Wytrzymałe karty Samsunga

Samsung wprowadził dziś do swojej oferty nowe karty pamięci w standardzie SDHC i microSDHC. Nośniki wyróżniają się zwiększoną odpornością na wodę, wstrząsy i działanie pola magnetycznego.

Samsung rozszerzył dziś swoją ofertę o karty w standardzie SDHC i microSDHC o pojemnościach od 4 do 32 gigabajtów. Wszystkie mają 10. klasę prędkości, co oznacza, że minimalna gwarantowana prędkość transferu wynosi 10 MB/s. Producent deklaruje, że w rzeczywistości jest lepiej i karty osiągają prędkość odczytu na poziomie 24 MB/s. Cechą wyróżniającą nośniki z tej serii jest zwiększona wytrzymałość. Karty mogą przeleżeć dobę w wodzie, może po nich przejechać samochód osobowy, a także dobrze znoszą działane pola magnetycznego. Ceny kart zawierają się w przedziale 15 - 90 dolarów.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix S1 - test aparatu
6 Maj 2019
Lumix S1 to tańszy model z zaprezentowanego niedawno duetu pełnoklatkowych bezlusterkowców Panasonika. Z matrycą o mniejszej rozdzielczości, ale z bardziej rozwiniętym trybem filmowym, ma przyciągać szerokie rzesze profesjonalistów szukających uniwersalnego i niezawodnego body. Sprawdźmy, czy podstawowa pełna klatka Lumix ma szansę spełnić ich oczekiwania!
0
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
4
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
12
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1