Case Logic SLRA - nowa linia futerałów

0
Michal Grzegorczyk
27 Listopad 2007
Artykuł na: 2-3 minuty
Firma Case Logic zaprezentowała nową linię futerałów SLRA będącą rozszerzeniem i uzupełnieniem serii SLR. Produkty z nowej serii mogą stanowić ochronę dla akcesoriów fotograficznych, dla których nie znalazło się miejsce w podstawowym plecaku czy torbie.
Nowa seria futerałów SLRA, podobnie jak wszystkie produkty fotograficzne Case Logic, została wykonana z odpornych na ścieranie i wilgoć materiałów. Seria SLRA została stworzona do transportowania akcesoriów fotograficznych takich jak obiektywy czy statywy - wszystkich, które nie mieszczą się do podstawowego plecaka. Linia SLRA jest rozszerzeniem serii SLR, i jest z nią w pełni kompatybilna. Dzięki sprzączkom i paskom łatwo przytroczyć dodatkowy futerał do torby czy plecaka. Nowe futerały pasują również stylistycznie do już istniejących serii - są wykończone za pomocą takich samych pomarańczowych sznurków.Poniżej prezentujemy informację prasową przesłaną przez dystrybutora Case Logic w Polsce, firmę K-Consult:

Gembloux, Belgia, 27 listopada, 2007: Case Logic, światowy lider na rynku akcesoriów biznesowych oraz dnia codziennego, przedstawia nową linię produktów chroniących akcesoria fotograficzne. Zaprojektowana specjalnie dla profesjonalistów i zapalonych amatorów, nowa gama SLRA oferuje szeroki wachlarz produktów, z którego każdy wybierze coś dla siebie.

Seria SLRA stanowi rozszerzenie linii SLR, oferującej futerały na aparaty fotograficzne, i jest z nią w pełni kompatybilna. Produkty tej linii nie tylko świetnie się prezentują, ale także stanowią doskonałą ochronę dla licznych akcesoriów fotograficznych: obiektywów, statywów, kart pamięci, a nawet butelek na wodę. Dzięki uniwersalnym sprzączkom i licznym paskom, każde z etui SLRA może zostać z łatwością doczepione do futerału na aparat fotograficzny, plecaka lub różnego rodzaju pasków na akcesoria. Futerały wykonane są z solidnych i odpornych na wodę materiałów, a dodatkowe kieszenie zapewniają miejsce na niezbędne drobiazgi. Wykończenia, w postaci pomarańczowych sznurków, dodają linii SLRA sportowego wyglądu i stanowią doskonały akcent, nawiązujący do istniejącej już serii SLR.

Case Logic używa sprawdzonych materiałów, które gwarantują jakość i wytrzymałość. Każdy produkt Case Logic posiada 25-letnią gwarancję.
W Europie Case Logic jest jednym z liderów na rynku toreb i etui do laptopów oraz opakowań do przenośnego sprzętu audio, komputerów, kamer i aparatów fotograficznych. Firma opatentowała ponad sto innowacyjnych wzorów oraz rozwiązań technologicznych swoich produktów. Dystrybutorem tej marki w Polsce jest K-Consult.
Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Akcesoria
Photon Light Module System - zamiast studia do fotografii produktowej
Photon Light Module System - zamiast studia do fotografii produktowej
Na przestrzeni lat widzieliśmy już wiele pomysłów na kompaktowe, składane namioty bezcieniowe. Photon pretenduje do miana najbardziej uniwersalnego rozwiązania tego...
0
0
Zhiyun Crane M2 - jeden gimbal do wszystkich urządzeń?
Zhiyun Crane M2 - jeden gimbal do wszystkich urządzeń?
Jeżeli do filmowania wykorzystujecie różne urządzenia, Zhiyun ma coś dla Was. Nowy kompaktowy gimbal Crane M2 został przystosowany do pracy ze wszystkimi typami...
0
0
DJI Ronin-SC - lekki, poręczny, funkcjonalny i niedrogi gimbal do bezlusterkowców
DJI Ronin-SC - lekki, poręczny, funkcjonalny i niedrogi gimbal do bezlusterkowców
Na rynku debiutuje ciekawy konkurent popularnych gimbali Feiyu Tech i Zhiyun. Najlżejszy stabilizator z rodziny DJI Ronin kierowany jest do użytkowników...
0
0