Manfrotto Befree - kompaktowy statyw

Firma Manfrotto zaprezentowała nowy kompaktowy statyw Befree. Został zaprojektowany z myślą o podróżujących fotografach: po złożeniu mierzy zaledwie 44 centymetry, a w komplecie użytkownik dostaje torbę naramienną.

Statyw Manfrotto Befree został zaprojektowany z myślą o podróżujących fotografach. Po złożeniu mierzy zaledwie 44 centymetry, a jego aluminiowa konstrukcja waży 1,4 kilograma. Po rozłożeniu statyw sięga 140 centymetrów i może się pochwalić udźwigiem 4 kilogramów. Producent przewidział dwa kąty rozłożenia nóg. W zestawie znajduje się torba naramienna ułatwiająca transport, a także aluminiowa głowica kulowa z płytką 200PL-14. Statyw Manfrotto Befree trafi do sklepów w tym miesiącu. W Wielkiej Brytannii będzie kosztował 175 funtów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
11
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8