ONA Clifton - klasyka, wykonanie i funkcjonalność

ONA Clifton - klasyka, wykonanie i funkcjonalność

Clifton to najnowszy produkt dostępny w ofercie firmy ONA. Plecak został wykonany z wysokiej jakości naturalnej skóry i pomieści profesjonalną lustrzankę z aż sześcioma dodatkowymi obiektywami. Zaprezentowany model jest już dostępny w sprzedaży.

Kto poszukiwał ekskluzywnych i ponadczasowych toreb lub plecaków fotograficznych, charakteryzujących się niebanalnym wyglądem, stylem oraz wysoką jakością wykonania, ten wie, że nie jest to łatwe zadanie. Jednym z kilku producentów, które oferują tego typu rozwiązania jest firma ONA. W jej asortymencie możemy znaleźć różne produkty – od eleganckich akcesoriów po torby wykonane z wysokiej klasy naturalnej skóry. Jednak ostatnio ONA postanowiła zwojować także rynek plecaków fotograficznych, prezentując model Clifton.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

ONA Clifton to najnowsza propozycja cenionego producenta. Zaprezentowany model to średniej wielkości plecak fotograficzny. Do jego wnętrza zmieścimy zaawansowaną lustrzankę z 4-6 dodatkowymi obiektywami.Oczywiście użytkownicy systemów bezlusterkowych będą trochę bardziej uprzywilejowani i do środka spakują nieco więcej sprzętu, ponieważ poszczególne przegrody głównej komory są odczepiane. Dzięki temu wnętrze optymalnie dopasujemy do swoich potrzeb.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Producent nie zapomniał także o kieszeniach na drobniejsze akcesoria typu karty fotograficzne. Ponadto model Clifton ma również wydzielony przedział na 13-calowy laptop, co z pewnością spodoba się mobilnym fotografom.

Co więcej, ma dwa w pełni wyciągane wkłady – będziemy więc mogli z niego korzystać jak z plecaka przeznaczonego do codziennego użytku. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie zastosowane w produktach firmy ONA. Poza tym wkłady posiadają oddzielne zapięcia (zamki błyskawiczne), dlatego też skrywany sprzęt – nawet, gdy wyciągnięty na zewnątrz razem z wkładem – będzie odpowiednio chroniony przed kurzem czy zabrudzeniami.

Clifton, tak jak i inne produkty firmy, charakteryzuje się stylowym wyglądem i luksusowymi detalami. Całość zostaławykonana z wysokiej jakości naturalnej włoskiej skóry, która może się podobać. Wnętrze to już miękkie materiały, które zapobiegną zarysowaniu się przenoszonego sprzętu. Plecak waży 1.7 kg i mierzy 44.5 x 29 x 12.7 cm. Jest już dostępny w sprzedaży w jednym kolorze – Antique Cognac. Jak nie trudno się domyśleć cena plecaka nie jest mała i wynosi $499. Więcej informacji o tym, jak i o innych produktach firmy znajdziecie na stronie www.onabags.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0