Mikrofony Mirfak i gimbale Moza w promocyjnych cenach. Zestawy do vlogowania już za 160 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

22 Lipiec 2021
Artykuł na: 2-3 minuty

Dystrybutor marek Moza i Mirfak informuje o kolejnych dużych promocjach na swój sprzęt. Tym razem to atrakcyjne zestawy, które pozwolą wam łatwo skompletować zestaw do różnego rodzaju produkcji.

Mikrofon Mirfak NP10, o którego promocji informowaliśmy Was kilka dni temu, wyprzedał się na pniu. Jeśli jednak chcecie nabyć ciekawe mikrofony w atrakcyjnych cenach, to nic straconego. W sklepach sferis.pl i gram.pl znajdziemy wiele promocji na akcesoria Mirfak i Moza, dostępne osobno lub zestawach, które z miejsca pozwolą wam wskoczyć w wir produkcji wideo (i nie tylko).

W ofercie m.in. zestawy do vlogowania smartfonem, ale też komplety z aparatami i gimbalami. Jest także coś dla gamerów i osób nastawionych na podcasty. Wszystko do 30% taniej.

Produkty objęte promocją:

Zestawy z gimbalami:

Zestawy z aparatami:

Zestawy gamingowe:

Promocje obowiązują do wyczerpania zapasów.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim - nowe wygodne i niedrogie filtry magnetyczne
Marumi Magnetic Slim to nowa linia filtrów, która radykalnie upraszcza ich montaż i szybką wymianę. Jak zwykle w przypadku japońskiego producenta, robi to w świetnej...
0
Pierwsze na świecie przeciwwiatrowe parasolki fotograficzne
Pierwsze na świecie przeciwwiatrowe parasolki fotograficzne
Czy kiedykolwiek wiatr przewrócił Wam sprzęt fotograficzny podczas błyskania w plenerze? Nowe parasolki Glow mają być odporne na ten problem.
4
Pelican (Peli) prezentuje gumowe osłony na obiektywy
Pelican (Peli) prezentuje gumowe osłony na obiektywy
Firma znana z produkcji kufrów i futerałów zaprezentowała ochronne nakładki na obiektywy, które zabezpieczą optykę w transporcie.
9
Powiązane artykuły