Nowe karty pamięci SD i micro SD od Samsunga

Samsung zaprezentował nową linię kart SD. Urządzenia oferujące wysokie prędkości odczytu i zapisu trafią do sprzedaży w połowie października tego roku.

Nowe karty micro SD Samsunga oferują prędkość do 70 MB/s w trybie odczytu, co czyni je trzykrotnie szybszymi od popularnych kart micro SD. Do sprzedaży trafią też karty SD i SDXC. Karty zaprojektowano z myślą o użytkownikach wymagających najwyższej jakości, np. nagrywających filmy w trybie Full HD. Dostępne będą pojemności do 64 GB. Nowa seria kart micro SD jest też odporna na wodę, promieniowanie i temperaturę.

Wszystkie typy kart będą dostępne w sklepach od października tego roku. Ceny produktów nie są jeszcze znane.

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13