Saramonic UwMic 9 RX-XLR9 - kompaktowy odbiornik, który ułatwi pracę z mikroportami

0
Redakcja Fotopolis
2 Lipiec 2019
Artykuł na: 2-3 minuty

Nowy odbiornik Saramonic to przystępna cenowo propozycja dla filmowców i youtuberów, którym zależy na wygodnej i jakościowej bezprzewodowej transmisji dźwięku.

System UwMic9 to niezawodny system bezprzewodowej transmisji dźwięku dostępny w konfiguracji z jednym bądź dwoma nadajnikami. Pracuje w bezpiecznym paśmie częstotliwości od 514 do 596 MHz umożliwiając dostęp do 96 wolnych kanałów.

Nowością w systemie jest odbiornik Saramonic UwMic9 RX-XLR9 ze złączem XLR. Złącze umożliwia bezpośrednie połączenie z kamerami czy rejestratorami, wśród amatorskich i profesjonalnych rozwiązaniach filmowych. Zapewnia wysoką jakość odbieranego sygnału bez względu na oporność urządzenia rejestrującego. To urządzenie, które może zachwycić operatora dźwięku, youtubera, czy vlogera, a także znajdzie swoje zastosowanie podczas wywiadów i konferencji.

 

Do każdego odbiornika serii UwMic9 można dołączyć maksymalnie dwa nadajniki spośród trzech do wyboru: TX9 - nadajnik z mikrofonem krawatowym, TX-XLR9 - nadajnik ze złączem XLR i funkcją Phantom (+48V) oraz mikrofon bezprzewodowy z wbudowanym nadajnikiem HU9.

Odbiornik może być zasilany poprzez 2x baterie AA lub kabel USB/USB-C. Bateria odbiornika zostaje automatycznie ładowana w momencie podłączenia kabla dołączonego do zestawu. Poza kablem  w zestawie znajduje się mocowanie na zimną stopkę w celu zamocowania odbiornika w sanki gorącej stopki w aparacie kamerze lub adapterach audio

Specyfikacja

 • ilość kanałów: 96
 • ilość grup: A i B
 • typ oscylatora: PLL
 • zakres częstotliwości: 514 MHz – 596 MHz
 • stosunek sygnału do szumu (SNR): 70 dB lub więcej
 • odchylenie referencyjne: ±5 kHz (-60 dBV, 1 kHz)
 • czułość użytkowa: - 95 dBm
 • waga: 96 g
 • zasilanie: 2x baterie typu AA
 • wejście zasilania: USB-C/mini Jack 3,5 mm
 • wymiary: 112 x 63 x 26 mm

Cena i dostępność

Odbiornik Saramonic UwMic 9 RX-XLR9 dostępny jest w polskiej sprzedaży w cenie 899 zł. Dostępne są także zestawy z jednym bądź dwoma mikroportami TX9 w cenach kolejno 1499 zł i 1899 zł.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem saramonic.pl.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Sony GP-VPT2BT - ten uchwyt ułatwi nagrywanie vlogów. I nie tylko…
Nazwa być może nie zachęca, ale jeśli używacie bezlusterkowców i kompaktów Sony, może okazać się niezwykle przydatnym narzędziem do filmowania i...
1
1
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC MultiSync PA311D - nowy flagowy monitor fotograficzny. 4K, 31 cali i 99% pokrycia Adobe RGB
NEC pokazał najnowszy monitor z kierowanej do profesjonalistów linii PA. Jak zawsze możemy spodziewać się wzorowej reprodukcji barw.
14
0
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Autel EVO II - 8K i 10-bitowy zapis wideo w konsumenckim dronie. DJI ma się czego obawiać
Na rynku próżno szukać realnej konkurencji dla oferty dronów DJI i długo wydawało się, że nic się w tej kwestii nie zmieni. Czy świetnie zapowiadające się drony z...
14
2
Powiązane artykuły