LED Newell Air Artha Max XL – nowy okrągły panel z dużymi możliwościami

Autor: Redakcja Fotopolis

24 Styczeń 2024
Artykuł na: 2-3 minuty

Newell prezentuje kolejny model lampy z serii Artha. Air Artha Max XL to mocne źródło światła w formie okrągłego panelu LED o imponującej średnicy 55,8 cm i zaawansowanych funkcjach.

Air Artha Max XL to największa okrągła lampa dostępna w ofercie marki Newell. Średnica panelu LED to aż 55,8 cm. Urządzenie zostało wyposażone w dyfuzor wykonany z lekkiego tworzywa, który umożliwia uzyskanie równomiernego i naturalnego oświetlenia.

Lampa LED Newell Air Artha Max XL oferuje 110 W mocy, co przekłada się na 7000 lumenów. Pozwala ponadto na regulację temperatury barwowej w zakresie od 2500 do 8500 K.

Sterowanie zdalne i wsparcie dla DMX

Air Artha Max XL oferuje wygodny w obsłudze panel kontrolny z podświetlanym ekranem. W zestawie znajdziesz także pilota, zasilanego dwiema bateriami AAA, który umożliwia zdalną kontrolę lampy. Urządzeniem możesz również sterować za pomocą aplikacji na smartfony (Androiid/iOS).

Oprócz tego, że Air Artha Max XL może być łączona w grupy (40 kanałów, 3 grupy), lampa jest w dodatku zgodna z systemem sterowania DMX512, co otwiera drzwi do niemal nieograniczonych możliwości w obszarze oświetlenia scenicznego.

Dwa sposoby zasilania

Dzięki dwóm różnym sposobom zasilania, lampa LED Newell Air Artha Max XL sprawdzi się w każdym miejscu – w studiu, w domu, a także w terenie. W zestawie znajdziesz kompatybilny zasilacz oraz kabel zasilający, ale urządzenie wyposażono również w 2 gniazda akumulatorów V-Mount (V-Lock).

LED Newell Air Artha Max XL - jaka cena?

Nowa lampa LED Newell Air Artha Max XL będzie kosztować 1649 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Microsoft pokazał najnowsza generację notebooków z serii Surface. Nowe laptopy bazują na procesorach Qualcomm Snapdragon X i mają zapewniać większa wydajność od komputerów z...
8
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO...
11
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
Czy w temacie kieszonkowych lamp LED można powiedzieć coś nowego? Hobolite udowadnia, że tak i prezentuje model Iris, który pozwala na znacznie bardziej kreatywną zabawę niż większość...
3
Powiązane artykuły