Case Logic SLRA - nowa linia futerałów

Firma Case Logic zaprezentowała nową linię futerałów SLRA będącą rozszerzeniem i uzupełnieniem serii SLR. Produkty z nowej serii mogą stanowić ochronę dla akcesoriów fotograficznych, dla których nie znalazło się miejsce w podstawowym plecaku czy torbie.
Nowa seria futerałów SLRA, podobnie jak wszystkie produkty fotograficzne Case Logic, została wykonana z odpornych na ścieranie i wilgoć materiałów. Seria SLRA została stworzona do transportowania akcesoriów fotograficznych takich jak obiektywy czy statywy - wszystkich, które nie mieszczą się do podstawowego plecaka. Linia SLRA jest rozszerzeniem serii SLR, i jest z nią w pełni kompatybilna. Dzięki sprzączkom i paskom łatwo przytroczyć dodatkowy futerał do torby czy plecaka. Nowe futerały pasują również stylistycznie do już istniejących serii - są wykończone za pomocą takich samych pomarańczowych sznurków.Poniżej prezentujemy informację prasową przesłaną przez dystrybutora Case Logic w Polsce, firmę K-Consult:

Gembloux, Belgia, 27 listopada, 2007: Case Logic, światowy lider na rynku akcesoriów biznesowych oraz dnia codziennego, przedstawia nową linię produktów chroniących akcesoria fotograficzne. Zaprojektowana specjalnie dla profesjonalistów i zapalonych amatorów, nowa gama SLRA oferuje szeroki wachlarz produktów, z którego każdy wybierze coś dla siebie.

Seria SLRA stanowi rozszerzenie linii SLR, oferującej futerały na aparaty fotograficzne, i jest z nią w pełni kompatybilna. Produkty tej linii nie tylko świetnie się prezentują, ale także stanowią doskonałą ochronę dla licznych akcesoriów fotograficznych: obiektywów, statywów, kart pamięci, a nawet butelek na wodę. Dzięki uniwersalnym sprzączkom i licznym paskom, każde z etui SLRA może zostać z łatwością doczepione do futerału na aparat fotograficzny, plecaka lub różnego rodzaju pasków na akcesoria. Futerały wykonane są z solidnych i odpornych na wodę materiałów, a dodatkowe kieszenie zapewniają miejsce na niezbędne drobiazgi. Wykończenia, w postaci pomarańczowych sznurków, dodają linii SLRA sportowego wyglądu i stanowią doskonały akcent, nawiązujący do istniejącej już serii SLR.

Case Logic używa sprawdzonych materiałów, które gwarantują jakość i wytrzymałość. Każdy produkt Case Logic posiada 25-letnią gwarancję.
W Europie Case Logic jest jednym z liderów na rynku toreb i etui do laptopów oraz opakowań do przenośnego sprzętu audio, komputerów, kamer i aparatów fotograficznych. Firma opatentowała ponad sto innowacyjnych wzorów oraz rozwiązań technologicznych swoich produktów. Dystrybutorem tej marki w Polsce jest K-Consult.
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13