Crumpler

Wszystkie artykuły z tagiem: "Crumpler" w serwisie fotopolis.pl:
Crumpler Banana Hammock - pokrowiec na lustrzankę
Crumpler zaprezentował elastyczny, neoprenowy pokrowiec na lustrzankę Banana Hammock. Pokrowiec będzie dostępny w ośmiu kolorach.
4 Sty 2012
Michal Grzegorczyk
0
Crumpler Singapore Sling - uniwersalny pasek
Crumpler zaprezentował nowy uniwersalny pasek "Singapore Sling". Pasek został wykonany z neoprenu i materiału "1000D Chicken Tex Supreme".
29 Gru 2011
Michal Grzegorczyk
0
Foto-Technika dystrybutorem linii foto Crumpler
Firma Foto-Technika poinformowała, że została wyłącznym dystrybutorem linii foto firmy Crumpler.
24 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Crumpler Company Gigolo
Firma Falter, dystrybutor marki Crumpler poinformowała o wprowadzeniu na polski rynek kolejnej serii toreb fotograficznych - Company Gigolo. Na razie dostępne są trzy wersje różniące się rozmiarem, w ciągu kilku kolejnych tygodni pojawią się dwie następne. Tradycyjnie produkty Crumplera wyróżniają się niebanalnym designem.
29 Wrz 2009
Michal Grzegorczyk
0
Crumpler Pretty Bella - więcej modeli, więcej kolorów
Już niedługo do sklepów trafią kolejne modele z serii Crumpler Pretty Bella - torby na sprzęt stworzonych głównie z myślą o fotografujących paniach. Pojawią się nowe rozmiary i kolory: czerwony, jasno-zielony, brązowy i czarny.
25 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Crumpler Bored Room Photo - torba fotograficzna na kółkach
Firma Falter, polski dystrybutor marki Crumpler, poinformowała o wprowadzeniu do oferty nowej torby fotograficznej. Konstrukcja typu trolley - z kółkami i wygodną, teleskopową rączką - pozwala na przetransportowanie laptopa, dwóch korpusów i licznych akcesoriów.
3 Sie 2009
Michal Grzegorczyk
0
Crumpler Master Delhi 620 - test torby
Przedstawiamy test redakcyjny torby fotograficznej Crumpler Master Delhi 620. Przez prawie cztery miesiące nasi redaktorzy wykorzystywali tę torbę do przenoszenia sprzętu fotograficznego. Objechała z nami pół świata, pracowała podczas relacji z PMA i służyła w codziennej pracy redakcji. Zobaczcie jak się sprawdziła.
16 Maj 2009
Michał Sułkiewicz
0
Crumpler Jimmy Bo - nietypowa torba
Crumpler, australijski producent toreb i plecaków, ma w swojej ofercie sporo nietypowych projektów. Do tego grona dołącza seria toreb fotograficznych Jimmy Bo. Jej pierwszy przedstawiciel, średniej wielkości Jimmy Bo 400, trafił już do wybranych sklepów w Polsce. Wkrótce dołączą do niego pozostałe modele.
24 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0
Crumpler New Delhi - nowa linia toreb
Firma Falter, polski dystrybutor marki Crumpler, zaprezentowała nową serię toreb New Delhi. W jej skład wchodzi pięć modeli różniących się wielkością (230, 390, 510, 620 i 770), dostępnych w czterech kolorach.
14 Kwi 2009
Michal Grzegorczyk
0
Crumpler Pretty Bella - torby i plecaki dla pań
Kilka tygodni temu zapowiedzieliśmy serię toreb i plecaków Pretty Bella firmy Crumpler. Przeznaczone są przede wszystkim dla fotografujących pań. Dziś uzupełniamy tamtą informację o nowe modele z tej serii - wśród kilku odmian toreb znajdują się też dwa plecaki. Wszystkie już niedługo będą dostępne na polskim rynku.
30 Sty 2009
Michal Grzegorczyk
0