Gotowe do użycia akumulatorki Duracell

W ślad za konkurencją Duracell zapowiedział wprowadzenie na rynek akumulatorów NiMH dostępnych w sprzedaży w stanie naładowanym. W ten sposób nowy produkt łączy w sobie zalety zwykłych baterii i akumulatorków - gotowość do pracy od razu po zakupie i możliwość wielokrotnego ładowania. Akumlatory wytrzymują w stanie naładowania nawet rok.
Po produktach GP Batteries ReCyko+ i Hahnel Synergy kolejną firmą, która wprowadza na rynek naładowane akumulatorki NiMH jest potentat w branży baterii - amerykański Duracell.Podobnie jak w produktach konkurencji specjalna technologia produkcji akumulatorków Duracell umożliwia im utrzymywanie stanu naładowania nawet do 365 dni. Dzięki temu możliwe jest oferowanie ich w sprzedaży w stanie naładowanym - gotowym do użycia. Przypomnijmy, że klasyczne akumulatorki NiMH, gdy są nieużywane dosyć szybko tracą ładunek i trzeba je ponownie ładować już po upływie około miesiąca. Dlatego też, nie jest możliwe ich fabryczne ładowanie i przed pierwszym wykorzystaniem muszą być naładowane przez użytkownika.

Jak podaje serwis internetowy LetsGoDigital nowy produkt będzie dostępny na początku w Stanach Zjednoczonych w cenie około 12,99 USD za opakowanie 4 baterii rozmiaru AA (paluszki).
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0