Hahnel wprowadza do sprzedaży akumulatorki Synergy gotowe do użycia

Znany producent akumulatorów firma Hahnel wypuszcza na rynek akumulatorki AA i AAA sprzedawane w stanie naładowanym. W porównaniu z typowymi ogniwami Ni-MH akumulatory Synergy charakteryzują się niską zdolnością samorozładowywania.
Jak podaje informacja prasowa firmy K-Consult polskiego dystrybutora marki Hahnel nowe akumulatorki Hahnel Synergy dzięki specjalnej budowie będą dostępne w sprzedaży gotowe do użycia. Dotychczas ze względu na zjawisko samorozładowania akumulatory Ni-MH wymagały po zakupie naładowania przed pierwszym użyciem.

akumulatory Ni-MH Hahnel Synergy

Technologia zastosowana w akumulatorach Synergy znacząco mniejsza samorozładowanie umożliwiając tym samym dystrybucję i sprzedaż w sklepach opakowań z gotowymi do użycia bateriami. Jednocześnie mimo 10-krotnie lepszego utrzymywania napięcia akumulatory nadal wytrzymują około 500 cykli ładowania. Otrzymujemy więc połączenie wygody tradycyjnych baterii i efektywności akumulatorów niklowo-wodorkowych. Przypomnijmy, że podobne rozwiązanie pokazała pod koniec zeszłego roku firma GP, która również zaoferowała w sprzedaży naładowane akumulatory.

Akumulatory Synergy dostępne będą w rozmiarach AA o pojemność 2100 mAh i AAA o pojemności 800 mAh. Ceny odpowiednio 49 zł i 34,99 zł. Więcej informacji w cytowanej poniżej informacji prasowej:

SYNERGY - Ni-MH akumulatorki AA

"Ready to Go" - Ni-MH AA 1.25V 2100mAh oraz Ni-MH AAA 1.25V 800 mAh - nowe akumulatorki zaprojektowane specjalnie dla aparatów cyfrowych.


Rewolucja wśród akumulatorków Ni-MH!

W przeciwieństwie do zwykłych akumulatorów przystosowanych do ładowania, nowe akumulatory Synergy Ni-MH firmy Hähnel Ind., są gotowe do pracy bez konieczności ładowania przed pierwszym użyciem.

Synergy to akumulatory, których cechy przewyższają cechy zwykłych akumulatorów Ni-MH:

- doskonałe utrzymanie napięcia - 10 razy lepsze, aniżeli konwencjonalne akumulatory Ni-MH;
- niska zdolności samorozładowania;
- ciągła gotowość do użycia, nawet gdy są przechowywane dłużej niż 1 rok od ostatniego ładowania*
- długa żywotność akumulatorów - ponad 500 cykli ładowania/rozładowania;
- możliwość ładowania w każdej ładowarce Ni-MH / Ni-MH - nie wymagają specjalnych ładowarek;
- brak efektu pamięci;
- lepszy stosunek ceny do efektywności w porównaniu do zwykłych baterii alkalicznych.

* należy przechowywać w temperaturze poniżej 200

Pojemność akumulatorków Dostępność na rynku Sugerowana cena detaliczna
Hahnel Ni-MH AA 2100 mAh w sprzedaży 49,00 PLN
Hahnel Ni-MH AAA 800 mAh I połowa marca 2007 34,99 PLN

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0