Gotowe do użycia akumulatorki Duracell

W ślad za konkurencją Duracell zapowiedział wprowadzenie na rynek akumulatorów NiMH dostępnych w sprzedaży w stanie naładowanym. W ten sposób nowy produkt łączy w sobie zalety zwykłych baterii i akumulatorków - gotowość do pracy od razu po zakupie i możliwość wielokrotnego ładowania. Akumlatory wytrzymują w stanie naładowania nawet rok.
Po produktach GP Batteries ReCyko+ i Hahnel Synergy kolejną firmą, która wprowadza na rynek naładowane akumulatorki NiMH jest potentat w branży baterii - amerykański Duracell.Podobnie jak w produktach konkurencji specjalna technologia produkcji akumulatorków Duracell umożliwia im utrzymywanie stanu naładowania nawet do 365 dni. Dzięki temu możliwe jest oferowanie ich w sprzedaży w stanie naładowanym - gotowym do użycia. Przypomnijmy, że klasyczne akumulatorki NiMH, gdy są nieużywane dosyć szybko tracą ładunek i trzeba je ponownie ładować już po upływie około miesiąca. Dlatego też, nie jest możliwe ich fabryczne ładowanie i przed pierwszym wykorzystaniem muszą być naładowane przez użytkownika.

Jak podaje serwis internetowy LetsGoDigital nowy produkt będzie dostępny na początku w Stanach Zjednoczonych w cenie około 12,99 USD za opakowanie 4 baterii rozmiaru AA (paluszki).
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4