Think Tank StreetWalker Rolling Backpack V2.0 - idealny na każdą podróż

Think Tank StreetWalker Rolling Backpack V2.0 - idealny na każdą podróż

Think Tank nową odsłoną StreetWalker stworzył plecak, który może być obiektem westchnień niejednego fotografa. Zaprezentowany model łączy w sobie wszystkie cechy pojemnego plecaka i walizki na kółkach.

StreetWalker to najpopularniejsza linia plecaków firmy Think Tank. Jednak już od dłuższego czasu nie była ona odświeżana i żaden sposób modyfikowana. Do teraz. Producent zaprezentował właśnie drugą generację popularnego modelu, który może okazać się jednym z ciekawszych i bardziej funkcjonalnych akcesoriów dostępnych obecnie w ofercie firmy. StreetWalker Rolling Backpack V2.0 jest połączenie pojemnego plecaka i walizki na kółkach. Czy w takim razie można chcieć czegoś więcej podczas fotograficznej podróży?

 

StreetWalker Rolling Backpack V2.0 to bardzo przemyślany projekt, który łączy w sobie wszystkie cechy funkcjonalnego plecaka i wygodnej walizki na kółkach. Do jego wnętrza będziemy mogli zmieścić masę sprzętu fotograficznego. W podróż zabierzemy ze sobą aż dwie profesjonalne lustrzanki (z czego jedna z doczepionym gripem) z przymocowanymi obiektywami zmiennoogniskowymi - nawet z taką armatą jak 200-400 mm f/4. Do tego jest jeszcze sporo miejsca na dodatkowe szkła. Oczywiście wnętrze, za sprawą odpinanych separatorów, możemy dowolnie modyfikować do swoich potrzeb i preferencji, dzięki czemu będziemy w stanie zmieścić jeszcze więcej rzeczy.

Poza tym producent pomyślał także o drobniejszych akcesoriach. Te zmieścimy w specjalnych i zamykanych kieszeniach. Do tego znalazła się jedna przystosowana do przechowywania smartfona. Oczywiście nie zabrakło również przedziału na laptop - i to nie byle jaki, bo aż 15“ jednostkę. Każdy z zabieranego sprzętu będzie odpowiednio zabezpieczony. Zewnętrzne poszycie plecaka zostało wykonane z odpornych i wytrzymałych materiałów. A jeśli podczas podróży złapie nas ulewa, to na model StreetWalker będziemy mogli nałożyć pokrowiec, który jest dołaczany do zestawu. Co więcej nowy plecak Think Tanka mierzy 32 x 55.5 x 22.9 cm i waży 3.7 kg, a więc możemy skorzystać z niego jako z bagażu podręcznego, który schowamy do schowka w samolocie.

StreetWalker Rolling Backpack V2.0 jest już dostępny w sprzedaży. Za plecak będziemy musieli zapłacić około 300 dolarów. Więcej informacji o tym, jak i o innych produktach Think Tank znajdziecie na stronie www.thinktankphoto.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18