Case Logic SLRA - nowa linia futerałów

Firma Case Logic zaprezentowała nową linię futerałów SLRA będącą rozszerzeniem i uzupełnieniem serii SLR. Produkty z nowej serii mogą stanowić ochronę dla akcesoriów fotograficznych, dla których nie znalazło się miejsce w podstawowym plecaku czy torbie.
Nowa seria futerałów SLRA, podobnie jak wszystkie produkty fotograficzne Case Logic, została wykonana z odpornych na ścieranie i wilgoć materiałów. Seria SLRA została stworzona do transportowania akcesoriów fotograficznych takich jak obiektywy czy statywy - wszystkich, które nie mieszczą się do podstawowego plecaka. Linia SLRA jest rozszerzeniem serii SLR, i jest z nią w pełni kompatybilna. Dzięki sprzączkom i paskom łatwo przytroczyć dodatkowy futerał do torby czy plecaka. Nowe futerały pasują również stylistycznie do już istniejących serii - są wykończone za pomocą takich samych pomarańczowych sznurków.Poniżej prezentujemy informację prasową przesłaną przez dystrybutora Case Logic w Polsce, firmę K-Consult:

Gembloux, Belgia, 27 listopada, 2007: Case Logic, światowy lider na rynku akcesoriów biznesowych oraz dnia codziennego, przedstawia nową linię produktów chroniących akcesoria fotograficzne. Zaprojektowana specjalnie dla profesjonalistów i zapalonych amatorów, nowa gama SLRA oferuje szeroki wachlarz produktów, z którego każdy wybierze coś dla siebie.

Seria SLRA stanowi rozszerzenie linii SLR, oferującej futerały na aparaty fotograficzne, i jest z nią w pełni kompatybilna. Produkty tej linii nie tylko świetnie się prezentują, ale także stanowią doskonałą ochronę dla licznych akcesoriów fotograficznych: obiektywów, statywów, kart pamięci, a nawet butelek na wodę. Dzięki uniwersalnym sprzączkom i licznym paskom, każde z etui SLRA może zostać z łatwością doczepione do futerału na aparat fotograficzny, plecaka lub różnego rodzaju pasków na akcesoria. Futerały wykonane są z solidnych i odpornych na wodę materiałów, a dodatkowe kieszenie zapewniają miejsce na niezbędne drobiazgi. Wykończenia, w postaci pomarańczowych sznurków, dodają linii SLRA sportowego wyglądu i stanowią doskonały akcent, nawiązujący do istniejącej już serii SLR.

Case Logic używa sprawdzonych materiałów, które gwarantują jakość i wytrzymałość. Każdy produkt Case Logic posiada 25-letnią gwarancję.
W Europie Case Logic jest jednym z liderów na rynku toreb i etui do laptopów oraz opakowań do przenośnego sprzętu audio, komputerów, kamer i aparatów fotograficznych. Firma opatentowała ponad sto innowacyjnych wzorów oraz rozwiązań technologicznych swoich produktów. Dystrybutorem tej marki w Polsce jest K-Consult.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0