Nowe karty pamięci SD i micro SD od Samsunga

Samsung zaprezentował nową linię kart SD. Urządzenia oferujące wysokie prędkości odczytu i zapisu trafią do sprzedaży w połowie października tego roku.

Nowe karty micro SD Samsunga oferują prędkość do 70 MB/s w trybie odczytu, co czyni je trzykrotnie szybszymi od popularnych kart micro SD. Do sprzedaży trafią też karty SD i SDXC. Karty zaprojektowano z myślą o użytkownikach wymagających najwyższej jakości, np. nagrywających filmy w trybie Full HD. Dostępne będą pojemności do 64 GB. Nowa seria kart micro SD jest też odporna na wodę, promieniowanie i temperaturę.

Wszystkie typy kart będą dostępne w sklepach od października tego roku. Ceny produktów nie są jeszcze znane.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1