Profesjonalne karty pamięci SD od Dane-Elec

Firma Dane-Elec zaprezentowała linię szybkich kart SDHC i SDXC przeznaczonych dla profesjonalnych fotografów. Nośniki są dostępne w czterech pojemnościach: 8, 16, 32 i 64 GB i oferują prędkość zapisu do 90 MB/s.

Firma Dane-Elec zaprezentowała linię szybkich kart pamięci SDHC i SDXC. Karty SDHC umożliwiają zapis danych z prędkością 90 MB/s i odczyt z szybkością 95 MB/s. Dostępne są w 3 pojemnościach: 8, 16 i 32 GB. Z kolei karty SDXC o pojemności 64GB, oferują taką samą szybkość odczytu danych, lecz niższą prędkość zapisu - 60 MB/s. Karty Dane-Elec są zoptymalizowane pod kątem współpracy z matrycami o wysokiej rozdzielczości i kamerami wideo.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1