Newell prezentuje zestaw LED do fotografii produktowej oraz nowe modyfikatory

Autor: Redakcja Fotopolis

17 Sierpień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

W ofercie marki Newell pojawiły się ciekawe nowości związane z oświetleniem studyjnym. W oparciu o modele Sparkle na rynek wchodzi zestaw do fotografii produktowej oraz trzy nowe modyfikatory do głowic błyskowych: softbox paraboliczny, wrota oraz beauty dish.

Zestaw Newell Sparkle do fotografii produktowej

Zestaw oświetleniowy LED Newell Sparkle pozwoli Ci samodzielnie wykonać zdjęcia produktowe. Zestaw obejmuje 2 lampy LED Newell Sparkle o mocy 48 W, 2 zasilacze, 2 statywy, 2 softboxy 50 x 70 cm z pokrowcami oraz torbę transportową. Wystarczy kilka minut, aby w dowolnym miejscu rozstawić przenośne studio. Będzie to najlepsza alternatywa dla zestawów, w których wykorzystywane są żarówki studyjne. Maksymalny strumień świetlny każdego panelu LED to aż 1650 lx. Lampy oferują również regulację temperatury barwowej oraz opcję zasilania za pomocą akumulatorów NP-F750, NP-F770, NP-F950 lub NP-F970.

Cena zestawu Newell Sparkle do fotografii produktowej wynosi 829 zł.

Wrota Newell BD-200

Wrota Newell BD-200 to uniwersalny modyfikator światła kompatybilny z czaszami o średnicy 18 cm, które mają szerokie zastosowanie w świecie produkcji wideo i fotografii. Ergonomiczny system montażu zapewnia szybką i wygodną instalację. Czarne wykończenie wysokiej jakości pozwala wyeliminować niepożądane odblaski, a wysokiej jakości zawiasy umożliwią precyzyjne dopasowanie ułożenia skrzydeł do potrzeb kadrów.

Do wrót dołączono okrągły plaster miodu (grid), który umieścisz w kompatybilnym gnieździe. Z jego pomocą zwiększysz kontrast i precyzyjnie ukierunkujesz światło. W zestawie znalazły się również 4 okrągłe filtry – żółty, zielony, niebieski i czerwony. Dzięki połączeniu zaczepów i magnesów w ciągu kilku sekund zainstalujesz wybraną ramkę z folią efektową na obudowie wrót.

Wrota Newell BD-200 kosztują 105 zł.

Softbox paraboliczny Newell Scatto 90 cm

Newell Scatto to wysokiej jakości softbox paraboliczny o średnicy 90 cm. Jego wnętrze wypełnia specjalna srebrna powłoka, która działa jak reflektor. Modyfikator wyposażono w popularne mocowanie Bowens, które zapewnia kompatybilność z większością lamp studyjnych dostępnych na rynku. W zestawie z softboxem znajdziesz 2 tkaniny dyfuzyjne (zewnętrzną i wewnętrzną), które ułatwią dopasowanie stopnia rozproszenia światła do bieżących potrzeb kadrów, a także plaster miodu (grid) i torbę transportową.

Softbox Newell Csatto 90 cm kosztuje 759 zł.

Beauty dish Newell RF-405

Beauty Dish Newell RF-405 to modyfikator światła, który idealnie sprawdzi się podczas sesji modowych, glamour oraz beauty. Będzie to również świetny wybór dla fotografów specjalizujących się w portretach. Wyjątkowa czasza w kształcie odbłyśnika pozwala uzyskać mocniej zarysowane cienie i większy kontrast. Podczas korzystania z mocnego źródła światła, dzięki srebrnej powierzchni odbijającej, jeszcze lepiej podkreślisz rysy twarzy lub faktury materiałów. Beauty Dish jest kompatybilny z popularnym w branży filmowej i fotograficznej systemem montażu Bowens. Modyfikator ma średnicę 40,5 cm i waży zaledwie 505 gramów. Cena Newell RF-405 wynosi 129 zł.

Na rynek wchodzi też dyfuzor Newell DF-405 do nowej czaszy Beauty Dish Newell RF-405. Wykonano go z mocnego materiału w kolorze białym. Elastyczna taśma okalająca dyfuzor pozwala w ciągu kilku sekund umieścić go na swoim miejscu. Modyfikator pozwoli skutecznie zmiękczyć światło i sprawić, że będzie się ono układać bardziej równomiernie.

Newell DF-405 kosztuje 25 zł.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 -  poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 - poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Dwie kompaktowe lampy LED wprowadziła na rynek marka Ulanzi. L23 Pro i LT005 oferują odpowiednio 40 i 60 W mocy oraz mocowanie modyfikatorów Mini Bowens.
1
Powiązane artykuły