Gotowe do użycia akumulatorki Duracell

W ślad za konkurencją Duracell zapowiedział wprowadzenie na rynek akumulatorów NiMH dostępnych w sprzedaży w stanie naładowanym. W ten sposób nowy produkt łączy w sobie zalety zwykłych baterii i akumulatorków - gotowość do pracy od razu po zakupie i możliwość wielokrotnego ładowania. Akumlatory wytrzymują w stanie naładowania nawet rok.
Po produktach GP Batteries ReCyko+ i Hahnel Synergy kolejną firmą, która wprowadza na rynek naładowane akumulatorki NiMH jest potentat w branży baterii - amerykański Duracell.Podobnie jak w produktach konkurencji specjalna technologia produkcji akumulatorków Duracell umożliwia im utrzymywanie stanu naładowania nawet do 365 dni. Dzięki temu możliwe jest oferowanie ich w sprzedaży w stanie naładowanym - gotowym do użycia. Przypomnijmy, że klasyczne akumulatorki NiMH, gdy są nieużywane dosyć szybko tracą ładunek i trzeba je ponownie ładować już po upływie około miesiąca. Dlatego też, nie jest możliwe ich fabryczne ładowanie i przed pierwszym wykorzystaniem muszą być naładowane przez użytkownika.

Jak podaje serwis internetowy LetsGoDigital nowy produkt będzie dostępny na początku w Stanach Zjednoczonych w cenie około 12,99 USD za opakowanie 4 baterii rozmiaru AA (paluszki).
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
4
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0