Nowe karty pamięci SD i micro SD od Samsunga

Samsung zaprezentował nową linię kart SD. Urządzenia oferujące wysokie prędkości odczytu i zapisu trafią do sprzedaży w połowie października tego roku.

Nowe karty micro SD Samsunga oferują prędkość do 70 MB/s w trybie odczytu, co czyni je trzykrotnie szybszymi od popularnych kart micro SD. Do sprzedaży trafią też karty SD i SDXC. Karty zaprojektowano z myślą o użytkownikach wymagających najwyższej jakości, np. nagrywających filmy w trybie Full HD. Dostępne będą pojemności do 64 GB. Nowa seria kart micro SD jest też odporna na wodę, promieniowanie i temperaturę.

Wszystkie typy kart będą dostępne w sklepach od października tego roku. Ceny produktów nie są jeszcze znane.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4