Nowa linia plecaków Gomatic opracowana z Peterem McKinnonem

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Kwiecień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Gomatic i Peter McKinnon kontynuują współpracę. Na rynek wchodzą trzy nowe produkty - dwa plecaki fotograficzne i organizer. Są zgrabne i przemyślane - idealne na miejskie spacery.

Firma Gomatic od wielu lat opracowuje torby i plecaki przy współpracy ze znanym influencerem Peterem McKinnonem. Wszystko zaczęło się w 2018 r., gdy rozpoczęto projektowanie modelu PM X Gomatic Travel Pack, którego premiera miała miejsce w ubiegłym roku. Ze względu na bardzo pozytywny odbiór pierwszego plecaka firma Gomatic i Peter McKinnon kontynuują swoją udaną współpracę. Peter McKinnon to znany fotograf i operator, który chętnie dzieli się swoją pasją za pośrednictwem kanałów w mediach społecznościowych. W tej chwili Petera obserwuje ponad 5,6 miliona użytkowników.

Nowa seria modeli Gomatic Peter McKinnon składa się z plecaka Everyday Daypack (25 litrów), plecaka na ramię Everyday Slingbag (8 litrów) oraz organizera Everyday Tech Organizer. To wszechstronne rozwiązana dla fotografów, twórców treści, blogerów albo po prostu dla osób, które uwielbiają przemyślany „co do ostatniego milimetra” system pakowania.

Everyday Daypack - wszechstronny plecak, który łatwo spersonalizujesz

Nowy plecak Everyday Daypack (25 litrów) zaspokoi potrzeby wszystkich użytkowników, ponieważ może być zarówno typowym plecakiem na sprzęt fotograficzny, jak i „idealnym” plecakiem na co dzień. W tym modelu postawiono przede wszystkim na personalizację. Wybierasz swój sposób organizacji wnętrza i personalizujesz je za pomocą wkładów i przegródek (sześcienne wkłady i przegródki są sprzedawane osobno lub w pakiecie) lub korzystasz z dołączonego regulowanego systemu drabinkowego, aby stworzyć nieskończoną liczbę możliwości.

Plecak ma kilka zewnętrznych kieszeni, wiele uchwytów i pasków, tunel umożliwiający zamocowanie plecaka na walizce na kółkach oraz jest wykonany z wodoodpornych materiałów i zamków błyskawicznych. Ponadto z przodu plecaka przewidziano zapięcie na klatce piersiowej oraz system MOLLE, który możesz wykorzystać, gdy chcesz przetransportować nieco więcej sprzętu. Plecak Everyday Daypack jest dostępny w 5 różnych wersjach.

Everyday Sling Bag - fotograficzny plecak na ramię

Nowy model na ramię Everyday Sling Bag (8 litrów) jest zaprojektowany z myślą o mniejszym obciążeniu, ale wykonano go z tych samych trwałych i wodoodpornych materiałów co plecak Everyday Daypack. Jest w nim dość miejsca, aby wygodnie zmieścić bezlusterkowy aparat lub małą cyfrową lustrzankę z dodatkowym obiektywem. Szybki system zamykania jedną ręką oraz sztywna konstrukcja na ramie z drutów z zapięciem na zatrzask sprawia, że otwieranie i zamykanie plecaka jest bardzo proste.

Organizer Everyday Tech Organizer dla fotografa

Nowy organizer Everyday Tech Organizer (wodoodporne materiały i zamki błyskawiczne) jest wyposażony w kieszenie i umożliwia uporządkowanie drobniejszego sprzętu. Możesz bezpiecznie przechowywać w nim wszystkie kable, ładowarki, kamery sportowe, adaptery, czytniki kart, karty pamięci i inne akcesoria.

Nowe plecaki Gomatic - cena i dostępność

Nowa linia Gomatic Peter McKinnon Everyday jest dostępna od kwietnia 2022 r. Ceny Gomatic Peter McKinnon Everyday Daypack wynoszą od 1390 zł, Gomatic Peter McKinnon Everyday Slingbag dostępny jest za 849 zł, a Gomatic Peter McKinnon Everyday Tech Organizer kosztuje 379 zł.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Xencelabs Pen Display 24 Studio - imponująca alternatywa dla tabletów Wacom Cintiq Pro
Xencelabs Pen Display 24 Studio - imponująca alternatywa dla tabletów Wacom Cintiq Pro
Założona w 2019 roku firma Xencelabs prezentuje swój pierwszy tablet graficzny z ekranem. Pen Display 24 Studio to profesjonalny kombajn, który zapowiada się na...
6
Zhiyun Molus G60 i X100 - superkompaktowe lampy LED o dużej mocy
Zhiyun Molus G60 i X100 - superkompaktowe lampy LED o dużej mocy
Chiński producent rozwija ofertę oświetlenia o nowe, kompaktowe lampy LED, które mimo niewielkich rozmiarów oferują imponującą moc i możliwość stosowania akcesoriów z...
9
Godox Pixel Tube TP2R, TP4R i TP8R - zaawansowane modułowe tuby świetlne ze sterowaniem DMX
Godox Pixel Tube TP2R, TP4R i TP8R - zaawansowane modułowe tuby świetlne ze sterowaniem DMX
Godox wprowadza na rynek nowe tuby świetlne do pracy na planach filmowych. Lampy z serii Pixel Tube oferują zaawansowane parametry, bezprzewodowe sterowanie,...
1