ONA Clifton - klasyka, wykonanie i funkcjonalność

0
Michał Chrzanowski
14 Marzec 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Clifton to najnowszy produkt dostępny w ofercie firmy ONA. Plecak został wykonany z wysokiej jakości naturalnej skóry i pomieści profesjonalną lustrzankę z aż sześcioma dodatkowymi obiektywami. Zaprezentowany model jest już dostępny w sprzedaży.

Kto poszukiwał ekskluzywnych i ponadczasowych toreb lub plecaków fotograficznych, charakteryzujących się niebanalnym wyglądem, stylem oraz wysoką jakością wykonania, ten wie, że nie jest to łatwe zadanie. Jednym z kilku producentów, które oferują tego typu rozwiązania jest firma ONA. W jej asortymencie możemy znaleźć różne produkty – od eleganckich akcesoriów po torby wykonane z wysokiej klasy naturalnej skóry. Jednak ostatnio ONA postanowiła zwojować także rynek plecaków fotograficznych, prezentując model Clifton.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

ONA Clifton to najnowsza propozycja cenionego producenta. Zaprezentowany model to średniej wielkości plecak fotograficzny. Do jego wnętrza zmieścimy zaawansowaną lustrzankę z 4-6 dodatkowymi obiektywami.Oczywiście użytkownicy systemów bezlusterkowych będą trochę bardziej uprzywilejowani i do środka spakują nieco więcej sprzętu, ponieważ poszczególne przegrody głównej komory są odczepiane. Dzięki temu wnętrze optymalnie dopasujemy do swoich potrzeb.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Producent nie zapomniał także o kieszeniach na drobniejsze akcesoria typu karty fotograficzne. Ponadto model Clifton ma również wydzielony przedział na 13-calowy laptop, co z pewnością spodoba się mobilnym fotografom.

Co więcej, ma dwa w pełni wyciągane wkłady – będziemy więc mogli z niego korzystać jak z plecaka przeznaczonego do codziennego użytku. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie zastosowane w produktach firmy ONA. Poza tym wkłady posiadają oddzielne zapięcia (zamki błyskawiczne), dlatego też skrywany sprzęt – nawet, gdy wyciągnięty na zewnątrz razem z wkładem – będzie odpowiednio chroniony przed kurzem czy zabrudzeniami.

Clifton, tak jak i inne produkty firmy, charakteryzuje się stylowym wyglądem i luksusowymi detalami. Całość zostaławykonana z wysokiej jakości naturalnej włoskiej skóry, która może się podobać. Wnętrze to już miękkie materiały, które zapobiegną zarysowaniu się przenoszonego sprzętu. Plecak waży 1.7 kg i mierzy 44.5 x 29 x 12.7 cm. Jest już dostępny w sprzedaży w jednym kolorze – Antique Cognac. Jak nie trudno się domyśleć cena plecaka nie jest mała i wynosi $499. Więcej informacji o tym, jak i o innych produktach firmy znajdziecie na stronie www.onabags.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
Fomei LED Mini 15W i 30W - kompaktowe, plenerowe lampy światła ciągłego
W ofercie czeskiego producenta pojawiły się ciekawe, kompaktowe lampy LED, które mają szansę wzbogacić produkcje wideo. Czy mają szansę zastąpić popularne...
5
0
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
X-Rite i1Photo Pro 3 Plus - kalibrator do zadań specjalnych
Najnowsze urządzenie do pomiaru kolorów X-Rite pozbywać ma się ważnego problemu tego typu rozwiązań, jakim jest ograniczona zdolność pomiaru powierzchni szorstkich,...
3
0
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Tenba Sue Bryce Collection - gdy jesteś niewolnikiem mody, ale też fotografem. Lub odwrotnie
Choć stylowe torby fotograficzne nie są na rynku nowością, dawno już nie widzieliśmy projektu tak mocno zaangażowanego pod względem wzornictwa. Zaskoczeniem jest także...
6
0
Powiązane artykuły