Sony AKA-DM1, czyli jak zamontować kamerę na psie

Jeśli macie psa i kamerkę Sony HDR-AS15 możecie jedno z drugim połączyć. Dzięki specjalnej uprzęży Sony AKA-DM1.
Sony AKA-DM1

Odporne kamerki mają dziesiątki zastosowań: mogą rejestrować wyczyny sportowe, można je zabierać pod wodę, mocować do kierownicy roweru, maski samochodu, kasku, gogli, a teraz także do... psa. Umożliwia to uprząż Sony AKA-DM1, którą zaprezentował japoński oddział firmy Sony. Uprząż jest przeznaczona do kamerki Sony Action Cam HDR-AS15 i sporych psów ważących ponad 15 kilogramów z obwodem klatki piersiowej wynoszącym 50 - 80 centymetrów. Cena - równowartość około 50 dolarów. Na razie nie wiemy czy uprząż trafi do sprzedaży poza Japonią.

Więcej informacji ze świata kamer wideo, telewizorów oraz kina domowego znajdziecie w serwisie recplay.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4