Lampa Quadralite Stroboss 60evo II w maju taniej

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Maj 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowoczesna i wszechstronna lampa reporterska Quadralite Stroboss 60evo II, zaprojektowana z myślą o wymagających wyzwaniach, przez cały maj dostępna będzie z rabatem -15%.

Materiał partnera

Dzięki przemyślanej konstrukcji i intuicyjnemu interfejsowi lampa Quadralite Stroboss 60evo II idealnie sprawdzi się do plenerowej fotografii portretowej. Praca fotografa staje się jeszcze przyjemniejsza i szybsza, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wspierającym kreatywne projekty.

Najważniejsze cechy lampy to:

  • Elastyczność: dzięki 10-stopniowej regulacji mocy błysku, lampa zapewnia łatwiejsze dopasowanie do każdych warunków oświetleniowych.
  • Wydajność: Koniec z noszeniem zestawu baterii, teraz łatwo i szybko wymienisz źródło zasilania. Jeden akumulator pozwoli na wykonanie aż 480 błysków z pełną mocą z ekspresowym czasem ładowania (maksymalnie 1,5 s)!
  • Szybki przełącznik między trybem TTL a Manual: Jedną ręką przełączysz się pomiędzy trybami TTL a Manualnym. Bez odrywania oka od wizjera zmienisz ustawienie trybu lampy, aby dokonać potrzebnej korekty.
  • Nowa funkcja TCM: pozwala na natychmiastową konwersję z trybu TTL do trybu manualnego oraz pomaga zablokować właściwą wartość ekspozycji.
  • Wydajny system radiowy: Z systemem radiowym 2.4 Ghz Quadralite Navigator X wyzwolisz lampy oddalone nawet o 100m, z obsługą 32 kanałów i do pięciu grup. Stroboss 60evo II może pracować zarówno jako lampa w trybie MASTER jak i SLAVE.

Quadralite Stroboss 60evo II jest dostępny w wersjach:

  • Quadralite Stroboss 60evo II Canon Kit
  • Quadralite Stroboss 60evo II Fuji Kit
  • Quadralite Stroboss 60evo II MFT Kit
  • Quadralite Stroboss 60evo II Nikon Kit
  • Quadralite Stroboss 60evo II Sony Kit

Oferta trwa do końca miesiąca - zapraszamy do odwiedzenia Quadralite Store oraz dealerów marki i skorzystania z promocji!

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ SW242Q - profesjonalna specyfikacja za 2000 złotych
BenQ wprowadza 24-calowy monitor graficzny, który spodoba się osobom szukających zaawansowanych rozwiązań w stosunkowo niskiej cenie. Ekran oferuje rozdzielczość 2K, blisko...
5
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite - 20% zniżki na lampy plenerowe do końca czerwca
Quadralite informuje o promocji dedykowanej miłośnikom fotografii plenerowej! Od 20 do 30 czerwca otrzymamy 20% rabatu na wybrane modele przenośnych lamp i akcesoriów, idealnych do...
3
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Godox wprowadza światła do studiów telewizyjnych i zastosowań estradowych
Wyposażone w soczewkę fresnela lampy Godox F7-120 i panele Godox P120 oraz P200 to nowe lampy LED skierowane do zastosowań transmisyjnych.
6