Phottix LED M 180 trafia do sprzedaży

0
Redakcja Fotopolis
24 Wrzesień 2019
Artykuł na: 4-5 minut

Ten kompaktowy oświetlacz LED to uniwersalne urządzenie które zabierzemy chowając w kieszeń na plener czy plan studyjny.

Phottix LED M 180 to niewielka lampa adresowana do blogerów, vlogerów i wszystkich których fotografia opiera się na kreowaniu obrazu smartfonem. Phottix M 180 wymiarami przypomina smartfona a ponieważ ma wbudowany power bank, możemy go również używać do ładowania telefonu.

Wszystko pod kontrolą

Lampę Phottix M180 tworzy 180 diod LED o jasności 1600 luksów oferujących parametr CRI na poziomie 96+ zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów. Sterowanie lampy umożliwia regulację temperatury barwowej w skali od 3200 do 5600K a także regulację jasności za pomocą przycisków bocznych w górę i w dół. Lampa Phottix M180 zapewnia do 90 minut ciągłego światła przy pełnym naładowaniu i przy maksymalnej jasności.

Ważnym elementem lampy jest wbudowana bateria LiPo o pojemności 4040 mAh która może być ładowana przez USB-C lub micro-USB za pomocą dołączonych kabli w około cztery godziny, a także może ładować telefon lub urządzenia peryferyjne za pomocą wyjścia mini-USB 5 V.

 

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
14
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0