Gotowe do użycia akumulatorki Duracell

W ślad za konkurencją Duracell zapowiedział wprowadzenie na rynek akumulatorów NiMH dostępnych w sprzedaży w stanie naładowanym. W ten sposób nowy produkt łączy w sobie zalety zwykłych baterii i akumulatorków - gotowość do pracy od razu po zakupie i możliwość wielokrotnego ładowania. Akumlatory wytrzymują w stanie naładowania nawet rok.
Po produktach GP Batteries ReCyko+ i Hahnel Synergy kolejną firmą, która wprowadza na rynek naładowane akumulatorki NiMH jest potentat w branży baterii - amerykański Duracell.Podobnie jak w produktach konkurencji specjalna technologia produkcji akumulatorków Duracell umożliwia im utrzymywanie stanu naładowania nawet do 365 dni. Dzięki temu możliwe jest oferowanie ich w sprzedaży w stanie naładowanym - gotowym do użycia. Przypomnijmy, że klasyczne akumulatorki NiMH, gdy są nieużywane dosyć szybko tracą ładunek i trzeba je ponownie ładować już po upływie około miesiąca. Dlatego też, nie jest możliwe ich fabryczne ładowanie i przed pierwszym wykorzystaniem muszą być naładowane przez użytkownika.

Jak podaje serwis internetowy LetsGoDigital nowy produkt będzie dostępny na początku w Stanach Zjednoczonych w cenie około 12,99 USD za opakowanie 4 baterii rozmiaru AA (paluszki).
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13