GP PowerBank Premium - szybkie i eleganckie

Autor: Tomasz Gutkowski

13 Listopad 2006
Artykuł na: 6-9 minut
Firma GP Batteries wprowadza do oferty nową serię ładowarek do akumulatorów AAA/AA, GP PowerBank Premium. Są to cztery modele, V600D, V800C, H650 i H500, w których szybkość pracy jest tak samo ważna jak wzornictwo samego urządzenia.
GP PowerBank Premium V800C

Okazuje się, że nawet ładowarka może być elektronicznym gadgetem. Pierwsze dwa modele nowej serii GP PowerBank Premium, V600D oraz V800C mają charakterystyczny podłużny kształt, sprzedawane będą w kolorze białym i czarnym (w zależności od modelu), a w zestawie znajdzie się też podstawka. Dodatkowo, V800C wyposażony jest w zegarek. Zgodnie z informacją producenta jest to też jedna z najszybszych ładowarek na rynku – pełny cykl zajmuje 15 min. Warto pamiętać, że im szybsze ładowanie tym krótsza żywotność ogniw.

Z kolei dwa tańsze modele H650C i H500 są także dość szybkie (ok. 1h i 2h odpowiednio) i skierowane są do użytkowników, którzy często podróżują. W zestawie znajdzie się kabel zasilający do samochodu. PowerBank H650C posiada zegar, a H500 przycisk pozwalający na szybkie wyciągniecie ładowanych baterii z ładowarki. Wszystkie modele oferują tryby ładowania podtrzymującego a sprzedawane będą z 4 akumulatorami 2700 mAh.

Więcej informacji i ceny nowych produktów w poniższym komunikacie prasowym.

GP PowerBank Premium - wyjątkowa rodzina ładowarek

Ciągle podłączasz ładowarkę w innym miejscu mieszkania i nigdy nie możesz jej znaleźć. Lub przeciwnie, uwielbiasz ład i denerwujesz się, gdy Twoja ładowarka leży na podłodze. A może szukasz lepszej, szybszej i jednocześnie bezpiecznej ładowarki dla akumulatorów do twojego aparatu fotograficznego? Nadszedł więc czas na zmianę. GP Batteries wychodząc naprzeciw różnorodnym wymaganiom klientów stworzyła nową rodzinę ładowarek PREMIUM do której należą: GP PowerBank V600D i GP PowerBank V800C oraz GP PowerBank H650 i GP PowerBank H500.

GP PowerBank Premium H650C

Rozwój nowoczesnej technologii pozwala nam wybierać spośród imponującej liczby nowoczesnego sprzętu ułatwiającego lub po prostu umilającego nam życie. Aby skorzystać ze wszystkich, niezwykłych funkcji, które ten sprzęt oferuje potrzebujemy energii. Szybko rozwijający się rynek elektronicznych gadżetów oferuje coraz więcej udogodnień dla użytkowników powodując jednocześnie rywalizacje pomiędzy producentami baterii. Zmuszeni są oni do poprawy jakości swoich produktów, zwiększania wydajności i pojemności akumulatorów, a przy tym dbania o środowisko naturalne. GP Batteries nie poprzestaje jednak na tym, tworzy nowe standardy, zmienia zarówno wnętrze jak i obudowę produktów łącząc ze sobą funkcjonalność i harmonijny wygląd.

Rodzina ładowarek PowerBank Premium

Rodzina ładowarek PowerBank Premium to najnowsze dzieło firmy GP Batteries, które spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. GP PowerBank V800C i V600D to idealne rozwiązanie niezależnie od tego czy jesteś osobą podążającą za nowoczesnym stylem, entuzjastą nowinek technologicznych czy cenisz tradycyjne rozwiązania. Smukły kształt, elegancka czarna lub biała kolorystyka pasująca do wnętrza każdego pomieszczenia i wygodna podstawka umożliwiająca postawienie ładowarki to cechy wyróżniające oba modele. Dodatkowo model V800C może służyć jako nabiurkowy zegarek.

Nowe ładowarki serii Premium H650C i H500 są poręczne i niewielkie. Te dwa PowerBanki zostały stworzone z myślą o podróżujących użytkownikach nowoczesnych urządzeń. Oba zostały wyposażone z kabel zasilającemu, dzięki któremu akumulatory możemy ładować z samochodowego gniazda 12V. Ładowarki posiadają ich własne unikalne dodatkowe funkcje - H650C elektroniczny zegar, - H500 - specjalny przycisk ułatwiający wyjęcie akumulatorów z ładowarki.

Miłośnicy przenośnych urządzeń elektronicznych takich jak: aparaty cyfrowe, lampy błyskowe, kamery wideo, osobiste odtwarzacze cd, lub mp3, zabawki elektroniczne docenią jednak przede wszystkim szybkość PowerBanków wchodzących w skład nowej serii ładowarek. GP PowerBanki V800C potrafi naładować akumulatory już w 15 minut, V600D i H650C w 1 godzinę a H500 w około 2 godziny, co czyni je jednymi z najszybszych na polskim rynku.* Wszystkie ładowarki serii Premium mają po 4 kanały, dzięki którym możliwe jest ładowanie akumulatorów NIMH (niklowo-wodorkowych) AA i AAA w bardzo szybkim czasie i w dowolnej konfiguracji.

Bezpieczeństwo

Szczególną uwagę GP Batteries poświęca zawsze bezpieczeństwu użytkownika. GP PowerBanki V800C i V600D są wyposażone w specjalny przycisk, dzięki któremu użytkownik sam decyduje o rozpoczęciu procesu ładowania akumulatorów. Ważnym atrybutem ładowarek są trójkolorowe ikonki, które w czytelny sposób informują, co się dzieje aktualnie z akumulatorami (w przypadku V600D na wyświetlaczu LCD). Ikonki powiadamiają nie tylko o stanie naładowania akumulatorów, ale również o wykryciu baterii pierwotnych lub uszkodzonych akumulatorów. Ładowarki posiadają także zabezpieczenie przed przegrzaniem i funkcję ładowania podtrzymującego. GP PowerBanki serii Premium to rozwiązanie również dla osób dbających o środowisko naturalne. Warto wiedzieć, że jeden akumulator GP może zastąpić nawet 1000 baterii.

Nowe ładowarki sprzedawane są w kompletach z 4 akumulatorami AA GP2700. Produkty dostępne są w sieciach marketów sprzedających artykuły elektro - AGD, sklepach fotograficznych i specjalistycznych. Ich zakup możliwy jest również przez Internet. Ceny produktów to odpowiednio: GP PowerBank V600D: 199 PLN; GP PowerBank V800C: 245 PLN; GP PowerBank H650C: 199 PLN; GP PowerBank H500: 159 PLN

*dokładne czasy ładowania w zależności od rodzaju pojemności akumulatorów podane są w załączonych do produktów instrukcjach

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Fomei LED Mini 80B - kompaktowa głowica akumulatorowa z mocowaniem Bowens
Fomei LED Mini 80B - kompaktowa głowica akumulatorowa z mocowaniem Bowens
Oferta marki Fomei powiększyła się o nową, przenośna głowicę akumulatorową o mocy 80 W. Lampa oferuje regulowana temperaturę barwową, bezgłośne chłodzenia i możliwość korzystania z...
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)