Lampa Phottix Mitros do Canona i Nikona

Firma Foto-Technika wprowadza do swojej oferty lampę błyskową Phottix Mitros w wersjach do Canona i Nikona. Lampa ma liczbę przewodnią 58, automatyczny zoom 24-105 milimetrów, a także możliwość obrotu i odchylenia głowicy. Dodatkowo przez jakiś czas odbłyśnik Bounce i pasek z rzepem Phottix będą dodawany jako gratis do każdej lampy.

Oferta firmy Foto-Technika została rozszerzona o nową lampę Phottix Mitros w wersjach do Canona i Nikona. Flesz ma sporo funkcji charakterystycznych dla konstrukcji z wyższej półki: bezprzewodowe wyzwalanie w trybach Master i Slave, wspomaganie autofokusa, automatyczny i ręczny zoom palnika (24-105 milimetrów). Phottix Mitros ma liczbę przewodnią 58. Jej głowicę można obrać w zakresie 360 stopni oraz odchylać w zakresie od -7 do 90 stopni. Lampa ma port USB, 3,5 mm port synchronizacyjny oraz fotocelę.

Phottix Mitros trafi do sprzedaży we wrześniu. Dodatkowo przez jakiś czas odbłyśnik Bounce i pasek z rzepem Phottix będą dodawany jako gratis do każdej lampy.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18