ONA Clifton - klasyka, wykonanie i funkcjonalność

ONA Clifton - klasyka, wykonanie i funkcjonalność

Clifton to najnowszy produkt dostępny w ofercie firmy ONA. Plecak został wykonany z wysokiej jakości naturalnej skóry i pomieści profesjonalną lustrzankę z aż sześcioma dodatkowymi obiektywami. Zaprezentowany model jest już dostępny w sprzedaży.

Kto poszukiwał ekskluzywnych i ponadczasowych toreb lub plecaków fotograficznych, charakteryzujących się niebanalnym wyglądem, stylem oraz wysoką jakością wykonania, ten wie, że nie jest to łatwe zadanie. Jednym z kilku producentów, które oferują tego typu rozwiązania jest firma ONA. W jej asortymencie możemy znaleźć różne produkty – od eleganckich akcesoriów po torby wykonane z wysokiej klasy naturalnej skóry. Jednak ostatnio ONA postanowiła zwojować także rynek plecaków fotograficznych, prezentując model Clifton.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

ONA Clifton to najnowsza propozycja cenionego producenta. Zaprezentowany model to średniej wielkości plecak fotograficzny. Do jego wnętrza zmieścimy zaawansowaną lustrzankę z 4-6 dodatkowymi obiektywami.Oczywiście użytkownicy systemów bezlusterkowych będą trochę bardziej uprzywilejowani i do środka spakują nieco więcej sprzętu, ponieważ poszczególne przegrody głównej komory są odczepiane. Dzięki temu wnętrze optymalnie dopasujemy do swoich potrzeb.

Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Producent nie zapomniał także o kieszeniach na drobniejsze akcesoria typu karty fotograficzne. Ponadto model Clifton ma również wydzielony przedział na 13-calowy laptop, co z pewnością spodoba się mobilnym fotografom.

Co więcej, ma dwa w pełni wyciągane wkłady – będziemy więc mogli z niego korzystać jak z plecaka przeznaczonego do codziennego użytku. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie zastosowane w produktach firmy ONA. Poza tym wkłady posiadają oddzielne zapięcia (zamki błyskawiczne), dlatego też skrywany sprzęt – nawet, gdy wyciągnięty na zewnątrz razem z wkładem – będzie odpowiednio chroniony przed kurzem czy zabrudzeniami.

Clifton, tak jak i inne produkty firmy, charakteryzuje się stylowym wyglądem i luksusowymi detalami. Całość zostaławykonana z wysokiej jakości naturalnej włoskiej skóry, która może się podobać. Wnętrze to już miękkie materiały, które zapobiegną zarysowaniu się przenoszonego sprzętu. Plecak waży 1.7 kg i mierzy 44.5 x 29 x 12.7 cm. Jest już dostępny w sprzedaży w jednym kolorze – Antique Cognac. Jak nie trudno się domyśleć cena plecaka nie jest mała i wynosi $499. Więcej informacji o tym, jak i o innych produktach firmy znajdziecie na stronie www.onabags.com.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18