik może dokonać podstawowych operacji na zdjęciu, zastosować filtry efektowe, a później wgrać przerobione zdjęcie do Internetu. Aplikacja na razie jest dostępna jedynie w USA i Kanadzie.

Kilkanaście dni po pojawieniu się programu Photoshop.com Mobile na {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=9721;iPhone'a firma Adobe zaprezentowała wersję przeznaczoną na komórki z systemem Google Android. Aplikacja ma niemal identyczne funkcje: za jej pomocą można dokadrowywać zdjęcie, obrócić je, poprawić ekspozycję, nasycenie i resztę podstawowych parametrów. Dostępne są też filtry efektowe. Efekt zabaw można szybko wgrać na konto w serwisie Photoshop.com (2 GB przestrzeni), a stamtąd może trafić na inne serwisy fotograficzne czy społecznościowe. Aplikację można pobrać poprzez Android Market. Na razie jest dostępna jedynie w USA i Kanadzie.]
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18