Nowe karty pamięci SD i micro SD od Samsunga

Samsung zaprezentował nową linię kart SD. Urządzenia oferujące wysokie prędkości odczytu i zapisu trafią do sprzedaży w połowie października tego roku.

Nowe karty micro SD Samsunga oferują prędkość do 70 MB/s w trybie odczytu, co czyni je trzykrotnie szybszymi od popularnych kart micro SD. Do sprzedaży trafią też karty SD i SDXC. Karty zaprojektowano z myślą o użytkownikach wymagających najwyższej jakości, np. nagrywających filmy w trybie Full HD. Dostępne będą pojemności do 64 GB. Nowa seria kart micro SD jest też odporna na wodę, promieniowanie i temperaturę.

Wszystkie typy kart będą dostępne w sklepach od października tego roku. Ceny produktów nie są jeszcze znane.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1R - pierwsze wrażenia (Photokina 2018)
26 Wrz 2018
#Photokina2018 Wczoraj Panasonic ogłosił prawdziwą fotograficzną bombę - nowy pełnoklatkowy system z dwoma profesjonalnymi bezlusterkowcami. Dziś natomiast mogliśmy zobaczyć, jak w rzeczywistości prezentuje się model S1R - prawdziwa bestia z 47 Mp matrycą.
0
Fujifilm GFX 50R - pierwsze wrażenia
26 Wrz 2018
Drugi w systemie średnioformatowy aparat ma być bardziej mobilną wersją modelu GFX 50S. W nasze ręce trafił właśnie egzemplarz przedprodukcyjny. Oto nasze pierwsze wnioski.
1
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0