GP AAA 1100 mAh - superpojemny minipaluszek

Firma GP Batteries wypuściła no rynek nową wersję akumulatorów o rozmiarze AAA, których pojemność wynosi 1100 mAh. Tym samym dołączyła do producentów posiadających w swojej ofercie najwyższą pojemność przy tak niewielkich rozmiarach. Osoby pragnące kupić akumulatory GP informujemy także, że od teraz wszystkie produkty firmy będą miały zmienioną szatę graficzną, więc rozglądając się po półkach sklepowych warto o tym pamiętać.
Choć niklowo-wodorkowe akumulatory GP 1100 w rozmiarze AAA przeznaczone są głównie do elektronicznych urządzeń o małym zapotrzebowaniu na energię elektryczną, to wiadomość o pojawieniu się na rynku nowego produktu tej popularnej firmy ucieszy też wielu użytkowników kompaktów cyfrowych. Niektóre z nich zasilane są bateriami w tym rozmiarze (na przykład Ricoh Caplio GX100). Większa pojemność akumulatorów, to więcej zdjęć wykonanych po jednokrotnym ich naładowaniu. W przypadku tak niewielkich rozmiarów źródła zasilania, każda miliamperogodzina się liczy.

nowy akumulator GP w rozmiarze AAA i pojemności 1100mAh

Akumulatory AAA z serii GP 1100 pakowane będą po 2 lub 4 sztuki, a sugerowana cena detaliczna to 21 złotych za sztukę.

Producent chwali się też przeprojektowaniem szaty graficznej swoich produktów. Wprawdzie z punktu widzenia użytkownika nie ma to żadnego znaczenia, ale na półkach sklepowych należy wypatrywać akumulatorów i ich opakowań o zmienionym wyglądzie. Poniżej przedstawiamy zdjęcie znanego już akumulatora w rozmiarze AA i pojemności 2700 mAh oraz informację prasową producenta.

nowa szata starego akumulatora - AA 2700 mAh

Metamorfoza akumulatorów GP Batteries.
Nowa pojemność. Nowy wygląd.

Do sprzedaży trafiły akumulatory GP Batteries w rozmiarze AAA o najwyższej na rynku pojemności 1100 mAh. Zwiększeniu pojemności produktu towarzyszy jego przemiana zewnętrzna i zmienione opakowanie. Nowa szata graficzna będzie sukcesywnie wprowadzana we wszystkich akumulatorach firmy GP.


Systematyczny rozwój technologii wytwarzania produktów pozwolił GP Batteries, jednemu ze światowych liderów w produkcji baterii, akumulatorów i ładowarek PowerBank, wyznaczyć nową granicę pojemności akumulatorów. Teraz GP może zaoferować najwyższą dostępną na rynku pojemność akumulatorów AAA - 1100mAh.

Niklowo-wodorkowa seria GP 1100 została zaprojektowana głównie z myślą o użytkownikach małych elektronicznych gadżetów. Akumulatory w rozmiarze AAA można wykorzystywać między innymi w bezprzewodowych myszach komputerowych i klawiaturach, mini latarkach, dyktafonach, piórach świetlnych itp.

Duża pojemność akumulatorów AAA ucieszy także fanów odtwarzaczy mp3, gdyż pozwoli słuchać muzyki znacznie dłużej niż to miało miejsce dotychczas. Używając akumulatorów GP chronimy nasze środowisko naturalne i dodatkowo oszczędzamy. GP 1100 pozwala nabywcom uwolnić się od uciążliwej i częstej wymiany baterii.
Akumulatory GP Batteries spełniają rygorystyczne standardy przemysłowe i są objęte certyfikatem Ovonic*. Na przestrzeni ponad 40 lat produkty GP ewaluowały i dostosowywały się do zmieniających się warunków gospodarczych oraz potrzeb społeczeństwa IT. Metamorfozie podlegały ich wygląd, technologia produkcji i opakowanie.

Obecna postać produktu została przygotowana w głównej siedzibie GP w Hong Kongu. To efekt strategii marketingowej, której celem jest budowanie wizerunku firmy zaawansowanej technologicznie. Świeże, wyraziste kolory produktu mają współgrać z wizerunkiem koncernu oraz pokazywać nowatorskie podejście do potrzeb klienta. Prace nad nową szatą poprzedziły badania rynku przeprowadzone w Europie i Azji i konsultacje z przedstawicielstwami GP na świecie. Całości dopełnia nowe logo GP PowerBank.

Nowy produkt dostępny jest w sieciach marketów sprzedających produkty elektro - AGD, sklepach fotograficznych i specjalistycznych. Ich zakup jest również możliwy poprzez sieć Internet. Akumulatory z serii GP 1100 dostępne są w opakowaniach po 2 lub 4 sztuki. Sugerowana cena detaliczna za sztukę akumulatora wynosi 21 PLN.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0