Sony AKA-DM1, czyli jak zamontować kamerę na psie

Jeśli macie psa i kamerkę Sony HDR-AS15 możecie jedno z drugim połączyć. Dzięki specjalnej uprzęży Sony AKA-DM1.
Sony AKA-DM1

Odporne kamerki mają dziesiątki zastosowań: mogą rejestrować wyczyny sportowe, można je zabierać pod wodę, mocować do kierownicy roweru, maski samochodu, kasku, gogli, a teraz także do... psa. Umożliwia to uprząż Sony AKA-DM1, którą zaprezentował japoński oddział firmy Sony. Uprząż jest przeznaczona do kamerki Sony Action Cam HDR-AS15 i sporych psów ważących ponad 15 kilogramów z obwodem klatki piersiowej wynoszącym 50 - 80 centymetrów. Cena - równowartość około 50 dolarów. Na razie nie wiemy czy uprząż trafi do sprzedaży poza Japonią.

Więcej informacji ze świata kamer wideo, telewizorów oraz kina domowego znajdziecie w serwisie recplay.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0