Kensington 7-w-1 - czytnik w standardzie ExpressCard

0
Michal Grzegorczyk
4 Grudzień 2008
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma Kensington zaprezentowała nowy czytnik działający w standardzie ExpressCard. To niewielkie urządzenie radzi sobie z siedmioma popularnymi typami kart. Jedną z ważnych zalet czytnika jest wysoka prędkość transferu plików.
Nowy czytnik firmy Kensington działa w coraz popularniejszym standardzie ExpressCard - przeznaczony jest więc przede wszystkim dla posiadaczy notebooków. Urządzenie obsługuje 7 popularnych formatów kart: Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMedia Card, xD-Picture Card, Secure Digital, miniSD i microSD/TransFlash. Do pełni szczęście brakuje na tej liście kart Compact Flash, wtedy jednak rozmiar urządzenia musiałby być zupełnie inny.


Czytnik kosztuje około 92 złote i jest objęty 2-letnią gwarancją producenta. Poniżej prezentujemy otrzymaną informację prasową:

Multimedialny kombajn Kensington

Warszawa, 2 grudnia 2008 r. - W ofercie Kensington dostępny jest czytnik kart pamięci 7-w-1. Urządzenie współpracuje ze slotem ExpressCard, w tym m.in. z profesjonalnymi kamerami wideo, jako adapter dla wydajnych kart SDHC.


Wykorzystanie czytnika 7-w-1 Media Card Reader to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób przenoszenia plików. Produkt marki Kensington jest gotowy do użycia w każdej chwili, bez względu na to czy znajdujesz się w domu, w biurze, czy w podróży.

System kopiowania opierający się na metodzie "przeciągnij i upuść" pozwala dokonywać transferu plików z wyjątkową szybkością, minimalizując przy tym ryzyko utraty, bądź uszkodzenia danych.

Czytnik umożliwia odczyt i zapis siedmiu najpopularniejszych formatów kart pamięci, w tym: Memory Stick, Memory Stick PRO, MultiMedia Card, xD-Picture Card, Secure Digital Memory Card, miniSD i microSD/TransFlash.

Kensington 7-w-1 Media Card Reader objęty jest 2-letnią gwarancją producenta i kosztuje 92 PLN brutto. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym www.gonzales.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Alotech ELEV 5800’ - plecak skrojony na miarę wymagającego fotografa
Alotech ELEV 5800’ - plecak skrojony na miarę wymagającego fotografa
Wygląda na to, że plecak Alotech ma wszystko, by przekonać do siebie fotografów dzikiej przyrody. Ergonomiczny i wygodny projekt, duża pojemność, funkcjonalne...
0
0
Wacom Cintiq 22 - tablet graficzny dla zaawansowanego hobbysty
Wacom Cintiq 22 - tablet graficzny dla zaawansowanego hobbysty
Firma Wacom zaprezentowała właśnie model Cintiq 22 - kolejny tablet graficzny ze średniej półki, który może okazać się ciekawą propozycją dla mniej wymagających...
0
0
Photon Light Module System - zamiast studia do fotografii produktowej
Photon Light Module System - zamiast studia do fotografii produktowej
Na przestrzeni lat widzieliśmy już wiele pomysłów na kompaktowe, składane namioty bezcieniowe. Photon pretenduje do miana najbardziej uniwersalnego rozwiązania tego...
0
1
Powiązane artykuły