Photoshop.com na Androida

Adobe wypuściło kolejną wersję aplikacji Photoshop.com Mobile, tym razem przeznaczoną na telefony z systemem Google Android. Podobnie jak w wersji na iPhone'a (zaprezentowanej kilkanaście dni wcześniej) użytkownik może dokonać podstawowych operacji na zdjęciu, zastosować filtry efektowe, a później wgrać przerobione zdjęcie do Internetu. Aplikacja na razie jest dostępna jedynie w USA i Kanadzie.

Kilkanaście dni po pojawieniu się programu Photoshop.com Mobile na {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=9721;iPhone'a firma Adobe zaprezentowała wersję przeznaczoną na komórki z systemem Google Android. Aplikacja ma niemal identyczne funkcje: za jej pomocą można dokadrowywać zdjęcie, obrócić je, poprawić ekspozycję, nasycenie i resztę podstawowych parametrów. Dostępne są też filtry efektowe. Efekt zabaw można szybko wgrać na konto w serwisie Photoshop.com (2 GB przestrzeni), a stamtąd może trafić na inne serwisy fotograficzne czy społecznościowe. Aplikację można pobrać poprzez Android Market. Na razie jest dostępna jedynie w USA i Kanadzie.]
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4