Lampa Phottix Mitros do Canona i Nikona

Firma Foto-Technika wprowadza do swojej oferty lampę błyskową Phottix Mitros w wersjach do Canona i Nikona. Lampa ma liczbę przewodnią 58, automatyczny zoom 24-105 milimetrów, a także możliwość obrotu i odchylenia głowicy. Dodatkowo przez jakiś czas odbłyśnik Bounce i pasek z rzepem Phottix będą dodawany jako gratis do każdej lampy.

Oferta firmy Foto-Technika została rozszerzona o nową lampę Phottix Mitros w wersjach do Canona i Nikona. Flesz ma sporo funkcji charakterystycznych dla konstrukcji z wyższej półki: bezprzewodowe wyzwalanie w trybach Master i Slave, wspomaganie autofokusa, automatyczny i ręczny zoom palnika (24-105 milimetrów). Phottix Mitros ma liczbę przewodnią 58. Jej głowicę można obrać w zakresie 360 stopni oraz odchylać w zakresie od -7 do 90 stopni. Lampa ma port USB, 3,5 mm port synchronizacyjny oraz fotocelę.

Phottix Mitros trafi do sprzedaży we wrześniu. Dodatkowo przez jakiś czas odbłyśnik Bounce i pasek z rzepem Phottix będą dodawany jako gratis do każdej lampy.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13