Hahnel wprowadza do sprzedaży akumulatorki Synergy gotowe do użycia

Znany producent akumulatorów firma Hahnel wypuszcza na rynek akumulatorki AA i AAA sprzedawane w stanie naładowanym. W porównaniu z typowymi ogniwami Ni-MH akumulatory Synergy charakteryzują się niską zdolnością samorozładowywania.
Jak podaje informacja prasowa firmy K-Consult polskiego dystrybutora marki Hahnel nowe akumulatorki Hahnel Synergy dzięki specjalnej budowie będą dostępne w sprzedaży gotowe do użycia. Dotychczas ze względu na zjawisko samorozładowania akumulatory Ni-MH wymagały po zakupie naładowania przed pierwszym użyciem.

akumulatory Ni-MH Hahnel Synergy

Technologia zastosowana w akumulatorach Synergy znacząco mniejsza samorozładowanie umożliwiając tym samym dystrybucję i sprzedaż w sklepach opakowań z gotowymi do użycia bateriami. Jednocześnie mimo 10-krotnie lepszego utrzymywania napięcia akumulatory nadal wytrzymują około 500 cykli ładowania. Otrzymujemy więc połączenie wygody tradycyjnych baterii i efektywności akumulatorów niklowo-wodorkowych. Przypomnijmy, że podobne rozwiązanie pokazała pod koniec zeszłego roku firma GP, która również zaoferowała w sprzedaży naładowane akumulatory.

Akumulatory Synergy dostępne będą w rozmiarach AA o pojemność 2100 mAh i AAA o pojemności 800 mAh. Ceny odpowiednio 49 zł i 34,99 zł. Więcej informacji w cytowanej poniżej informacji prasowej:

SYNERGY - Ni-MH akumulatorki AA

"Ready to Go" - Ni-MH AA 1.25V 2100mAh oraz Ni-MH AAA 1.25V 800 mAh - nowe akumulatorki zaprojektowane specjalnie dla aparatów cyfrowych.


Rewolucja wśród akumulatorków Ni-MH!

W przeciwieństwie do zwykłych akumulatorów przystosowanych do ładowania, nowe akumulatory Synergy Ni-MH firmy Hähnel Ind., są gotowe do pracy bez konieczności ładowania przed pierwszym użyciem.

Synergy to akumulatory, których cechy przewyższają cechy zwykłych akumulatorów Ni-MH:

- doskonałe utrzymanie napięcia - 10 razy lepsze, aniżeli konwencjonalne akumulatory Ni-MH;
- niska zdolności samorozładowania;
- ciągła gotowość do użycia, nawet gdy są przechowywane dłużej niż 1 rok od ostatniego ładowania*
- długa żywotność akumulatorów - ponad 500 cykli ładowania/rozładowania;
- możliwość ładowania w każdej ładowarce Ni-MH / Ni-MH - nie wymagają specjalnych ładowarek;
- brak efektu pamięci;
- lepszy stosunek ceny do efektywności w porównaniu do zwykłych baterii alkalicznych.

* należy przechowywać w temperaturze poniżej 200

Pojemność akumulatorków Dostępność na rynku Sugerowana cena detaliczna
Hahnel Ni-MH AA 2100 mAh w sprzedaży 49,00 PLN
Hahnel Ni-MH AAA 800 mAh I połowa marca 2007 34,99 PLN

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8