GP AAA 1100 mAh - superpojemny minipaluszek

Firma GP Batteries wypuściła no rynek nową wersję akumulatorów o rozmiarze AAA, których pojemność wynosi 1100 mAh. Tym samym dołączyła do producentów posiadających w swojej ofercie najwyższą pojemność przy tak niewielkich rozmiarach. Osoby pragnące kupić akumulatory GP informujemy także, że od teraz wszystkie produkty firmy będą miały zmienioną szatę graficzną, więc rozglądając się po półkach sklepowych warto o tym pamiętać.
Choć niklowo-wodorkowe akumulatory GP 1100 w rozmiarze AAA przeznaczone są głównie do elektronicznych urządzeń o małym zapotrzebowaniu na energię elektryczną, to wiadomość o pojawieniu się na rynku nowego produktu tej popularnej firmy ucieszy też wielu użytkowników kompaktów cyfrowych. Niektóre z nich zasilane są bateriami w tym rozmiarze (na przykład Ricoh Caplio GX100). Większa pojemność akumulatorów, to więcej zdjęć wykonanych po jednokrotnym ich naładowaniu. W przypadku tak niewielkich rozmiarów źródła zasilania, każda miliamperogodzina się liczy.

nowy akumulator GP w rozmiarze AAA i pojemności 1100mAh

Akumulatory AAA z serii GP 1100 pakowane będą po 2 lub 4 sztuki, a sugerowana cena detaliczna to 21 złotych za sztukę.

Producent chwali się też przeprojektowaniem szaty graficznej swoich produktów. Wprawdzie z punktu widzenia użytkownika nie ma to żadnego znaczenia, ale na półkach sklepowych należy wypatrywać akumulatorów i ich opakowań o zmienionym wyglądzie. Poniżej przedstawiamy zdjęcie znanego już akumulatora w rozmiarze AA i pojemności 2700 mAh oraz informację prasową producenta.

nowa szata starego akumulatora - AA 2700 mAh

Metamorfoza akumulatorów GP Batteries.
Nowa pojemność. Nowy wygląd.

Do sprzedaży trafiły akumulatory GP Batteries w rozmiarze AAA o najwyższej na rynku pojemności 1100 mAh. Zwiększeniu pojemności produktu towarzyszy jego przemiana zewnętrzna i zmienione opakowanie. Nowa szata graficzna będzie sukcesywnie wprowadzana we wszystkich akumulatorach firmy GP.


Systematyczny rozwój technologii wytwarzania produktów pozwolił GP Batteries, jednemu ze światowych liderów w produkcji baterii, akumulatorów i ładowarek PowerBank, wyznaczyć nową granicę pojemności akumulatorów. Teraz GP może zaoferować najwyższą dostępną na rynku pojemność akumulatorów AAA - 1100mAh.

Niklowo-wodorkowa seria GP 1100 została zaprojektowana głównie z myślą o użytkownikach małych elektronicznych gadżetów. Akumulatory w rozmiarze AAA można wykorzystywać między innymi w bezprzewodowych myszach komputerowych i klawiaturach, mini latarkach, dyktafonach, piórach świetlnych itp.

Duża pojemność akumulatorów AAA ucieszy także fanów odtwarzaczy mp3, gdyż pozwoli słuchać muzyki znacznie dłużej niż to miało miejsce dotychczas. Używając akumulatorów GP chronimy nasze środowisko naturalne i dodatkowo oszczędzamy. GP 1100 pozwala nabywcom uwolnić się od uciążliwej i częstej wymiany baterii.
Akumulatory GP Batteries spełniają rygorystyczne standardy przemysłowe i są objęte certyfikatem Ovonic*. Na przestrzeni ponad 40 lat produkty GP ewaluowały i dostosowywały się do zmieniających się warunków gospodarczych oraz potrzeb społeczeństwa IT. Metamorfozie podlegały ich wygląd, technologia produkcji i opakowanie.

Obecna postać produktu została przygotowana w głównej siedzibie GP w Hong Kongu. To efekt strategii marketingowej, której celem jest budowanie wizerunku firmy zaawansowanej technologicznie. Świeże, wyraziste kolory produktu mają współgrać z wizerunkiem koncernu oraz pokazywać nowatorskie podejście do potrzeb klienta. Prace nad nową szatą poprzedziły badania rynku przeprowadzone w Europie i Azji i konsultacje z przedstawicielstwami GP na świecie. Całości dopełnia nowe logo GP PowerBank.

Nowy produkt dostępny jest w sieciach marketów sprzedających produkty elektro - AGD, sklepach fotograficznych i specjalistycznych. Ich zakup jest również możliwy poprzez sieć Internet. Akumulatory z serii GP 1100 dostępne są w opakowaniach po 2 lub 4 sztuki. Sugerowana cena detaliczna za sztukę akumulatora wynosi 21 PLN.

Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!