Sony AKA-DM1, czyli jak zamontować kamerę na psie

Jeśli macie psa i kamerkę Sony HDR-AS15 możecie jedno z drugim połączyć. Dzięki specjalnej uprzęży Sony AKA-DM1.
Sony AKA-DM1

Odporne kamerki mają dziesiątki zastosowań: mogą rejestrować wyczyny sportowe, można je zabierać pod wodę, mocować do kierownicy roweru, maski samochodu, kasku, gogli, a teraz także do... psa. Umożliwia to uprząż Sony AKA-DM1, którą zaprezentował japoński oddział firmy Sony. Uprząż jest przeznaczona do kamerki Sony Action Cam HDR-AS15 i sporych psów ważących ponad 15 kilogramów z obwodem klatki piersiowej wynoszącym 50 - 80 centymetrów. Cena - równowartość około 50 dolarów. Na razie nie wiemy czy uprząż trafi do sprzedaży poza Japonią.

Więcej informacji ze świata kamer wideo, telewizorów oraz kina domowego znajdziecie w serwisie recplay.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13