Lampa Phottix Mitros do Canona i Nikona

Firma Foto-Technika wprowadza do swojej oferty lampę błyskową Phottix Mitros w wersjach do Canona i Nikona. Lampa ma liczbę przewodnią 58, automatyczny zoom 24-105 milimetrów, a także możliwość obrotu i odchylenia głowicy. Dodatkowo przez jakiś czas odbłyśnik Bounce i pasek z rzepem Phottix będą dodawany jako gratis do każdej lampy.

Oferta firmy Foto-Technika została rozszerzona o nową lampę Phottix Mitros w wersjach do Canona i Nikona. Flesz ma sporo funkcji charakterystycznych dla konstrukcji z wyższej półki: bezprzewodowe wyzwalanie w trybach Master i Slave, wspomaganie autofokusa, automatyczny i ręczny zoom palnika (24-105 milimetrów). Phottix Mitros ma liczbę przewodnią 58. Jej głowicę można obrać w zakresie 360 stopni oraz odchylać w zakresie od -7 do 90 stopni. Lampa ma port USB, 3,5 mm port synchronizacyjny oraz fotocelę.

Phottix Mitros trafi do sprzedaży we wrześniu. Dodatkowo przez jakiś czas odbłyśnik Bounce i pasek z rzepem Phottix będą dodawany jako gratis do każdej lampy.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7