Gotowe do użycia akumulatorki Duracell

W ślad za konkurencją Duracell zapowiedział wprowadzenie na rynek akumulatorów NiMH dostępnych w sprzedaży w stanie naładowanym. W ten sposób nowy produkt łączy w sobie zalety zwykłych baterii i akumulatorków - gotowość do pracy od razu po zakupie i możliwość wielokrotnego ładowania. Akumlatory wytrzymują w stanie naładowania nawet rok.
Po produktach GP Batteries ReCyko+ i Hahnel Synergy kolejną firmą, która wprowadza na rynek naładowane akumulatorki NiMH jest potentat w branży baterii - amerykański Duracell.Podobnie jak w produktach konkurencji specjalna technologia produkcji akumulatorków Duracell umożliwia im utrzymywanie stanu naładowania nawet do 365 dni. Dzięki temu możliwe jest oferowanie ich w sprzedaży w stanie naładowanym - gotowym do użycia. Przypomnijmy, że klasyczne akumulatorki NiMH, gdy są nieużywane dosyć szybko tracą ładunek i trzeba je ponownie ładować już po upływie około miesiąca. Dlatego też, nie jest możliwe ich fabryczne ładowanie i przed pierwszym wykorzystaniem muszą być naładowane przez użytkownika.

Jak podaje serwis internetowy LetsGoDigital nowy produkt będzie dostępny na początku w Stanach Zjednoczonych w cenie około 12,99 USD za opakowanie 4 baterii rozmiaru AA (paluszki).
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8