Crumpler Banana Hammock - pokrowiec na lustrzankę

Crumpler zaprezentował elastyczny, neoprenowy pokrowiec na lustrzankę Banana Hammock. Pokrowiec będzie dostępny w ośmiu kolorach.

Crumpler Banana Hammock to neoprenowy pokrowiec na lustrzankę, w którym producent zastosował również tkaninę 1000D Chicken Tex Supreme i miękką wewnętrzną okładzinę ochronną. W tylnej części pokrowca znalazła się kieszeń na karty pamięci i akcesoria, a wewnątrz haczyk obrotowy mocujący pokrowiec do paska aparatu. Klapa jest bezpiecznie zamykana na rzep.


Crumpler Banana Hammock jest dostępny w ośmiu kolorach i trzech rozmiarach:
  • Banana Hammock S - wym. zew. 14.5 x 16.5 x 11.0 cm
  • Banana Hammock M - wym. zew. 17.0 x 20.0 x 13.0 cm
  • Banana Hammock M Zoom - wym. zew. 17.0 x 23.0 13.0 cm
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8